Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Modelki lubią mieć po tyle w pasie , a dziewczyny (te fajne oczywiście) żadko mają w tali więcej niż 65, zrtesztą w grze tego niezauważysz
 
Ja lubiłem Oczko z opowiadań - wiecie kumpela po fachu Jaskra , a i Milva czoć nieokszesana musiała być fajna (eh te wieśniaczki ) Ja tylko nie rozumiem jednego - że dałą d*** elfowi - tego to jej nie wybaczam.
 
Tibor said:
No to jeszcze lepsza du.... szyczka, znaczy się niż sobie wyobrażałem. Chociaż te 4 centymetry to aż tak wielkiej różnicy nie stanowią.Ciekawe czy nasi Twórcy również będą tak dokładni z wyliczeniami z wymiarami naszej (mojej? ) ulubionej czarodziejki z Wiedźmina.
Wymiary talii modelki w roli Triss to 60cm.
 
Marian-> A pozostałe wymiary? Mam nadzieję, że nie ma zbyt napompowanego biustu Wolał bym jakąś klasę średnią A poza tym, czy moglibyście nam pokazać zdjęcie tej modelki? Albo chociaż jak się nazywa... od czego jest google.
 
Czarny Marian said:
Wymiary talii modelki w roli Triss to 60cm.
Że tak przy okazji jeszcze spytam... Sprawdzałeś..hm..ręcznie? Ile możemy jeszcze prosić o zdjęcie tej modelki... nie bądźcie egoistami, niech i biedni forumowicze sobie pooglądają
 
To nie taka prosta sprawa pokazać czyjeś zdjęcie w internecie ot tak a zwłaszcza osoby która wyglądem zarabia na życie i akurat wątpię żeby leżało to w decyzji CD-Projektu. Zależałoby to tylko i wyłącznie od samej modelki i tego czy udzieliłaby ona praw (czyli krótko mówiąc sprzedała) takie zdjęcie w co szczerze wątpię. Zatrudniono ją do wykonania konkretnego zadania i na tym się pewnie jej rola skończyła.Inna sprawa że być może posiada ona własną stronę z galerią co jest dość popularne w tym środowisku i taką stronę bez problemów moglibyśmy obejrzeć gdyby ktoś z CDPR podał nam adres :)
 
Khaine said:
To nie taka prosta sprawa pokazać czyjeś zdjęcie w internecie ot tak a zwłaszcza osoby która wyglądem zarabia na życie i akurat wątpię żeby leżało to w decyzji CD-Projektu. Zależałoby to tylko i wyłącznie od samej modelki i tego czy udzieliłaby ona praw (czyli krótko mówiąc sprzedała) takie zdjęcie w co szczerze wątpię. Zatrudniono ją do wykonania konkretnego zadania i na tym się pewnie jej rola skończyła.Inna sprawa że być może posiada ona własną stronę z galerią co jest dość popularne w tym środowisku i taką stronę bez problemów moglibyśmy obejrzeć gdyby ktoś z CDPR podał nam adres :)
Nie ma szans pewnie powiedzą że to tajemnica produkcji ale może ew. chłopaki z CDP RS mogli by nam pokazać zdjęcie modelki z czarnym paskiem na oczach
 
P.W.W said:
Mam nadzieję że modelka jest ładna... Wiem, że są gusta i guściki, ale Triss ma być laska a nie koza...
Zamiast dwojga powyższych wolałbym jednak render człowieka płci żeńskiej ( a konkretnie Triss ) niż rendery wyrobów drewnianych czy inwentarzu domowego.
 
Mam wielką nadzieję, że CDPR poda nam przynajmniej nazwisko tej modelki, jeśli nie to chyba po raz pierwszy poczuł bym się z lekka urażony Rozumiem, nie dać renderu, nie pokazać screena nowej lokacji... ale render Triss... a najpierw zdjęcie/zdjęcia modelki muszą być
 
Wiesz możlwe, że właśnie ten render spowoduje, że z ciekawości zakupisz gre, dla CDPR udostępnienie go powszechnie może oznaczać ogromne straty, a nawet krach całej produkcji
 
Top Bottom