Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Widoczek z rzeczką jest bardzo fajny. Rzeka wyglada jak prawdziwa, góry w tle powalają. Jedynie mam małe zastrzeżenia do trawy z bliska wygląda troszeczke za bardzo płasko i rozmazana...ale w oddali także robi niezłe wrażenie.Drugi screen (ten z domniemanym Kaer Morhen) tło ma zarąbiste, jednak troche mi się nie podobają modele postaci...a tak przy okazji - Będzie można aż tak przybliżyć kamerę??? Czy to screen z cut-scenki???
 
Z tego ci widziałem na filmikach,to w czasie dialogu kamera robi podjazd pod postacie io ile mi wiadomo jest to jedyna możliwość takirgo zbliżeniaA postacie mi osobiście podobają sie bardzo.Nie rozumie do końca narzekań na ich kanciastość itd...Te wszystkie detaliki jak połyskująca skóra,czy żyły na starych łapach Vesemira(?)-no jak dla mnie miodzio
 
Yarpen Zirgin said:
już wszyscy uznali że to Vesemir czy znow coś przegapilem?
Wiesz, piękna teoria spiskowa już jest. Teraz pewnie wpadnie ktoś z Reda i powie, że to wcale nie jest Kaer Morhen a ten pan to wcale nie jest Vesemir
 
Szopenie co do kanciastości to w sumie na screenie nie można na co narzekać ... ale np zastopuj sobie ostatni filmik making of około 2:45 gdzie po zabiciu kikimory Geralt spluwa? na monstum. Tam troche postać kańcasto wygląda ...
 
A ja myśle że nie ma się co martwić o "kanciastość" Geralta. Wystarczy spojrzeć na render strzygi i uwzględnić fakt że model Geralta będzie dwa razy staranniejszy...(było powiedziane że będzie miał o wiele więcej trójkątów niż inne postacie i potwory....)
 
nie mam na mysli gor (ktore sa ok) tylko skal, na trawie i nie tylko. nie mow, ze nie sa kanciaste...
 
Marudzicie jak stare baby.Jakby pokazali nam jak gra wyglada na min. detalach, to dopoero byloby na co marudzic.Jak dlamnie jest ok.
 
heh najpierw się zachwycają ooo jakie sliczne i wypasione screeny a teraz nazekacie nawet na najmniejsze szczegoły spokojnie i tak bedzie dobrze
 
A co sądzicie o dwóch nowych screenach ? Moim zdaniem ten z chatka na bagnach jest o wiele lepszy niż ten podczas walki... ta tekstura ziemi jakaś dziwna. Wygląda to tak jakby na bagnach była wysuszona ziema A pozatym tam gdzie jest więcej czerwonego to przypomina pizze
 
krakers said:
Marudzicie jak stare baby.Jakby pokazali nam jak gra wyglada na min. detalach, to dopoero byloby na co marudzic.Jak dlamnie jest ok.
Specyfika silnika Witchera jest taka, że w najmniejszych detalach wcale nie wygląda znacząco gorzej od maksymalnych detali. Nie będzie tak jak w Oblivionie, gdzie grafika na maksymalnych i minimalnych detalach wygląda jak dwie różne gry. ;)
 
O co Wam chodzi? Pod wzgledem grafiki Wiedzmin (jak i kazda inna gra poki co) odstaje dosc sporo od Obliviona i z tym sie trzeba pogodzic, jego zadaniem jest pobic TES IV pod wzgledem fabularnym i klimatycznym. W zamian za to wielu ludzi bedzie moglo uniknac koniecznosci inwestycji 1000 zlotych w sprzet hardware, zeby moc sobie pograc w zadowalajacej grafice (bo, zdaje sie, na slabszych konfiguracjach Oblivion pokazuje wiele niedociagniec). Nie czepiajcie sie kazdego jednego kacika, bo jesli robi sie gre z olbrzymim swiatem, to trzeba wziac pod uwage, ze grafika na tym ucierpi. Bethesdzie udalo sie tego uniknac (choc tez nie do konca) i chwala im za to, ale co z tego, jesli Wiedzmin okaze sie gra po prostu ciekawsza i bardziej zlozona, a przy tym o wiele tansza, bo nie bedzie trzeba kupowac nowego sprzetu?
 
W końcu Oblivion to nic innego jak RPG w formie FPS-a, a te mają i będą miały najlepszą grafikę w branży. A ta z Witchera i tak jest lepsza niż w jakimkolwiek innym RPG-u (poza Oblivionem) i porównywalną z Gothiciem 3, więc nie narzekajcie.
 
Oblivion jest gra specyficzna, widac, ze zdecydowanie najwiekszy nacisk polozono tam na grafike otoczenia (i ta wyglada swietnie), natomiast sa obszary potraktowane po macoszemu (poruszanie sie postaci w walce, animacje). U nas te proporcje rozkladaja sie troche inaczej.
 
Top Bottom