Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Koncepty bardzo ładne. Szczególnie, że dawno już nic z tej kategori nie było nam pokazywane. Co do screenów przedstawiających miasta, to również bardzo pozytywnie, tylko jak już koledzy, mile widziana byłaby likwidacja tego refleksu.
 
Na wielkie Słońce, piękny ten ostatni filmik! Nieruchomy obraz+mistrzowskie efekty dźwiękowe, miód i orzeszki . Podejrzewam że jest to filmik "introdakszyn" do epilogu...
 
Calkiem calkiem, "fleszowosc" filmu nawet buduje klimacik, ale lektora bym zmienil, sam glos spoko ale w dziwnych miejscach robil palzy.A docelow zrobcie taki filmik jak w Warhammer 40k, WoW, GW czyl Lineage2
 
Fajny, ten nowy filmik. Na początku chyba każdemu skojarzy się z LotR- nadciąga wielka armia złych, dochodzi do decydującego starcia z dobrymi i tu... kończą się wszelkie podobieństwa. Żadnej sielanki tylko prawdziwie ponury świat wykreowany przez Sapkowskiego, poprostu super.Chciałbym też zwrócić się z pytaniem do twórców odnosnie jednego ze wcześniejszych materiałów. Chodzi mi o tapetke z drzewami. Ta tarcza "przyzdobiona" strzałami może sugerować, że tak wyobrażacie sobie Brokilon. Nie uważacie jednak, że te drzewa pasują bardziej do lasu równikowego?
 
WOOOOOHA Udało mi sie obejrzeć filmik z kaskaderami. Filmik pierwsza klasa. Dzieki Michalun . Tego nowego na ign nie oglądałem do końca bo buffering co 3 sekundy i nie chciałem se psuć klimatu. Ale głos lektora rzeczywiscie... chmm.. może w sumie być, nie jast zły, ale istnieją głosy "piękne" których można słuchać i słuchać. Dla mnie np. takim głosem jest głos Pana Piota Fronczewskiego. Może niektórym zbytnio kojarzy się z panem kleksem, ale moim zdaniem wspaniale pasowałby do tego pięknego i mrocznego świata. Napewno w polskiej wersji bo nie wiem jak wypada z angielskim akcentem. Ale barwe głosu ma cudo.
 
Nie ma za co Woj a co do nowego filmu to jest zrobiny w sposob jak najbardziej lubie dziwięk swietny ale fakt w głosie lektora czegos brakuje nie wiadomo czego ... czegos
 
filmik całkiem fajny. Troche nie podoba mi się scena jak ścierąją się wojska, bo imo lepiej to wygląda gdy postacie się naprawde ruszają. Reszta już mi się podoba, szczególnie końcówka jest super. Co do lektora, to rzeczywiście bywali lepsi, ale najgorszy nie jest...
 
w ciekawy sposob zostala ukazana historia rozgrywki, czasy w jakich przyjdzie nam prowadzic Geralta. glos takze fajny.
 
Top Bottom