Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
lektor troche brzmi jakby się starał za bardzo wczuć w klimat i trochę mu głos drży niemniej ciekawy nawet zaskakujący pomysł na filmik
 
Ja bym wolał kogoś mniej znanego z dobrym głosem bo jednak głoś Fronczewskiego i McKellena od razu narzuca skojarzenia. A nieznany głos wprowadza coś nowego, jakąś świeżość
 
kurde teraz Mike mni nakręcił swoją wypowiedzią w komentach oj zaczyna się robic naprawde ciekawie (jak ja kocham zblizające się targi zawsze pokazuje sie tyle ciekawych zeczy )
 
na pewno zobaczymy wszystko to co bedzie dostepne dla ogołu na targach(więc pewnie trajler i jakies informacje) bo wątpie zeby pokazano nam cokolwiek z tego co pokazą za zamkniętymi drzwiami
 
Cóż... Gorszego lektora słyszałem tylko w polskiej wersji Disciples 2 (tamten mówił tak klimatycznie, że aż niesłyszalnym szeptem - gdyby nie napisy u dołu, pewnie wprowadziłby "klimat tajemniczości"), a streszczenia czegokolwiek ASa w takiej (lub lepszej) formie, nie widziałem nigdy, więc moje wrażenia ostatecznie są bardzo pozytywne.Jak lektor dostanie kilka "kielichów" przed nagraniem, zacznie mówić "od kropki do przecinka, od przecinka do kropki" zamiast "to ja pauzę zrobię - a co!: dramatyczniej będzie!", to takim intrem w grze bym nie pogardził (no, moze parę poprawek...).Ten TzW wprost nazwę najlepszym - trochę zamieszania z porą publikacji materiałów na IGN, ale poza tym tylko to "5 nowych screenów" w statystyce zaliczyłbym do minusów.A "Świat Wiedźmina" (czy tam "Historia Wiedźmina") to piękne zakończenie TzW.
 
intro gothica (mam na myli druga czesc) bylo o niebo lepsze. ta muzyka, lektor, ech... najnowszy trailer to nie przypomina intra, to tylko "world of the witcher:...
 
moja dziewczyna powiedziała, że lektor w filmiku jest ok a klimat filmiku jej sie super podobał więc jako pantoflarz musze sie zgodzić . A tak na serio to z kolejnym obejrzeniem podoba mi sie coraz lepiej
 
Hmm no mnie tez sie podoba (z wyjatkiem lektora), ale jesliby mial to byc jedyny trailer pokazany na tegorocznych E3, to o Wiedzminie chyba nikt by za wiele po nich nie mowil. Badz co badz, w tej chwili najbardziej doceniane sa chyba zaawansowane technicznie trailery, a ten sie do takich nijak nie zalicza. Co nie zmienia faktu, ze w moim odczuciu jest bardzo fajny, ale raczej jako ciekawostka.
 
Top Bottom