Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Tragiczne te nowe screeny :F Omg, a wszyscy narzekali że Oblivion na screenach był plastikowy. Co się dzieje?
 
Chyba bede sie musial zgodzic z MasPingonem... Ponakladaliscie panowie od ch**a jakis filtrow i calosc wyglada jak nie Wiedzmin. Mam nadzieje, ze na moim zabytkowym kompie te filtry nie beda dzialac i bedzie grafika jak dawniej. ^^
 
Grafika jest znacznie lepsza jak dla mnie, przedewszystkim drzewa wyglądają znacznie lepiej.A to mnie rozbawiło:"Rozsądne wymagania sprzętowe:pentium III 1200MHz, 256MB RAM, 32MB akcelerator 3D." (ta jasne)
 
Wowowowowowowowwowwow :O Mówcie sobie co chcecie ale te nowe screeny na Gry-Online są po prostu piękne, mam wrażenie jakbym oglądał concept arty, co jest cholernie pozytywne. Bardzo mi się podoba kierunek artystyczny jaki obrała grafika!!! W ogóle wygląd tych wiejskich chat itp miodzio i zajebongo! Czekam na trailera teraz tylko EDIT A teraz jeszcze zobaczylem artworki i plakaty :) Geezys CDProjektt ale wy kurde ma cie utalentowanych ludzi !
 
fakt bardzo przyzwoite screeny ale arty podobaja mi się bardziej i fakt teraz to tylko czekam na jakis filmik (marzy mi sie jakis gameplay )
 
No ba ! że Gameplay jak narazie nawet nie iwemy jak to sie je ;) a z cieniami też miałem takie wrażenie i chyba coś z efektami świetlnymi przesadzili, mordy ludzi sie bardziej świecą niz na screenach z obliviona, no i dziwnie troche wygląda ten screen z mocno oświetloną górną częścią budynku podczas deszczu ale i tak jest pięknie :p . Tylko co fakt to fakt wiem ze takie rzeczy podobają sie bardzo dużej ilości ludzi ale żeby była możłiwość kontrolowania efektów w opcjach, bo jednak moze jestem starodawny, chociaz lubię ładną grafę to jednak troche bym to zmienił.
 
niektore screeny fajne, niektore nie. jednak trudno jest okreslic jak to wyglada w grze. chyba lepiej wstrzymajmy sie jeszcze troszke z ocena...
 
a ja się zastanawiam co przedstawia ten 8 obrazek bo za cholere nie moge wykumac co Geralt tam tworzy ?? na przykład czemu trzyma ten miecz za ostrze i proboje zrobic szpagat??
 
A mnie zastanawia ten cień Geralta na 7. obrazku...skąd on się wziął???(taki mocny).A tak to chyba wszystkie inne całkiem fajne. A własciwie standarcik.
 
Ja mam bardzo mieszane odczucia. Z jednej strony dobrze, że Red cały czas usprawnia silnik graficzny, ale z drugiej chłopaki chyba aż za mocno sie starają. Geralt zamienia się w ołowianego żołnierzyka, strasznie dziwnie zaczyna wyglądać całe oświetlenie. Nie wiem, być może w trakcie gry to lepiej wygląda, jednak mi się nie podoba. Pamiętam piękny zachód słońca z filmiku poświwięconemu grafice. Spójrzcie na 3 screen i oceńcie jak to wygląda teraz.IMO totalnie spartolona rzecz
 
Top Bottom