Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
- 3xM - said:
Nie chodzi mi o render jako całość, ale o jej pysk. IMHO ten ze szkiców, krótszy i tempo zakończony wyglądał o wiele lepiej.
Może masz rację, ale nie przesadzaj, nie jest tak źle. A IMO ten trójząb na końcu ogona mógłby mieć trochę dłuższe ramiona.
 
- 3xM - said:
Zróbcie coś z jej pyskiem bo teraz wygląda poprostu źle.
Masz troche racji.Jak patrze na ten pysk wywerny na renderze to wydaje mi sie ze ona sie usmiecha i faktycznie troche sie kojazy z kreskówkami dla dzieci.Na szkicu wygląda rzeczywiscie lepiej.
 
krakers said:
Skoro tamto wczesniejsze to byl placeholder, a do premiery zostalo okolo pol roku to to juz jest pewnie ostateczna versja.I wg mnie wyglada o niebo lepiej niz wczesniej.
Pewnie kolejna wersja przejściowa. A czy lepiej wygląda... trudno ocenić. Wyraźnie widać jeno pasek życia i motyw medalionu-wilka.
 
Rzeczywiscie, medalionu wilka na E3 nie bylo chyba.Wywerna robi wrazenie ;]. Wg mnie najlepiej zrobiony potwor (jak narazie) ;].
 
a moze jest to ujecie kiedy akurat ta Wywerna jest spokojna a w czasie walki szczezy sie tak jak na ilustracji
 
Screen jest świetny, widać ze wiedzmin nie do konca jednak ewoluje(i bardzo dobrze!) w kierunki cukierkowatej grafiki Obka.
 
Top Bottom