Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Lord Koniu said:
Albo mi się wydaje, albo tego screena jeszcze nie było Screen
Wiadomo, screen wspaniały Tylko mam takie pytanie: czy to jest rzeczywisty obraz w grze, czy przepuszczony przez jakiś filtr?
 
Tibor said:
Wiadomo, screen wspaniały Tylko mam takie pytanie: czy to jest rzeczywisty obraz w grze, czy przepuszczony przez jakiś filtr?
Mam nadzieję, że rzeczywisty - nie wiem jak Wam, ale mnie bardzo podoba się ten mroczny, przygnębiający klimat
 
Tibor said:
Griezzlie said:
Niom, screen świetny.Apropo, na gamespocie pojawiła siękupa nowych screenów. http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher/screenindex.html?p age=1
No wiesz niby dużo, ale wszystkie te screeny z cyklu dnia i nocy były dostępne już kiedyś, choćby podczas targów E3. Także nowych sensu stricte jest może 5 czy 6 screenów
Się ciesz że są! Poza tym chyba nie widzialem tych screenów ze zmianą pór dnia, a są genialne!
 
Wygląda na ruiny jakiegoś zamku, czy coś. Może stara Wyzima? Fajna gotycka architektura Ten screen z Flederami wygląda jakby był ściągnięty z Bloodrayne'a... Kto grał ten wie o czym mówię. Nic nie mówię, ale mi się tak skojarzyło
 
świetne, świetne, świetne tylko ze podczas następnego TWW ciezko nas będzie zaskoczyć(FILMY - to co innego! ) Widać postep od E3
 
Gwynbleidd66 said:
Wygląda na ruiny jakiegoś zamku, czy coś. Może stara Wyzima? Fajna gotycka architektura Ten screen z Flederami wygląda jakby był ściągnięty z Bloodrayne'a... Kto grał ten wie o czym mówię. Nic nie mówię, ale mi się tak skojarzyło
To samo przyszlo mi do glowy
 
Kumate te screeny... cholera nie mogę się doczekać tej premiery Szkoda że termin jest na wiosne 2007... przed nami dużo czekania i marudzenia A tak poza tym to... Witam Wszystkich(jestem the new guy)
 
Zaoru said:
Kumate te screeny... cholera nie mogę się doczekać tej premiery Szkoda że termin jest na wiosne 2007... przed nami dużo czekania i marudzenia A tak poza tym to... Witam Wszystkich(jestem the new guy)
Witamy nowego forumowicza!Geno --> Wątpię żeby to było Kaer Morhen, może to jedna z lokacji na mapkach jakie były niedawno przedstawione, tzn. gdzieś na bagnach. Jest tam jakaś zawalona wieża.
 
Geno said:
Yarpen Zirgin said:
uhaha! Klimaaaaaaaaat! Najlepsza seria screenów jaka się pojawiła! Gdzie to jest? Tej lokacji jeszcze nie było
Stawiam na Kaer
Mnie to raczej wyglada na jakis byly obiekt sakralny (sadzac po witrazach w oknach).Pewnie ruiny jakiegos kosciolka.
 
powiem wam szczerze, że screeny są tak zróżnicowane, że powodują myślenie (przynajmniej u mnie) mniej więcej takie: "K... jaki ten świat musi być wielki!" Tylko nie wiem jak to się ma do rzeczywistości. Bo jakoś Gothic II nawet z dodatkiem wydaje mi się za ciasny żeby tak zróżnicować teren i żeby to było naturalne...
 
Top Bottom