Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Glifion said:
(...) Nie wiem czy chcę widzieć intro, a tak w ogóle, czy jest ono takie jakie będzie zamieszczone w grze? Czy może jest to wersja skrócona?
Tak jak było napisane kilka postów wstecz, w CDA jest tylko teaser. Liczy on sobie 1:31 (słownie: jedna minuta trzydzieści jeden sekund) z całości, która będzie miała 6 (sześć) minut. Natomiast 4 (cztery) screeny z tego teasera już teraz możesz zobaczyć na witcher.phx.pl ;)
 
Ej no ale kurcze...Ten teaser to wlasnosc CDPR. To oni stworzyli i oni moga wydac to na strone kiedy chca (a najlepiej jak najszybciej).
 
Gofer31 said:
Ej no ale kurcze...Ten teaser to wlasnosc CDPR. To oni stworzyli i oni moga wydac to na strone kiedy chca (a najlepiej jak najszybciej).
Nawet nie trzeba czytać tego co podał Geno aby zrozumieć dlaczego CDPR nie zmieści tego teasera teraz. Gofer pomyśl zanim coś niepotrzebnie napiszesz. (bez urazy)BTW Zaraz ide kupić CDA, moje drugie w życiu
 
Frament trailera wymiata, jak juz wszyscy zdazyli wyzej wspomniec :) Graficznie super, klimat, ogolnie wykonanieA jesli chodzi o caly trailer przed premiera gry - jestem za, chyba ze mozecie sobie pozwolic na wykonanie osobnego filmiku, w celu jedynie promocji Wiedzmina :)
 
A ja będę "Inny", bo chociaż już wiem gdzie na necie jest to intro to jednak obejrzę dopiero to z CDA, kto wie, może jest lepszej jakości, poza tym w CDA od razu mi się całe wczyta, a nie mógłbym się powstrzymać oglądać co 15s co już się ściągnęło.
 
Dziś specjalnie dla tego trailera kupiłem cdaction i nie żałuję.Ps. Czy wam też przycina się na sekundę w paru miejscach?
 
Top Bottom