Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
A to dlatego mi tak przycinał skubaniec :/ To jak takie wymagania są potrzebne dla samego intra, to co będzie z grą? ;)
 
To i tak w końcu będzie pewnie w DivXie, XviDzie czy innym sensownym formaice, a nie w QuickTime'ie.EDIT: Aaaa... to ja już wiem czemu mi Karas tnie. Też jest skompresowany w H.264
 
Również już trailer obejrzałem. W sumie główne zmiany, jakie są widoczne, między tą nową wersją, a tą wcześniejszą, jaką można było zobaczyć w studio, to zmiana wizerunku Geralta na bardziej podobny do wizerunku wykreowanego przez Reda Ale miałem dziwne wrażenie, że jakiś mniej dynamiczny teraz ten filmik jest.... Ogólnie jednak rzecz ujmując jest bardzo dobrze i intro prezentuje wysoki poziom. Intro to, moim zdaniem, może konkurować z innymi znanymi z najlepszych gier Gratz.
 
Teaser świetny, szkoda ze na moim kompie sie troszkę tnie;/@Tibor, no niestety tak jest, ale własnie konwertuje mi sie na RAD Video tools i mam nadzieje ze nie strace za duzo na jakosci a film bedzie działał płynnie
 
Mi sie nie tnie, wiec nie u kazdego :p1280x720 czyli 720p :) Przydalby sie jeszcze odpowiedni telewizor dla tego trailera...
 
rozdzielczosc mojego monitora ma akurat 1280x720 , więc jest good. teaser jest naprawdę super, zwłaszcza podoba mi się twarz Geralta, jakby lepsza...
 
He he, wiedziałem że tak będzie . Mi się podobają, nie rzucają się i nie rażą w oczy. Nawet jak o tym napisałeś to nie widzę w nich nic strasznego .
 
Gwynbleidd66 said:
U mnie się nie tnie Chodzi wręcz bezbłędnie, tylko raz miał czerność się QT zwiesić, ale tylko ten jeden raz., mam tylko jedno, ale tyci zastrzeżenie, może w ogóle nieistotne, ale mnie męczy cały czas: Czy nie uważacie, że na tym screenie z trailera włosy Geralta wyglądają nieco dziwnie? http://img486.imageshack.us/img486/5978/1hr9.jpg
Akurat w tym miejscu jest mała zmiana "klimatu" na bardziej styl "anime" - nie jestem grafikiem ,nie potrafię obrać tego w słowa... w każdym razie jak dla mnie jest ogólnie rewelacyjnie - strzyga wyglada naprawdę "PRO" i widać ,że przeszła sporą rewolucję od czasó szkiców koncepcyjnych, miecz też ma sporo ciekawych szczegółów, bardzo podoba mi się pochew i mocowanie miecz bo takl sobie to kiedys wyobrażałem i nawet w ten sposób opisywałem, sprawie to wrażenie jak najbardziej realnego rozwiązania i nie ma odczucia wymuszonego. Dynamika jest zawarta a jej zakłócenia wynikają chyba z wycięcia elementów w te miejsca m.in. sa wstawione napisy co zajmuje kilkanascie sekund - ogólnie zapowiada się 6 minut w czasie których będę w prawej ręce trzymał browar a lewą zbierał szczene z podłogi.
 
WitamFilmik rzeczywiście robi wrażenie.W tym tygodniu ja wyręczę Dziada i udostępnię materiał tygodnia Te zrzuty są chyba z jakiegoś filmiku, nie jestem pewny, ale chyba na trailerze z E3 Geralt skakał z jakiegoś drewnianego mostu i na tych zdjęciach to też mi na mostek wygląda.Miłego oglądania.Pozdrawiam
 
Oczywiście już można znależć to intro w necie!! Linki były na tym forum i w komentarzach do news'ów na stronie głównej... (linki do video.google.pl itp.)A z milszych rzeczy: Intro jest coool'aśne!!!!!
 
Spoko, nie uda nam się zatrzymac piractwa ale wysłalismy pismo do wszystkich wiekszych serwisów udostepniajacych filmiki, że nie maja prawa umieszczać teasera u siebie. Większość z nich (jak video.google) ma drakońskie przepisy zgłaszania naruszenia praw autorskich: trzeba słać np. pismo pocztą do Irlandi, hłe hłe hłe A wszystko po to żeby ludziom się nie chciało działać i zeby serwis mógł jednak puszcać wszystko jak leci No ale my z Funkym wysłalismy im jedno mocne pisemko w "naszym stylu" myślę, że powinno zadziałać...
 
Top Bottom