Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
wolę jak oszczędzacie w wazelinie... jeju, każdą rzecz trzeba przeżywac i zachwalac na kilkanaście sposobów?
 
nie wiem czy pijesz do mnie czy do ogółu, ale powiedzenie że IMO coś wygląda lepiej niż kiedyś nie jest wazeliną. Ponadto każdy ma prawo powiedzieć że coś mu się podoba i to tez nie musi być wazeliniarstwem.
 
do ogółu. owszem, wygląda lepiej. ale co z tego?- niektórzy o mały włos się nie posikali z wrażenia dobra, zapomnij, już nic nie mówię... aha, PIĘKNY SCREEN [żart]
 
Ehh a później narzekają, że forum staje się off-topicowe... Rozmawianie o screenach dotyczy gry, może się mylę? Właśnie porównaliśmy grafikę obecną ze starszą. Mamy wolność słowa o ile się orientuję. Spokojnie Arczi, nie musisz się udzielać jeśli wydaje Ci się to bezsensowne
 
heh Yarpen, to tylko sugestia, że Twórcy już zanim wzieli ołówek do ręki wcześniej pomyśleli nad kolorystyką świata, a plakat był krótką sugestią w jakim kierunku idzie wizualizacja pod wpływem mikstur, można więc wtedy było się domyślać, że będziemy grać "na czerwono" i "na niebiesko" ale oczywiście tych samych co CDPR specyfików nie biorę więc mogę się mylić ;)oczywiście trzymam na uwięzi jak pchłę swoją ostatnią szarą komórkę i sądze, iż nie bedzie buttona właczającego/wyłaczającego "cuś tam", to tylko temat z cyklu "przepowiedziane" ;)
 
Nie rozśmieszaj mnie Yarpen, nie mam powodów. screen mi się nie podoba, wszyscy reagują odwrotnie.. wytłumacz mi czym screen wyróżnia się na tle chocby tych z Obka czy Gothica. cóż jest w nim takiego niesamowitego, wyjątkowego? nie pierwszy raz widzę, że niektórzy chwalą co tylko się da, nie wiadomo z reszta za co i po co. jak widzisz sam nie potrafisz przyjąc mojego zdania, nie zaczepiaj chociaż.
 
Arczi ---> mała sugestia, coś zawsze można ocenić "same przez się" i "w porównaniu". Yarp czyni subiekcje na poziomie i jesli jest to wazelina to na jakiś urojony odbyt ;) Odgadnąć Naszych intencji nie trzeba szukając słów z pogranicza politykierstwa.Chłopaki ---> myślę, że należy tu na forum zrobić przycisk "Dziadu ratuj" - takie błyskawiczne pogotowie sprzatające off-topy ;)Może zrobic nawet specjalne dyżury, to się w czarnej pale nie mieści..
 
dlaczego offtop, przecież to jest na temat screena,czyż nie? a teraz ładny rym: może coś mi dziś odbliło, a wazeliny nigdy nie było?
 
"Dziadu ratuj" Zapewne taka opcja by się przydała bo inaczej niebawem nastąpi Tedd Deireadh Możesz wyjaśnić tą czy inną sprawę wysyłając do Yarpena PW - nie każdy chce czytać takie sprzeczki.E: Nie żebym coś tutaj sugerował, ale istnieje cienka czerwona linia, którą nieświadomie można przekroczyć.
 
arczi said:
Nie rozśmieszaj mnie Yarpen, nie mam powodów. screen mi się nie podoba, wszyscy reagują odwrotnie.. wytłumacz mi czym screen wyróżnia się na tle chocby tych z Obka czy Gothica. cóż jest w nim takiego niesamowitego, wyjątkowego? nie pierwszy raz widzę, że niektórzy chwalą co tylko się da, nie wiadomo z reszta za co i po co. jak widzisz sam nie potrafisz przyjąc mojego zdania, nie zaczepiaj chociaż.
widzisz, chodzi o to że ten screen może się komuś podobać a ty tego wydajesz się nie akceptować. Czym się wyróżnia? nie potrafię stwierdzić. Nie jestem specjalistą jeśli chodzi o kwestie techniczne, i mogę jedynie powiedzieć czy mi się screen podoba, czy nie. A że moje niewprawione oko nie dostrzega nic do czego mógłbym się przyczepić to mówię, że screen jest ładny. i tyle.
 
I tak z porównania dwóch screenów (poczynieonego przez Yarp'a) zrobiła się dyskusja o wazeliniarstwie .
Yarpen Zirgin said:
brzydkie są (i dobrze), ale pod względem wykonania wyglądają dużo lepiej niż kiedyś - porównajcie z tym pierwszym (dla niezorientowanych - ten drugi jest nowy)
Nie wiem gdzie tu wazelina jest - no co, nie jest lepszy drugi screen od pierwszego? Przecież jest (nie trzeba być specem by to załapać). I Yarpen tylko to powiedział.Mam wrażenie, że czasem Ci którzy krytykują forum za poziom merytoryczny (to akurat nie konkretnie do Arcziego) sami przyczyniają się do rozpoczynania idiotycznych, niczemu nie śłużących dyskusji. ps. Yarp - zmień swój podpis proszę. Szybko.
 
Yarpen Zirgin said:
dla mnie na tym screenie jest ewidentnie jakiś efekt
Wygląda tak, jakby gra rozróżniała, czy obiekt przebywał/przebywa w wodzie. Dość mocno przesadzony, ale w ruchu z reguły wygląda to lepiej.
 
Dziadu said:
Mam wrażenie, że czasem Ci którzy krytykują forum za poziom merytoryczny (to akurat nie konkretnie do Arcziego) sami przyczyniają się do rozpoczynania idiotycznych, niczemu nie śłużących dyskusji. .
Dziadu apelowanie o merytoryczność forum od dłuższego czasu przypomina walenie łbem o ściane więc nie dziw się ,ze już mało kto ma ochotę bawić się w łososia i przeć w górę rzeki... P.S. Strasznie "tępo" ostatnio działa forum, inwazja chińczyków-hackerów?
 
U mnie śmiga, ale tego wiedźmińskiego dope'a coś Mao Zostao ;)Kogut ----> "na mój gust" w tej scenie woda to nie podświetlone akwarium, coś o czymś masz zapewne na myśli można spotkać w basenach z reflektorami pod taflą wody i na obrazach z dwóch tubek.. ale raczej nie w tej grze. Wydziobiesz mi oko jak się mylę ;)
 
Geno said:
Dziadu said:
Mam wrażenie, że czasem Ci którzy krytykują forum za poziom merytoryczny (to akurat nie konkretnie do Arcziego) sami przyczyniają się do rozpoczynania idiotycznych, niczemu nie śłużących dyskusji. .
Dziadu apelowanie o merytoryczność forum od dłuższego czasu przypomina walenie łbem o ściane więc nie dziw się ,ze już mało kto ma ochotę bawić się w łososia i przeć w górę rzeki...
No właśnie nie dziwię się. Dziwię się że komuś się CHCE. Dajmy każdemu pisać na takim poziomie na jakim jest i tyle. Dopóki ktoś kogoś nie obraża to po prostu trzeba dać mu spokój. Za rok będzie pisał mądrzejsze rzeczy.
 
Dziadu said:
Geno said:
Dziadu said:
Mam wrażenie, że czasem Ci którzy krytykują forum za poziom merytoryczny (to akurat nie konkretnie do Arcziego) sami przyczyniają się do rozpoczynania idiotycznych, niczemu nie śłużących dyskusji. .
Dziadu apelowanie o merytoryczność forum od dłuższego czasu przypomina walenie łbem o ściane więc nie dziw się ,ze już mało kto ma ochotę bawić się w łososia i przeć w górę rzeki...
No właśnie nie dziwię się. Dziwię się że komuś się CHCE. Dajmy każdemu pisać na takim poziomie na jakim jest i tyle. Dopóki ktoś kogoś nie obraża to po prostu trzeba dać mu spokój. Za rok będzie pisał mądrzejsze rzeczy.
Niepoprawny optymista Ja mam inną filozofię, jak ktoś w kółko powatarz "poszłem" to bee go naokrągło poprawiał, aż do znudzenia...no ale KOT bo zaraz mnie ktoś zbanuje. Over & Out.
 
Spoko - tak jak nie zamierzam nikomu kasowac głupich postów tak nie zamierzam również kasować nikomu komentarzy do głupich postów EDIT: Poleciały posty Gofra, Masa i Gena. Trochę "za mało" dotyczyły screenów z gry;)
 
Heh, zastanawiam się jakim cudem nie zauważyliśmy, że na screenie "z wodą" jest włączony wiersz poleceń :) Ta ludzka spostrzegawczość hehe
 
Top Bottom