Błąd w Kontrakcie "Chciwość nie popłaca"

+
Witam

Mam błąd który nie umożliwia mi zrobienie misji "Chciwość nie popłaca", gdy przeszukałem cały pokój i zadanie zmieniło się na "Udaj się do klubu braindansowego "Wierd Head" udałem się do tego klubu ale drzwi są "zamknięte" chodź gra o tym nie informuje, nie wyskakuje żadne "otwórz" ani "zamknięte". Jedynie co zauważyłem to że po przeskanowaniu tych drzwi pisze że są "odłączone" i że kropki jakby w klamkach od tych drzwi też są czerwone, a u innych są zielone.
2020-12-30 (2).png
 
Po nast patchu przejde tą grę 3 raz. To bedę sprawdzał po kolei te misje.
Tu mi sie wydaje, że jakaś wiadomość nie przeczytana? Drzazga?
A jak bliżej się podejdzie to nie ma F(Otwórz)?
 
Po nast patchu przejde tą grę 3 raz. To bedę sprawdzał po kolei te misje.
Tu mi sie wydaje, że jakaś wiadomość nie przeczytana? Drzazga?
A jak bliżej się podejdzie to nie ma F(Otwórz)?
Właśnie nie ma "Naciśnij F" one są jakby odłączone od prądu, nie wiem może jakiś skrypt nie zadziałał
 
Przejrzałem net, nie natrafiłem na podobny kłopot.
Może uda Ci się wykorzystując błąd z samochodem. Podjedziesz pod drzwi dość blisko i wysiadając gra wcisnie Ciebie za drzwi.
 
Przejrzałem net, nie natrafiłem na podobny kłopot.
Może uda Ci się wykorzystując błąd z samochodem. Podjedziesz pod drzwi dość blisko i wysiadając gra wcisnie Ciebie za drzwi.
Pobrałem moda na konsolkę i przeleportowałem do tego klubu ale gra nie zapisała że wchodzisz do budynku i NPC się nie respi przez co się nie da zrobić zadania.
 
Czyli jakbyś nie pogadał z kimś jeszcze. Coś podobnego miałem z jedna misją. A gdy już pogadałem nad stosem ciał nowi NPC się pojawili z misji.
 
Czyli jakbyś nie pogadał z kimś jeszcze. Coś podobnego miałem z jedna misją. A gdy już pogadałem nad stosem ciał nowi NPC się pojawili z misji.
Zauważyłem jeszcze to że znacznik na mini mapie u mnie wskazuje już jakby na miejsce w podziemiach (w klubie) a jak zobaczysz na filmiku ten znacznik na mini mapie znajduję się na drzwiach przed wejściem w 3:37 minucie to można zobaczyć
 
W podziemiach jest ten komputer , albo skrzynka do kliknięcia. I na dół zjechać można winda lub po schodach zejść.
To i wychodzi, że teraz jak będę się zabierać za 4 raz przejście to co misje ręczny zapis zanim przyjmę misję.
 
W podziemiach jest ten komputer , albo skrzynka do kliknięcia. I na dół zjechać można winda lub po schodach zejść.
To i wychodzi, że teraz jak będę się zabierać za 4 raz przejście to co misje ręczny zapis zanim przyjmę misję.
Fajnie jakby drzwi mi się otworzyły
 
Wybacz. Jesli telefon do Fixera nie pomogl, sms to tylko juz chyba Support. Wiem i sam ubolewam nad bledami jakie gra posiada.
Zawitalem na forum jak wbilem 100% achivmentow by poczytac i ewentualnie pomoc.
Ale to jest niesamowita gora, ktora sam tez musialem przejsc.
 
Wybacz. Jesli telefon do Fixera nie pomogl, sms to tylko juz chyba Support. Wiem i sam ubolewam nad bledami jakie gra posiada.
Zawitalem na forum jak wbilem 100% achivmentow by poczytac i ewentualnie pomoc.
Ale to jest niesamowita gora, ktora sam tez musialem przejsc.
Napisałem do Supportu i teraz czekam, a oni ci odpisali kiedyś? Bo wysłałem 15 grudnia inny błąd ale do teraz mi nie odpisali (juz go sam naprawiłem ale chce wiedziec czy odpisują)
 
Napisałem do Supportu i teraz czekam, a oni ci odpisali kiedyś? Bo wysłałem 15 grudnia inny błąd ale do teraz mi nie odpisali (juz go sam naprawiłem ale chce wiedziec czy odpisują)

Mi odpisali w sprawie "Czerwonego Wieszcza" że zbierają dane na ten temat i słyszą dużo uwag w tej kwestii (ok. 14 grudnia) oraz napisałem w sprawie wiszących w dzienniku kontraktów od Reginy Jones, które wykonałem ale nie zniknęły ze wspomnianego dziennika - napisali, żebym pograł dalej i zobaczył czy zniknie (xd). Grałem potem jakieś 40 godzin, nie zniknęło. ;-)

Tak więc odpisują... przynajmniej mi odpisali.

Dzisiaj napisałem w kwestii questa od Wakako "Ciepło, cieplej...". Przy podjeździe do znacznika "?" w Japantown fixerka powinna dzwonić z kontraktem, ale się nie odzywa. Miał to naprawić hotfix 1.05, ale mi nic to nie naprawiło, nawet posiadając zapisy gry sprzed podejścia do wyznaczonego punktu. Czekam na odpowiedź. Jak usłyszę: "Przykro mi, ale nie zrobisz 100% gry jeżeli nie zaczniesz od nowa" i stracę na tym 100h grania to żyłka na czole mi pęknie. ;)
 
Oj wiem, że to ciężko ograć. 1 grę rushowałem jak głupi - Błąd.
2 raz 100% - mimo, że GOG pokazuje raz 98% , raz 100%...
3 raz tylko to co mi pasowało byle mieć 70% Johnego.

I szczerze, chciałbym zobaczyć odcinek Night Wire gdzie testerzy(100% gry) i CDPR wypowie się jak testowano grę.
Nie wiem , ale to nie mogło być tak jak Review od GameSpot - 50h gry i prezenterka nie kuma o co biega w grze, nic jej nie pasuje.
 
Top Bottom