Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Myślę ze NIEDLUGO bedziemy miec okazje zoabczyc jak wyglada gra dzieki gamepleyowi, mam nadzieje ze tworcy pokaza w nim rozne aspekty min dialogi, walke, efekty pogodowe, otoczenie . Poczekamy zobaczymy;]
 
Nowe screeny są całkiem dobre choć autorzy o jakość mogli się bardziej postarać. Gameplay (w bardzo dobrej jakości :p) na pewno rozwieje wiele wątpliwości. Osobiście najbardziej mi się podoba nr. 5 z tych nowych ;)
 
kto powiedział, że to są nowe screeny.... rayla wygląda teraz inaczej, triss tez sie zmieniła.A co do antialiasingu to znacie jakas nowa grę która nie posiada takiej opcji??... widać screeny robił ktoś nieprzygotowany:]
 
no to mi pachnie brakiem profesjonalizmu. Rozumiem nie upiększać screenów w photoshopie, to się chwali. Ale żeby samemu dawać bez AA? :p BTW akurat triss nie była taka zła IMO.
 
Blooddragon said:
kto powiedział, że to są nowe screeny.... rayla wygląda teraz inaczej, triss tez sie zmieniła.A co do antialiasingu to znacie jakas nowa grę która nie posiada takiej opcji??... widać screeny robił ktoś nieprzygotowany:]
Dziękuje za rozwianie moich obaw:D IMO gra będzie słodka:D Wy chyba robicie każdą rzecz po kilka razy:D Powiedz, czy Triss bęzie jeszcze bardziej atrakcyjna??:D CZyli skoro są to stare screeny to jest jeszcze jakaś szansa na jakieś pochwy na miecze. Nie wiem co mi z nimi odbiło:D No ale dobija mnie fakt przyklejenia broni do pleców. Te co były kiedyś na screeenach mi odpowiadały. CZyźby jeszcze 1tydzień i 1dzień do targów E[sup]3[/sup]?:D HURA:D 3 dni z Wiedźminem:D Swoją drogą chętnie bym już coś (gameplay:p) zobaczył wcześniej.
 
postaci są podciągane i zastępowane nowszymi wersjami w miare potrzeb, w końcu gra powstawała dość długo i niektóre rzeczy się zestarzały. Pochwy nie sa niestety kwestą modelu, bo takei mamy, lecz oprogramowania ich, na co czasu nie ma. Ja zauważyłem ich brak dopiero kiedy o tym przeczytałem na forum... wiec tragedii chyba nie ma:]
 
E3=duża dawka nowych informacji, screenów, filmików.
Blooddragon said:
kto powiedział, że to są nowe screeny.... rayla wygląda teraz inaczej, triss tez sie zmieniła.A co do antialiasingu to znacie jakas nowa grę która nie posiada takiej opcji??... widać screeny robił ktoś nieprzygotowany:]
Jak Triss jest taka ładna to chce zobaczyć Yennefer ;)
Blooddragon said:
postaci są podciągane i zastępowane nowszymi wersjami w miare potrzeb, w końcu gra powstawała dość długo i niektóre rzeczy się zestarzały. Pochwy nie sa niestety kwestą modelu, bo takei mamy, lecz oprogramowania ich, na co czasu nie ma. Ja zauważyłem ich brak dopiero kiedy o tym przeczytałem na forum... wiec tragedii chyba nie ma:]
Zachęć innych z CDPR to może zauważą jeszcze więcej nie doróbek :)
 
Blooddragon said:
postaci są podciągane i zastępowane nowszymi wersjami w miare potrzeb, w końcu gra powstawała dość długo i niektóre rzeczy się zestarzały. Pochwy nie sa niestety kwestą modelu, bo takei mamy, lecz oprogramowania ich, na co czasu nie ma. Ja zauważyłem ich brak dopiero kiedy o tym przeczytałem na forum... wiec tragedii chyba nie ma:]
Ale potem wyjdzie jakiś patch albo mod ??
 
nie martw się, sztab ludzi koordynuje a zastęp testerów wyszukuje wszelkich błędów. Pochwy zostały usunięte celowo, przeciez piszę. Chodzi o to , że w grze nie kole to w oczy. Ponadto wiedźmin znacza cześć gry biega z meiczem w ręku. EOTco będzie w patchach, wiadome będzie po skonczeniu gry
 
Dlaczego jesteśmy karmieni starszymi screenami? Do tego bez anti-aliasingu? To może w najbliższym czasie jakiś obrazek "na czasie"? Ja bym się nie obraził. ;) Następnym razem prosimy screeny z włączoną opcją wygładzania krawędzi.Dziadu mówił coś, że gameplay'a można się spodziewać nawet przed E3... A targi się zbliżają, zatem jakiś nowy materiał wydaje się być naprawdę blisko. Zobaczymy, czy soon[sup]®[/sup] się ziści ;)
 
Yarpen, nie. To jest ostatnia wzmianka o niej w Pani Jeziora:
Dowodziła nimi kobieta o zupełnie białych, krótko ostrzyżonych włosach, o złej, zaciętej twarzy zeszpeconej szramami, z których jedna przekreślała policzek od skroni po kącik ust, a potem druga podkówką obejmowała oczodół. Kobieta nie miała też dużej części prawej małżowiny usznej, a jej lewa ręka poniżej łokcia kończyła się skórzaną tuleją i mosiężnym hakiem, o który zaczepione były wodze. Kobieta, mierząc ich złym okiem, pełnym zapiekłej mściwości spojrzeniem, pytała o elfy. O Scoia'tael. O terrorystów. O zbiegów, niedobitków komanda rozniesionego dwa dni temu nazad. Jarre, Lucienne i inwalidzi, unikając wzroku białowłosej i jednorękiej kobiety, mówili, mamrocząc niewyraźnie, że nie, nikogo nie spotkali i nikogo nie widzieli. Łżecie, myślała Biała Rayla, ta, która niegdyś była Czarną Raylą. Łżecie, wiem to. Łżecie z litości. Ale to i tak nie ma znaczenia. Bo ja, Biała Rayla, litości nie znam.
 
YarpenZirgin said:
zaraz zaraz, swoją drogą czy rayla nie została zabita przez wiewiórki?
Nie. Była taka twarda że wykończyła wszystkich napadających Scoia'tael... Mimo, iż była śmiertelnie wyczerpana. W każdym razie pojawiła się w bitwie pod Brenną. o_OE: chociaż to chyba nie jest Rayla, bo ta straciła jedną rękę a na screenie ma obie...
 
Ja sie do niczego nie przyznaje. Widzę tylko nazwy modeli, a te często różnią sie od realnych imion nadawanych przez dział designu;)
 
Mam nadzieje, że po targach, albo lepiej przed nimi ukażą się jakieś bieżące materiały, bo mam wrażnie, że w ostatnich czasach strasznie wiele się zmienia, jak na tak krótki czas przed premierą, choć pewnie to normalne. Ale jakbym dowiadywał się na bieżąco, że to i to zostało ukończone to jakoś bym się czuł lepiej i pewniej co do efektu końcowego. A tak to ne wiem na jakim poziomie jest w tej chwili gra. Ostatni gameplay był wpadką, teraz wiadomo, że pracujecie nad alementami walki a graficznie dostajemy, czy też raczej znajdujemy nowe obrazki ale już nieaktualne, tak więc również nie wiemy na jakim poziomie wizualnym się prezentuje gra. Widzę, że graficy odwalili kawał dobrej roboty przy projektowaniu lokacji i postaci, ale są stale jekieś zastrzeżenia, o których było pisane wcześniej. Tak więc mam nadzieję, że to się poprawi, choć domyślam się, że w sztabie macie mało czasu na to wszystko
 
Na upartego, to jednej dłoni nie widać. Poza tym lewa ręka jest jakby cieńsza, może Rayla ma kilka wymiennych sztucznych kończyn? (normalna ręka, hak, laser... ;) )
 
Na upartego, to jednej dłoni nie widać. Poza tym lewa ręka jest jakby cieńsza, może Rayla ma kilka wymiennych sztucznych kończyn? (normalna ręka, hak, laser... )
Coś al'a ten dziadek z Wejscia Smoka ? :)Ja nadal stawiam na iluzje :)
 
Top Bottom