Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Niewyraźne ale co nieco widaćhttp://img457.imageshack.us/img457/3108/poto0010wp1.jpgkamillo474 jak masz wyraźniejsze to wrzuć jak najszybciej :)
 
PC-Format 9/2007 Strona Pierwsza ;D Strona Druga ;DJak są chętni to mogę zapodać także Fotki z Kwietniowego CD-Actiontam pisali sporo o WiedźminieA tak przy okazji to będzie moja pierwsza gra jaką kupię oryginalną :p już odkładam kasęCD-Action 04/2007 Strona Pierwsza ;D Strona Druga ;D Strona Trzecia ;D Strona Czwarta ;D Strona Piąta ;D Strona Szósta ;DNo nic troszkę mi to czasu zajęło miłego czytania o tej wspanialej Gierkce liczę na Hit w stylu Gothic III albo i lepszy z filmików wygląda na naprawdę świetny tytuł :).Chyba więcej czasopism nie pisało o tej gierce a jeżeli się mylę to proszę o info.
 
To juz i tak dużo zostało napisane, chodzi mi konkretnie o tworzenie modeli :D jak je sie robi, kiedy ja sie za wypalanie normali wezme, jak przebrnę mapowanie :D
 
Drejk said:
Niewyraźne ale co nieco widaćhttp://img457.imageshack.us/img457/3108/poto0010wp1.jpgkamillo474 jak masz wyraźniejsze to wrzuć jak najszybciej :)
Geralt jest tutaj na eliksirze? Tak w bialy dzien i w miescie? :D
 
To jest zrobione tak że blisko widać siatke a tam dalej już tekstury nałożone a Geralt jest biały bo zdj. robiłem pod słońce trochę ale i tak się świeci bo ma takie jakby "odblaskowe włosy" :DE: Może wypił eliksir żeby był lepszy efekt na screenie :)
 
Nowy screen (przynajmniej ja go wcześniej nie widziałem) http://www.pcgames.de/screenshots/original/2007/08/witcher1.jpgWow wygląda nieźle ;D
 
Zdjęcie bardzo klimatyczne, trzeba przyznać ;D Podoba mi sięA miecz, może z czasem nam dodadzą jakiś patch, coby miał się w czym chować. Na razie nich robią to co trzeba - czyli grę, oby nam miodna była.
 
jaszczur10 said:
Screen niezły, ładnie wyglądają te odbicia na podłodze ;). Potwory także ciekawe. To wiwerny?
Jak dla mnie, to są to bazyliszki. PS. Ciekawe, brama i mury odbijają się na podłodze, natomiast Geralt i bazyliszki nie (rzucają tylko cień)
 
[quote author=Hax]Odbicia faktycznie ładne, ale ten miecz na kleju.. :p[/QUOTE]Ostatnio grając w różne gry zwracałem uwagę właśnie na pochwy od mieczy. I w żadnej ich nie było, a grając w te tytuły wczęśniej nawet tego nie zauważałem ;). Czyli te miecze na kleju nie będą tak raziły jak się po usłyszeniu tej wiadomości wydawało :D.[quote author=Sum]PS. Ciekawe, brama i mury odbijają się na podłodze, natomiast Geralt i bazyliszki nie (rzucają tylko cień)[/QUOTE]Wydaje mi się, że potwór po prawej rzuca nie tylko cień (widać kolory odbić na podłodze :D).
 
[szuka sznurka] [zawiązuje pętlę] [próbuje się powiesić na żyrandolu] [ spada z hukiem na podłogę] [doczołguje się do komputera] [pisze posta z samymi bluzgami na miecz doklejony do pleców] [kasuje posta] [klnąc na czym świat stoi, odchodzi od komputera i prawdopodobnie więcej nie wróci]
 
Jeden z lepszych screenow jakie widzialem (jesli chodzi o Wiedzmina)! Chociaz ten miecz bez pochwy psuje wrazenie...Miejmy nadzieje ze zostanie to poprawione.
 
Żegnaj Elwer :-\ Już raczej nic się nie da zrobić choć nic do końca nie wiadomo, może jednak będą chociaż te zaczepy na miecze. Dowiemy się zapewne po targach. Ale nie chce zaczynać tej przedawnionej dyskusji i tego tematu, nie będzie-to trudno, choć trochę psuje to wizerunek bohatera.pozdrawiam :-*
 
Top Bottom