Prawdziwe oblicze ludzi REDa

+
Darkon said:
No tak w zwiąsku o Aurore. A dokładniej to jeżeli chce zrobić gierke opartą na tą silniku i udostępnie ją do ściągnięcia za darmo to czy muszę ponieść jakieś opłaty (licencja) ?
Raczej tak...ale nie wiem skąd weźmiesz silnik Chyba, ze chodzi ci o mod do NWN - wtedy MUSISZ go wydać za darmo...
 
Z kąd wziąść silnik ?proste w każdej grze jest silnik tylko trzeba umieć go wygrzebać
 
Prubowałem wiele razy a ostatnio mi się to udało na alphie Stalkera. I jestem pierwszym polskim 15-latkiem który widział Stalkera. Była to wersjia przygotowana do jakiejś prezenatcji bo były tylko poszczegulne elemęty.PS: Oczywiście sam nigdy bym tego nie dokonał.PS2: Polecam E-MULE
 
Wiem że jest nielegalna lecz robiłem to na swoim kompie i udostępniłem jedynie kolegom którzy mi pomagali A znasz kogoś kto ma 15-lat i widział alphe ?
 
Prawde mowiac nie...tyle, ze nie wiem co trzeba bylo, zeby ja uruchomic...No, ale uruchomil ja moj kolega, wiec nie stanowilo to chyba problemu...Nie wiem bo w ogole tego nie widzialem.PSSkoro wiesz, ze jest nielegalna to musisz tez wiedziec, ze nie powinienes pisac o takich rzeczach tutaj.
 
Darkon said:
A i tak nie mam już tego na twardzielu
Jakby policja chciała, to by znalazła na twoim twardzielu wszystkie pliki - nie oglądasz telewizji? - Nawet format nie zapobiegł odzyskaniu danych, a co dopiero zwykłe usuń do kosza... EDIT:Gratulaję, jeśli uda ci się wyciągnąć z gry KOMPLETNY engine...
 
Jak już mówiłem to było przygotowane do prezentacji więc mogłem poświęcić mniej czasu
 
Alphami już się bawiłem kilka razy Tak strasznie trudno nie jest zdobyć jakie kolwiek alpha Ale alpha wykorzystywałem w szczególności aby sprawdzić czy opłaca się kupić gre Co do policji to za dużo się o nich gada, format wszystko zniszczy tylko zależy jak go zrobisz Oprócz tego wystarczy, że zapiszesz coś na klastrach gdzie było wcześniej alpha i nie ma szans aby coś znaleźli
 
PioTRaS said:
Co do policji to za dużo się o nich gada, format wszystko zniszczy tylko zależy jak go zrobisz Oprócz tego wystarczy, że zapiszesz coś na klastrach gdzie było wcześniej alpha i nie ma szans aby coś znaleźli
Oj są takie metody dzięki którym można wszystko odzyskać więc nie czuj się tak pewnie :>
 
Pani Aleksandra J. sama na własnej skórze się przekonała ,że kasowanie jednak całkowicie nie wymazuje...także bez ściemy o bezkarności mi tutaj.
 
...z tego co wiem jest tylko jedna taka firma w Polsce i żadne sztuczki nic nie dadzą (chyba,że spalisz całkowicie dysk - a zdarzały się przypadki odczytywania z nadpalonych dysków,można co najwyżej zmienić zakres możliwości odczytu tych danych ). Wielu się zdziwiło no i mają problem....Pani A.J. miała całkowitego formata a odczytano bardzo wiele z dysków....
 
Geno said:
Wychodzi na to, że jedyny sposób to format, przejechanie magnesem, połamanie tależy i spalenie w piecu ;) Wtedy to nawet ta firma nie poradzi ;)
PioTRaS said:
heee, zna sie takie sztuczki, że nie ma bata aby coś zostało na dysku
To dlaczego wszystkie koncerny kasują pliki u tych firm a nie np. sami - skoro nawet ty znasz te "sztuczki" to profesjonalni informatycy tym bardziej.
 
Ja bym stał daleko...jakieś 80 km żeby mieć pewność...Poza tym jakim trzeba być deniem aby zrzucić sobie atomika samemu na głowe....
 
Top Bottom