Prawdziwe oblicze ludzi REDa

+
Dziadu, może zachęcisz jakoś tych nowych ludków w firmie aby odezwali się do nas kiedyś na forum?
 
co z tego, ze sie odezwa, skoro i tak nie "moga" badz po prostu nie wypada wypowiadac sie na temat swoich chlopakow lub samej gry...
 
arczi said:
co z tego, ze sie odezwa, skoro i tak nie "moga" badz po prostu nie wypada wypowiadac sie na temat swoich chlopakow lub samej gry...
Ale wiesz, mogą po prostu wejść i pogadać. Nikt nie mówi, że muszą się wypowiadać tylko na temat gry
 
>> Ale wiesz, mogą po prostu wejść i pogadać. Nikt nie mówi, że muszą się wypowiadać tylko na temat gry Pewnie mało który tu zagląda
 
Jeśli tylko ktoś nad tym zapanuje i nie zrobi się tam burdel wywołany przez jakieś "dziwne" osoby to może być to ciekawa inicjatywa, aczkolwiek ja nadal wolę po prostu zwykłe udzielanie się na forum
 
Czyli jakaś tylko grupka szczęśliwców będzie mogła w nim wziąść udział? A reszcie pozostanie przeczytanie zapisu?
 
Wejść na kanał będzie mógł każdy i obserwować dyskusję. Natomiast przwiduje dwie możliwości zadawania pytań:1. Uczestnicy wysyłają je prywatnym kanałem do mnie, a ja je zamieszczam podczas dyskusji z nickiem pytającego. Wtedy ktoś z zespołu odpowiada.2. Uczestnicy proszą o zgodę na udzielenie pytania, dostają na ten czas uprawnienia do udzielania głosu, po zakończeniu uprawnienie jest zdejmowane. I tak w kółko aż zbraknie pytań lub przekroczymy czas. Pierwsza ze względów oczywistych wydaje mi się lepsza.
 
Ogólnie zasady w porządku... hm... a może dałoby się wpuścić kilka osoób na IRC-a bez takich ograniczeń?
 
Tibor said:
Ogólnie zasady w porządku... hm... a może dałoby się wpuścić kilka osoób na IRC-a bez takich ograniczeń?
Niestety raczej tak nie będzie. Nie chcemy żeby wyglądało to tak, że ktoś jest lepiej traktowany od innych.
 
Fallen Zen said:
Niestety raczej tak nie będzie. Nie chcemy żeby wyglądało to tak, że ktoś jest lepiej traktowany od innych.
Ok. Jak zwykle masz rację To jeszcze odnośnie daty. W "okoliach E3", czyli bardziej prawdopodobne jest iż będzie się to działo przed czy po targach? Fajniej by chyba było po targach, gdyż możnaby pogadać o samych wrażeniach z tej imprezy.
 
o.... ja tu sobie w Meksyku siedze (jak juz wiekszosc wie) i myslalem ze sobie na E3 pojade a tu lipa... 10-13maja mam spotkanie...i to na drugim koncu meksyku wiec sie nijak niezalapieaaa!!! ja to mam zawsze takiego farta....
 
Top Bottom