Wiedźmin 2 - gra się nie uruchamia .

+
Witam w listopadzie 2019 roku nabyłem na platformie steam trylogie wiedźmina , wcześniej miałem małe problemy z uruchomieniem pierwszej części , lecz tutaj pomoc techniczna podesłała rozwiązanie , natomiast od paru dni zmagam się z tym , iż po naciśnieciu skrótu na pulpicie "wiedźmin 2 zabójcy królów edycja rozszerzona " uruchamia się launcher gry , w tym launcherze wybieram opcje "uruchom grę " po czym pojawia się logo wilka , które po paru sekundach znika , a w jego miejsce pojawia się okno launchera i tak w kółko . Nim napisałem tutaj i ponownie zwracałem się do pomocy technicznej próbowałem zrobić to co jest zamieszczone pod tym linkiem " https://support.cdprojektred.com/pl/witcher-2/pc/sp-technical/issue/1007/gra-sie-nie-uruchamia" niestety problem pozostaje ten sam , pisząc maila i wysyłajac im raport dxdiag w pierwszym mailu dostałem porade abym przeinstalował pakiety microsoft visual c++ , niestety bez efektu , po nastepnym napisanym mailu dostałem w odpowiedzi , abym w antywriusie ( posiadam bitdefender total 2019 ) w ustawieniach przyznał dostęp dla "witcher2.exe" , tutaj ubiegłem panów z pomocy technicznej i ten krok od razu po instalacji gry wykonałem , również dodajac "launcher.exe" jako pliki zaufane . Reinstalowałem gre , usuwajac pozostałości nawet w rejestrze wpisy jak zostały , reinstalowałem sterowniki , pakiety visual c++ , directx , i nie mam już pomysłu co może być przyczyną . Wyłączałem całkowicie ochronę antywirusową to również nic nie dało , a panowie z pomocy technicznej nie odpisują już na moje maile od dwóch dni i pozostaje , z zakupioną grą która nie chce uruchomić się .

Specyfikacja mojego sprzętu po krótce to laptop medion erazer x7847 , procesor i7-6700HQ , pamieć ram 16 GB , karta graficzna Nvidia Geforce 1060 6GB .

Na zakończenie dodam , że starałem się szukać po forach podobnego problemu , jednak przeważnie trafiałem na starsze wątki i dotyczące innego tematu nawet nie zbliżone do mojego problemu .

#EDIT
W zgodność również się bawiłem , wypróbowując różne ustawienia , bez efektu .
 
Spróbuj uruchomić grę klikając jej skrót prawym klawiszem myszy i wybrać "Uruchom z procesorem graficznym" wybierając następnie "Procesor NVIDIA o dużej wydajności". Jeśli to pomoże, to znaczy, że do tej pory gra próbowała uruchomić się na integrze. Możesz wtedy w Panelu sterowania NVIDIA wybrać, aby już zawsze gra uruchamiała się z mocniejszą kartą.
 
Dziękuje kolego za pomoc , zrobiłem tak jak napisałeś , problem pozostaje ten sam . Znalazłem dość dziwne rozwiązanie mianowicie utworzyłem drugie konto administratora , nie wylogowując się z głównego przełączam się na drugie konto admina ,po czym tam odpalam wiedźmina i ku zdziwieniu odpala normalnie . Wracam na główne konto próbuje włączyć wiedźmina na głównym i gra również się uruchamia , natomiast jak wyloguje się z jednego konta wtedy problem pozostaje dalej taki sam jak wyżej , nie wiem co jest namieszane , ale jest już możliwość zagrania w tą grę w takowy sposób i już nie będę dalej kombinować . Po prostu jednocześnie będę musiał mieć włączone dwa konta .

* Temat można uznać za zamknięty . *
 
Przepraszam, że tu piszę, ale większość dyskusji o TW2 jest zamknięta. Przy QTE w Akcie 2 w Vergen (Iorweth) gdy pasek załaduje się gdzieś do połowy, Geralt odchodzi od dźwigni i muszę próbować od nowa. Jak ten problem rozwiązać?
 
Przepraszam, że tu piszę, ale większość dyskusji o TW2 jest zamknięta. Przy QTE w Akcie 2 w Vergen (Iorweth) gdy pasek załaduje się gdzieś do połowy, Geralt odchodzi od dźwigni i muszę próbować od nowa. Jak ten problem rozwiązać?
Trzeba po prostu szybciej klikać, ale przy słabszej konfiguracji komputera często jest to niewykonalne. Podobny problem wiele osób miało już przy Kejranie i musiało prosić o pomoc innych graczy.
 
Top Bottom