Problem z przejściem misji (BUG?)

+
Problem z przejściem misji (BUG?)

Witam mam problem z grą Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona a mianowicie z prologiem ;d a dokładniej z zadaniem Barykada podchodze do balisty po pokonaniu przeciwników i normalnie naciągam, znowu pokonuje przeciwników i tym razem celuje ii tu jest pies pogrzebany wskazówka gdy klikam dochodzi do prawie końca wtedy geralt przerywa i muszę pokonać przeciwników.. i tak nieskończoną liczbę razy... bawiłem się z tym prawie 2 godziny i ciągle akcja się powtarza.... próbował zmieniać poziom trudności próbowałem zmieniać ustawienia QTE, restartowałem gre, reinstalowałem, sprawdzałem zgodność plików, wczytywałem save od nowa i nic!!! proszę o rozwiązanie problemu lub podesłaniu gotowego Save PO prologu :/
 
Nie pamiętam dokładnie już jak przebiegała tam rozgrywka, ale chyba kilka fal wrogów było do pokonania. Niemniej jednak powtarzana walka przez 2 godziny nie wygląda najlepiej, może być to bug. Jak możesz to prześlij save, jak będę miał chwilę to sprawdzę u siebie. A teraz na szybko wrzucam linka do moich zapisów gry (jeden kawałek przed walką przy baliście, drugi zaraz po obsłużeniu balisty).
https://drive.google.com/drive/folders/0B0F-CwmfQQ_KY0JjWHFKODQ3M3c?usp=sharing
 
Hej! Jestem tu nowym użytkownikiem, więc przepraszam jeśli w złym miejscu pisze, ale mam problem z QTE w Wiedźminie 2. A mianowicie tym przy Oblezeniu Vergen, ścieżka Iorwetha. Jest do raczej wina mojego wolnego komputera. Jeśli ktoś tu jeszcze jest, to proszę o pomoc.
 
Hej! Jestem tu nowym użytkownikiem, więc przepraszam jeśli w złym miejscu pisze, ale mam problem z QTE w Wiedźminie 2. A mianowicie tym przy Oblezeniu Vergen, ścieżka Iorwetha. Jest do raczej wina mojego wolnego komputera. Jeśli ktoś tu jeszcze jest, to proszę o pomoc.
Musisz kogoś poprosić, żeby ci przeszedł ten fragment jeśli to wina zbyt słabego komputera.
 
Top Bottom