Dziennik questow - niezakonczone zadania

+
Po wykonaniu niektorych zadań w dzienniku pozostaje wpis z wykrzyknikiem na przycisku "śledź zadanie", ale nic sie nie dzieje po jego wcisnieciu.

Jak można przesunać takie wpisy do kategorii "zakończono"?
 

Attachments

  • kest.png
    kest.png
    3 MB · Views: 111
Po wykonaniu niektorych zadań w dzienniku pozostaje wpis z wykrzyknikiem na przycisku "śledź zadanie", ale nic sie nie dzieje po jego wcisnieciu.

Jak można przesunać takie wpisy do kategorii "zakończono"?
Na pewno ukończyłeś to zadanie?
"Ręcznie" "zaliczyć" zadanie to tylko edytując zapis gry.
 
Po wykonaniu niektorych zadań w dzienniku pozostaje wpis z wykrzyknikiem na przycisku "śledź zadanie", ale nic sie nie dzieje po jego wcisnieciu.

Jak można przesunać takie wpisy do kategorii "zakończono"?

Mam identycznie z dwoma kontraktami od Reginy. Również niemiłosiernie mnie to frustruje, ale zdaje się że nic z tym nie zrobisz. Albo jakiś patch to ogarnie, albo będziemy musieli gapić się na wiszące questy. Obawiam się, że to taka zaplanowana terapia dla osób z nerwicą natręctw, które kochają (tak jak ja) mieć puściutki, wykonany w 100% dziennik zadań. ;-)
 
W niektórych zadaniach po wykonaniu dzwoni standardowo fixer. Wydawać by się mogło że jest już po zadaniu ale np mamy jeszcze do odbioru dodatkową nagrodę w jakiejś skrzynce. Dopóki tego nie zrobimy takie zadanie jest nieukończone i wisi na liście. Tak samo jest gdy do zakończenia zadań potrzeba zadzwonić lub wysłać sms. Tak więc sprawdźcie sobie dokładnie te zadania czy czegoś faktycznie nie pominęliście na samym końcu.
 
W niektórych zadaniach po wykonaniu dzwoni standardowo fixer. Wydawać by się mogło że jest już po zadaniu ale np mamy jeszcze do odbioru dodatkową nagrodę w jakiejś skrzynce. Dopóki tego nie zrobimy takie zadanie jest nieukończone i wisi na liście. Tak samo jest gdy do zakończenia zadań potrzeba zadzwonić lub wysłać sms. Tak więc sprawdźcie sobie dokładnie te zadania czy czegoś faktycznie nie pominęliście na samym końcu.

Chodzi o to, że nic nie zostało pominięte.
Sam miałem problem z jednym z zadań Cyberpsycholi. Wyskoczyła mi informacja, że zadanie zakończone i poszło do "zakończonych". Problem pojawił się jak spadłem piętro niżej i odpaliła się kwestia dialogowa związana z tym zadaniem, wróciło ono zaś do kategorii "aktywnych" mimo iż nie było żadnego celu do wykonania.

Jeśli miałoby chodzić o wysłanie sms-a bądź odbiór nagrody, miałbyś to opisane w celach zadania, tu nie ma nic.
 
Mam identycznie z dwoma kontraktami od Reginy. Również niemiłosiernie mnie to frustruje, ale zdaje się że nic z tym nie zrobisz. Albo jakiś patch to ogarnie, albo będziemy musieli gapić się na wiszące questy. Obawiam się, że to taka zaplanowana terapia dla osób z nerwicą natręctw, które kochają (tak jak ja) mieć puściutki, wykonany w 100% dziennik zadań. ;-)
Dokładnie tak, mam ten sam problem z kontraktami u Reginy. Nie wiem czy to problem nowej aktualizacji 1.23 czy czegoś innego ale wcześniej nie miałem żadnych problemów z grą. a w tym momencie kontrakty od Reginy rozpieprzyły mi 15h nowej gry które zacząłem 2 dni temu, i wychodzi na to że znów będę musiał zacząć od początku bo te błędy zaczęły rzutować na wątek główny którego nie mogę pchnąć dalej.
A co do nerwicy natręctw mam dokładnie to samo ;] wręcz się we mnie gotuje jak te zadania wiszą ;]
 
Top Bottom