Instalator Wiedźmin 2

+
Witam
Mam oryginalne wydanie Wiedźmin 2 Wersja rozszerzona. Ale nie ma w komputerze napędu DVD. Late temu na starym komputerze miałem zainstalowanego i zarejestrowanego Wiedźmina 2.
Na książeczce ma klucze rejestracyjne secureROM i klucz CD Projekt.
Jak mam zainstalować grę? Czy z można pobrać z internetu wersje instalacyjną gry?
 

Lexor

Forum veteran
O ile dobrze kojarzę, to grę można (było?) zarejestrować w serwisie GOG.com podając kod z pudełka/instrukcji.

Po takiej rejestracji otrzymywałeś możliwość ściągnięcia plików instalacyjnych gry z serwerów serwisu.

Niestety nie wiem, czy ta możliwość wciąż istnieje w przypadku gry innej niż Wiedźmin 3.
 
Spróbuj zrobić dokładnie tak jak opisałem (u mnie kiedyś to zadziałało):
1. wchodzimy na stronę: http://www.gog.com/witcher/backup
2. wklepujemy kod z odwrotu instrukcji do gry (klucz rejestracyjny secuROM) - pamiętajmy o poprawności, pauzy pomiędzy sekwencjami znaków, dokładne rozpoznanie 1 i I, 0 i O (mi to sprawiało problem)
3. klikamy REDEEM
4. Jesteśmy przenoszeni na kolejną stronę, tam przed nasz wpisany kod powinny wskoczyć dwie literki "R" (nie ruszamy ich)
5. Zatwierdzamy że nie jesteśmy robotem i klikamy CONTINUE
6. Nie powinno być problemu z dodaniem wersji cyfrowej do naszej biblioteczki na GOG.com
 
a czy ten kod ma jakis termin ważności? ponieważ mam nowe nieużywane kody cały czas wpisuje z różnymi komplikacjami pokombinowałem i dalej nwm
 
Top Bottom