[BUG] Błędy z Takemurą

+
Nie mogę kontynuować głównego wątku ponieważ Takemura nie kontaktuje się ze mną, że jest gotów, aby rozpocząć misje "Przerwane milczenie". Zrobiłem z 5h misji pobocznych i innych aktywności, spałem i pomijałem czas. Niestety bezskutecznie. Cofnąłem się aby zrobić te misję przed "Witamy w Pacyfice", ale to również nie rozwiązało problemu. Dodam że gram ścieżkę korpo.
 
pierwsze pytanie jakie inne tropy.
Od wczoraj czekam kiedy on bedzie gotowy i nic ciągle robie jakies misje poboczne ale i tak nei dzwoni co mam zrobic a nie chce stracic niczego co zrobiłem
 
pierwsze pytanie jakie inne tropy.
Od wczoraj czekam kiedy on bedzie gotowy i nic ciągle robie jakies misje poboczne ale i tak nei dzwoni co mam zrobic a nie chce stracic niczego co zrobiłem
U misja się załączyła w czasie wykonywania innej misji głównej.
 
Może przeczytaj wszystkie drzazgi w ekwipunku i wiadomości?
jak przeczytac drzazgi a wiadomosci mam jedną od niego ,,Spotkajmy sie '' i tak jest zdjęcia ale nwm gdzie to jest i to nie jest do tego pewnie bo co jak sie kogod pytam to on normalnie dzwoni
 
jak przeczytac drzazgi a wiadomosci mam jedną od niego ,,Spotkajmy sie '' i tak jest zdjęcia ale nwm gdzie to jest i to nie jest do tego pewnie bo co jak sie kogod pytam to on normalnie dzwoni
Tu:
odpowiedz.jpg
 
U mnie to też trochę trwało ale wykonałem w tym czasie masę zadań pobocznych. Taki mam styl gry, że wykonuję ze 20-30 zadań pobocznych po każdej misji fabularnej.
 
Rozwiązaniem jest powrót do sunset motel przez fast travel i ewentualne przesunięcie czasu o 24h już na miejscu
 
W zadaniu Stary Znajomy w wersji 1.1 , po odebraniu telefonu po upływie jednego dnia Takemura nie podejmuje interakcji i milczy. Standardowe sposoby nie działają tj. reset, stary save etc. Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać problem ?
 
Ktoś znalazł rozwiązanie...
Trzeba się cofnąć w zapisach do momentu rozmowy z Wakako.
 
Rozumiem Twoją postawę...
Ale To jest rozwiązanie dla graczy którzy mają te zadanie świeże i nie wiem czy w każdym przypadku zadziała.

U mnie w różnych przypadkach działało wracanie do misji w momencie przed jej akceptacją.

Ale tego podejścia nauczyłem się już po przejsciu gry 1 postacią.
 
Ja zrobiłem inaczej i poszło.

Cofka do patchu 1.06 w Gogu (zarządzaj instalacją -> konfiguruj -> odznacz automatyczne aktualizacje -> wersja 1.06 -> ok -> niestety zostanie od nowa pobrana cała gra do patchu 1.06 - 57GB, ale wszystko śmiga. :)
 
Ktoś znalazł rozwiązanie...
Trzeba się cofnąć w zapisach do momentu rozmowy z Wakako.
u mnie to nie działa. gdy cofam się do rozmowy z wakako, takemura od razu do mnie dzwoni i jak wcześniej, nic nie mówi :/
 
Top Bottom