Aktualizacja 1.1 — lista zmian

+
Czy Ty masz na tym obrazku pokazane że Twoja grafa grzeje się do 96 stopni ?????????????????????????
To zapewne sam hotspot więc nie aż tak gorąco jak się wydaje, na nvidii nie ma takiego problemu bo nie ma czujnika któy by wskazywał najgorętsze miejsca, jednak jak samemu zacznie się szukać to i wylapie się takie gorrące miejsca z ponad 90 stopni ale karta już ci tego nie pokaże.

Zresztą tych wątów o braki w obsłudze CPU nie rozumiem bo było powiedziane wyraźnie w patchu 1.05 bodajże że obsluga SMT jest dodana do procesów 6rdzeniowych a do procesorów 8rdzeni i więcej to zostanie po staremu - wszystko po konsultacjach z AMD
 
Ej naprawdę oni zamiast zaktualizować grę to cofnęli ją do 1.0 chyba. Było w miarę znośnie, a teraz co chwilę się gdzies blokuje/gliczuje itp. Jadąc samochodem jak wjechałam w trupa to się zatrzymał wóz, jakbym w ścianę uderzył, i nie mogłem wysiąść. Ale ten cd projekt to partacze... I co że fabuła, w co drugiej książce s-f jest lepsza fabuła, Ale jak nie czytacie książek to myślicie że tu jest dobra fabuła... Ta gra nie oferuje nic... Zwykły gniot, z grafiką jak wczesne gry na ps3...
 
Tak się zastanawiam nad tą spawnującą się policją, która jednym przeszkadza, innym nie. Czy gdyby spawnowała się np. przecznicę dalej (w sensie poza naszym polem widzenia i w odpowiedniej odległości) i jechała do nas na sygnale, to już by było super? Czy może wymagacie Martina Riggsa i Rogera Murtaugha z Zabójczej Broni, że wyjdą z komisariatu po drugiej stronie miasta i będą Was ścigać do skutku?
Serio pytam.
 
Tak się zastanawiam nad tą spawnującą się policją, która jednym przeszkadza, innym nie. Czy gdyby spawnowała się np. przecznicę dalej (w sensie poza naszym polem widzenia i w odpowiedniej odległości) i jechała do nas na sygnale, to już by było super? Czy może wymagacie Martina Riggsa i Rogera Murtaugha z Zabójczej Broni, że wyjdą z komisariatu po drugiej stronie miasta i będą Was ścigać do skutku?
Serio pytam.
Kolego gry sprzed ponad 10 lat mają normalnie działającą policję która patroluje miasto w samochodach lub pieszo i reaguje na wydarzenia. Tutaj zaś lejesz kolesia to się patrzą, rzucasz granaty w tłum też się patrzą, ale jak nie daj boże strzelisz komuś w stopę to masz normalnie cały oddział SWAT za plecami teleportujący się prosto z pokładu Enterprise.
Niech zrobią normalnie i wszyscy będą zadowoleni.
 
Tak się zastanawiam nad tą spawnującą się policją, która jednym przeszkadza, innym nie. Czy gdyby spawnowała się np. przecznicę dalej (w sensie poza naszym polem widzenia i w odpowiedniej odległości) i jechała do nas na sygnale, to już by było super? Czy może wymagacie Martina Riggsa i Rogera Murtaugha z Zabójczej Broni, że wyjdą z komisariatu po drugiej stronie miasta i będą Was ścigać do skutku?
Serio pytam.
Tylko tu jest problem z wertykalnością miasta, jest wiele miejsc gdzie nie ma ulicy tylko jakieś mosty lub przejścia nadziemne gdzie ciężko byłoby coś takiego wprowadzić. Właśnie wydaje mi się że został wprowadzony taki a nie inny system policji przez trudność z stworzeniem rozbudowanego systemu, który działałby na każdym poziomie miasta.
 
Siema, zróbcie żeby można było przewijać newsy w radiu, bo bym chciał posłuchać kozackiej muzyczki radyjnej, a ciągle muszę słuchać powtarzających się newsów których nie da sie pominąć :(((

jak leci news to nawet przełączając stację na inną to ciągle leci news na przymus który słyszałem już 20 razy, dajcie posłuchać muzy pls :((
 
Jak wywalić ten ryj Takemury z ekranu. Jak tylko załaduję grę to dzwoni i nic nie gada. Nie da się zapisać gry. Masakra jakaś. Zaczęło się jak zaktualizowałem do 1.1.
 
Witam, podobno naprawiono "błąd, który sprawiał, że Takemura nie dzwonił w zadaniu Stary znajomy. " u mnie dzwoni ale nic więcej. Zadanie się zawiesza i nie jestem wstanie zrobić. Ktoś ma jakiś pomysł?
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    4.6 MB · Views: 65
Jak wywalić ten ryj Takemury z ekranu. Jak tylko załaduję grę to dzwoni i nic nie gada. Nie da się zapisać gry. Masakra jakaś. Zaczęło się jak zaktualizowałem do 1.1.
Jak masz na GOGu to wróć do aktualizacji 1.06.
Jak masz na Steamie... to czekaj.
 
Kolego gry sprzed ponad 10 lat mają normalnie działającą policję która patroluje miasto w samochodach lub pieszo i reaguje na wydarzenia. Tutaj zaś lejesz kolesia to się patrzą, rzucasz granaty w tłum też się patrzą, ale jak nie daj boże strzelisz komuś w stopę to masz normalnie cały oddział SWAT za plecami teleportujący się prosto z pokładu Enterprise.
Niech zrobią normalnie i wszyscy będą zadowoleni.

Fakt patrole są stacjonarne i wygląda to jak jakaś "prezentacja" policji lub trauma teamu, ale reszcie rzeczy, których piszesz pomimo 70h w grze nie zauważyłem. Znaczy jeśli nie ma patrolu w okolicy to możesz sobie na nieco więcej pozwolić, ale myślę, że wyolbrzymiasz tutaj.
 
Kolego gry sprzed ponad 10 lat mają normalnie działającą policję która patroluje miasto w samochodach lub pieszo i reaguje na wydarzenia. Tutaj zaś lejesz kolesia to się patrzą, rzucasz granaty w tłum też się patrzą, ale jak nie daj boże strzelisz komuś w stopę to masz normalnie cały oddział SWAT za plecami teleportujący się prosto z pokładu Enterprise.
Niech zrobią normalnie i wszyscy będą zadowoleni.
A nie prościej po prostu nie drażnić policji? Czasem się zagrowali, bo dziabnęłam kogoś przypadkiem, albo są wyczuleni na zbyt długie stanie obok i to tyle. Tutaj jest tak opisywany "problem" policji jakby to była najważniejsza aktywność w grze, a taką nie jest.
 
A ja polecam świetną analizę 1.1. Patch ewidentnie poprawia mnóstwo rzeczy. Sam widzę poprawę m.in. w stabilności działania na PC.

 
Fakt patrole są stacjonarne i wygląda to jak jakaś "prezentacja" policji lub trauma teamu, ale reszcie rzeczy, których piszesz pomimo 70h w grze nie zauważyłem. Znaczy jeśli nie ma patrolu w okolicy to możesz sobie na nieco więcej pozwolić, ale myślę, że wyolbrzymiasz tutaj.
A gdzie niby wyolbrzymiam ???? To co napisałem sam robiłem i policja reagowała tak a nie inaczej.
 
Kolego gry sprzed ponad 10 lat mają normalnie działającą policję która patroluje miasto w samochodach lub pieszo i reaguje na wydarzenia. Tutaj zaś lejesz kolesia to się patrzą, rzucasz granaty w tłum też się patrzą, ale jak nie daj boże strzelisz komuś w stopę to masz normalnie cały oddział SWAT za plecami teleportujący się prosto z pokładu Enterprise.
Niech zrobią normalnie i wszyscy będą zadowoleni.
Właśnie kolego dlatego pytam, jakie są wyobrażenia, zwłaszcza, jak np. zastrzelisz przechodnia, a policji nie ma w pobliżu? Czy jakby zamiast policji leciały do nas policyjne drony, to by było ok? W końcu to miasto przyszłości, to chyba drony by przeszły?
 
Super, tyle, że teraz dzwoni do mnie Takemura, V odbiera i nic się nie dzieje. Takemura wisi na telefonie i nie da się rozłączyć ani z nim porozmawiać... A miało być tak pięknie
Edyta: pomogło zadzwonienie z menu do Judy, fabuła ruszyła, Takemura zadzwonił ponownie
 
Last edited:
To zapewne sam hotspot więc nie aż tak gorąco jak się wydaje, na nvidii nie ma takiego problemu bo nie ma czujnika któy by wskazywał najgorętsze miejsca, jednak jak samemu zacznie się szukać to i wylapie się takie gorrące miejsca z ponad 90 stopni ale karta już ci tego nie pokaże.

Zresztą tych wątów o braki w obsłudze CPU nie rozumiem bo było powiedziane wyraźnie w patchu 1.05 bodajże że obsluga SMT jest dodana do procesów 6rdzeniowych a do procesorów 8rdzeni i więcej to zostanie po staremu - wszystko po konsultacjach z AMD

Zobacz test na portalu PurePC ;) Widać obciążenie CPU przed i po patchu. Jest tam nawet 5800X czyli odpowiednik mojego 3800X.

Post automatically merged:

To nie ma znaczenia przy Twoim procu, wykorzystywane są tylko rzeczywiste rdzenie i jest git.

A na procesorze AMD Ryzen 7 5800X jest prawie 89% i wszystkie rdzenie są wykorzystane razem z wątkami.
 

Attachments

  • 20_cyberpunk_2077_test_wydajnosci_procesorow_i_pamieci_ram_pojedynek_amd_ryzen_vs_intel_core_i...png
    20_cyberpunk_2077_test_wydajnosci_procesorow_i_pamieci_ram_pojedynek_amd_ryzen_vs_intel_core_i...png
    171.1 KB · Views: 59
Top Bottom