Aktualizacja 1.1 — lista zmian

+
Taaa, po updacie i powrocie do gry (jestem w misji gdzie czekam na telefon od Takemury) wiec po wgraniu save, niewazne ktorego z ostatniej doby (w grze) Takemura dzwoni sek po powrocie do gry i.... Koniec, mamy obrazek polaczenia gdzie on nie robi NIC, milczy... Na probe strzelilem z tym jego ryjem kilka pobocznych, nic to nie dalo, nawet sie nie autosejvuje. Gratuluje CdProjekt, naprawde kurła gratuluje. Przed updatem biegalem sobie czekajac na ten telefon i mialem jeszcze daleko do tego "Dnia czekania na telefon od Takemury".
U mnie to samo, dzwoni i nic nie mówi...
 
Mam 2 problemy, które uniemożliwiają mi wyczyszczenie mapy i ukończenie wszystkich questów.
1: W "zgłoszeniu przestępstwa" Czerwony Towarzysz nie można przeskanować zwłok w pomieszczeniu pod ziemią.
2: W walce z Ozdobem w Pacyfice nie ubywa mu pasek życia. Walka może trwać w nieskończoność...
 
A gdzie niby wyolbrzymiam ???? To co napisałem sam robiłem i policja reagowała tak a nie inaczej.
Tutaj zaś lejesz kolesia to się patrzą, rzucasz granaty w tłum też się patrzą, ale jak nie daj boże strzelisz komuś w stopę to masz normalnie cały oddział SWAT za plecami teleportujący się prosto z pokładu Enterprise.

Gram w Cyberpunka tak samo jak paru znajomych i nikt nie zauważył takiego zachowania policji jak opisujesz. Jak kogoś klepię przy nich to zaczynają strzelać a jak rzucam granat to mam gwiazdkę od razu. A jak kogoś postrzelę nawet przy nich to nie mam całego oddziału SWAT, tylko ten patrol i ew. drona :p Tu widzę te wyolbrzymienia
 
Wie ktos jak wrocic do 1.06, bo zeby zniwelowac blad z zawieszajacym sie telefonem od Takemury musze sie cofnac 13 godzin gry... A te 1.1 poza tym bledem nie wnosi jak dla mnie zupelnie nic na PC. Pewnie sie nie da? Chyba stracilem wszelkie checi do gry chwilowo...
Podpinam się pod pytanie.
 
Mam 2 problemy, które uniemożliwiają mi wyczyszczenie mapy i ukończenie wszystkich questów.
1: W "zgłoszeniu przestępstwa" Czerwony Towarzysz nie można przeskanować zwłok w pomieszczeniu pod ziemią.
2: W walce z Ozdobem w Pacyfice nie ubywa mu pasek życia. Walka może trwać w nieskończoność...
drop z tych zwłok jest dziwnie umiejscowiony, w okolicach stóp szukaj. Nie lataj za szybko kamerą tylko na spokojnie i w końcu wyskoczy ci okienko z dropem i zaliczy q.
 
Dobrze że coś się dzieje w temacie naprawy aktualnych problemów. Czekam na pierwsze dodatki bo już nie mam nic do roboty w grze.
 

Attachments

  • 2.PNG
    2.PNG
    81 KB · Views: 98
Tak się zastanawiam nad tą spawnującą się policją, która jednym przeszkadza, innym nie. Czy gdyby spawnowała się np. przecznicę dalej (w sensie poza naszym polem widzenia i w odpowiedniej odległości) i jechała do nas na sygnale, to już by było super? Czy może wymagacie Martina Riggsa i Rogera Murtaugha z Zabójczej Broni, że wyjdą z komisariatu po drugiej stronie miasta i będą Was ścigać do skutku?
Serio pytam.
Mam wątpliwości czy pytasz serio, bo to dość głupie pytanie, ale odpowiem. Tak, wystarczy że policja zrespawnuje się dwie ulice dalej, a my usłyszymy sygnał albo cokolwiek. Immersja i wiarygodność świata rośnie wtedy mocno w górę. Ale rozumiem, że pojawiająca się dwa metry za naszymi plecami policja (nawet jak stoimy na wieżowcu) to to samo?... No, Ok.
 
Gram w Cyberpunka tak samo jak paru znajomych i nikt nie zauważył takiego zachowania policji jak opisujesz. Jak kogoś klepię przy nich to zaczynają strzelać a jak rzucam granat to mam gwiazdkę od razu. A jak kogoś postrzelę nawet przy nich to nie mam całego oddziału SWAT, tylko ten patrol i ew. drona :p Tu widzę te wyolbrzymienia
No tak bo Tobie i kolegom nie wystąpiło to problemu nie ma.
Jakiś standard tutaj ostatnio - skoro ja tego nie mam to Ty kłamiesz :censored:
W ogóle co tu robimy ? Ta gra nie ma bugów - bo kumplowi kumpla nie wystąpiły, a jeden redaktor dał 10/10.
 
tak swietna aktualizacja teraz gra nie odpala sie wogole. wszesniej kiedy wyplaszczalo mi gre po 5 minutach ogarnolem po prawie tygodniu ze uratuje mnie zjechanie nizej z czestotliwosci ramu, teraz gra nawet sie nie odpala przy sprzecie rtx 3070, ryzen 7 3700, ram 16gm 3200hz brawo cd projekt
 
Last edited by a moderator:
Mi pomogło z nieodzywającym się Takemurą zadzwonienie do kogoś innego z pozycji dziennika; automatycznie rozłączyło Takemurę, przeleciał dialog i wszystko działa.
 
Ktos z Was gral dluzej na xbox one s? Ja mam takiego xboxa i normalnie nie mogę patrzec. Myslicie ze sens kupowac teraz series X zeby grac w tą gre, czy czekać na dalsze łatki? Bo jak na razie doszedlem do wniosku ze na xbox one s nie zrobią lepszej grafiki i sobie nie pogram. Nie ma sienco oszukiwac ale nawet za rok na tej konsoli ta gra bedzie wygladac obrzydliwie i odpychająco.
 
Top Bottom