[BUG] Błędy z Takemurą

+
"As soon as possible" brzmi bardzo enigmatycznie..

No wiesz. Podali by konkretną datę to znów niektórzy by im minuty odliczali ;)
A skoro problemu nie udało naprawić się do końca ostatnią aktualizacją to okazuje się, że jednak jest on bardziej skomplikowany niż przewidywano. I wymaga jednak więcej czasu na znalezienie przyczyny jego pojawiania się. Stąd krótkie "tak szybko jak to będzie możliwe" :)
 
No wiesz. Podali by konkretną datę to znów niektórzy by im minuty odliczali ;)
A skoro problemu nie udało naprawić się do końca ostatnią aktualizacją to okazuje się, że jednak jest on bardziej skomplikowany niż przewidywano. I wymaga jednak więcej czasu na znalezienie przyczyny jego pojawiania się. Stąd krótkie "tak szybko jak to będzie możliwe" :)
Kiedy próba naprawy danej części kodu powoduje zepsucie w innym miejscu to o czym świadczy?
 
Kiedy próba naprawy danej części kodu powoduje zepsucie w innym miejscu to o czym świadczy?

Bez złośliwości i obrony kogokolwiek

Ale świadczy o tym że nad tym pracują tylko ludzie... A nie zautomatyzowane debugery pokroju CP77

Oraz o skomplikowaniu problemów o ile w przypadku konsol jest zakres wariantów okrojony to np przy pecetach masz multum konfiguracji sprzętowych.

U części osób wiele błędów zniknęło ale zwyczajnie nie piszą o tym nie ma to sensu i sam w takiej grupie się znalazłem a u innych pogryzło się znowu z innym elementem. Spokojnie żadne komentarze negatywne nie pomogą w rozwiązaniu problemów
 
Hej, trochę btw, ale jednak dalej w sprawie Takemury.
Zdarzyło się komuś, ze w queście Gimme Danger/Koty w ciemności Takemura spawnuje się Wam pod ziemią?
Mam rozegrane jakieś ~70h, zrobiłem wszystkie misje poboczne, wszystkie objectivy i gdy wróciłem do głównego wątku trafił mi się taki błąd. To blocker na fabułę, który uniemożliwia mi przejście gry, a jednak przy takiej ilości spędzonych godzin trochę nie chce się zaczynać od zera.
Z tego co szukałem to sporo osób miało podobny błąd, z tym że Takemura respił się w miejscu, gdzie można było do niego podejść i w takiej sytuacji jest walkaround. U mnie niestety nie działa, gdyż NPC respi się 15 metrów pod ziemią :')
 
Last edited:
Niestety u mnie były problemy żeby go wyciągnąć ale nie musiałem rozkuwać betonu żeby go wyciągnąć trzymam kciuki oby szybko znalazło się rozwiązanie
 
dopiero zabrałem się ciągiem za misje z Takemurą od spotkania w dokach po porwanie Hanako ... nie miałem problemu z rozmowami , połączeniami ...
 
Jak w temacie problem z tym zadaniem. Po rozmowie z watabi mam oto taki problem, że takemura stoi sobie elegancko przed jej biurem i za nic w świecie nie da się z nim porozmawiać ani nic zrobić. Fabułę pchnąłem bardzo daleko (zadania poboczne itp, 35 godzin gry) więc nie wyobrażam sobie cofania się do tyłu w savach. Jakieś rady jak to pchnąć dalej ? Nie wyobrażam się cofać w zapisach...
Post automatically merged:

 

Attachments

  • 16117806470795939820796757486339.jpg
    16117806470795939820796757486339.jpg
    4.8 MB · Views: 70
Mi dali radę by zagrać od nowa bo cofnięcie zapisów nie pomogło.

Też nie mogłem pchnąć fabuły przez bug ze skanerem.

Nastaw się na brak pomocy raczej.
Ja oddałem grę po 40h gry i totalnym jej zbugowaniu. Długo walczyłem ze sobą by jeszcze czekać ale po ponad miesiącu bez pomocy wczoraj poprosiłem o zwrot kasy i dziś wróciła na konto.

Jedź do chaty się przespać - czasem to pomaga.
 
Co to ma być????!!!!???!!! Nie dość że gra ma od cholery bugów w podstawowych jej założeniach, to jeszcze coś takiego? Zadanie fabularne zepsute ? Ja naprawdę niemam siły...
Post automatically merged:

Dobra znalazłem coś. Takemura wysłał mi SMS o spotkaniu, a ja nie mogę zatwierdzić odpowiedzi do niego i ona widnieje ciągle na niebiesko. Co mam zrobić ? Jakieś podpowiedzi?
Post automatically merged:
 

Attachments

  • 1611783397819340807829983516438.jpg
    1611783397819340807829983516438.jpg
    3.1 MB · Views: 78
Last edited by a moderator:
Ehh, i to jest moim zdaniem podstawowy problem CP. Naprawdę z pełnym spokojem czekam na poprawę optymalizacji, nie szczególnie przeszkadzają mi spadające z nieba samochody czy to, że raz na 5 godzin rozgrywki gra wyłączy mi się na chwilę. Ale kiedy gracz nie może po kilkudziesięciu godzinach grania pchnąć gry do przodu bo "bug"..., to już bardzo niedobrze. :p

PS: Ja również musiałem wczytywać save sprzed X godzin żeby zrobić questa, niestety rozumiem Twój ból. ;)
 
Cześć, mam problem z rozmową z Takemurą. Opcje dialogowe się zawiesiły, nie mogę ich w żaden sposób wyłączyć. Próbowałem wyłączyć grę, dzwonić do Niego, wczytywać od nowa, nic nie pomogło. Jakieś sugestie? ;)
 

Attachments

  • Snapchat-1446908463.jpg
    Snapchat-1446908463.jpg
    230.6 KB · Views: 42
Witam.
Ogrywam Cyberpunka na PS4 i mam problem z misją "Przerwane milczenie". Mianowicie Takemura nie dzwoni do mnie. Ukończyłem wszystkie misje fabularne, zrobiłem kilka pobocznych, pojeździłem po mieście, przewinąłem czas kilkanaście razy, próbowałem zadzwonić do niego samemu, teleportowałem się szybką podróżną do Sunset Motelu, ponownie przewinąłem czas i nadal nic. Nie mogę pchnąć fabuły dalej, bo nie dzwoni do mnie Takemura. Dodam tylko, że nie wczytam sejwa sprzed rozmowy z Wakako, bo nie wiem czy bym znalazł takowy i szkoda mi tych postępów w grze. Jest jakieś sensowne rozwiązanie problemu? Wiadomość do supportu już wysłana, ale czas oczekiwania pewnie będzie spory. Może ktoś tutaj mi coś doradzi.
 
To jest chyba ten błąd, przez który większość ludzi nie może iść dalej w fabule... Pozostaje tylko czekać na patcha.
 
Dzisiaj uruchomiłem grę i pierwsze co, to zadzwonił Takemura. Także może po prostu wystarczy restart konsoli, albo wczytanie zapisu.
Temat można zamknąć, może komuś kiedyś to pomoże.
 
Top Bottom