Hotfix 1.11

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfix 1.11 jest już dostępny na PC, konsolach i Stadii!

Poświęcony jest dwóm problemom, które pojawiły się po aktualizacji 1.1:
  • Przywrócono mechanikę losowania przedmiotów do poprzedniego stanu
Nadal badamy wykorzystywanie przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów.
  • Naprawiono błąd w zadaniu Stary znajomy
Niektórzy gracze doświadczali go podczas rozmowy telefonicznej z Takemurą, jeśli używali zapisu gry z wersji 1.06 z zadaniem na etapie “Poczekaj na telefon od Takemury”. Po wczytaniu takiego zapisu na wersji 1.1, podczas rozmowy nie pojawiały się opcje dialogowe, a interakcje z innymi postaciami były zablokowane.
 
  • Przywrócono mechanikę losowania przedmiotów do poprzedniego stanu
Nadal badamy wykorzystywanie przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów.
Bardzo miło z waszej strony :)
Jeśli jednak chcecie zabrać taką funkcjonalność to w zamian poprosimy możliwość ulepszania przedmiotów legendarnych (ikonicznych również) o dodatkowe sloty do modyfikacji :giggle:
Taka funkcjonalność będzie zdecydowanie lepsza niż "przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów".
 
Super fajnie że pracujecie w pocie czoła.

Aczkolwiek mam prośbę - dla osób takich jak ja którzy mają gre od premiery.

Skończyłem grę jakieś 50H gry wstecz i po napisach końcowych wybrałem opcję powrotu przed zadanie "komu bije dzwon"
oczywiście żeby grę wymaksować.

Nie jest to możliwe ponieważ mam bugi w zadaniach pobocznych których nie da się ukończyć.

Np. jednej osoby nie da się uratować z zadania fixera, cyberpsychoza krwawy rytuał nadal nie chce sie odpalić, na miejscu gdzie powinien stać wóz do kupienia auto jest w połowie "zatopione" w betonie i nie da się go kupić, nie da się w zadaniu policyjnym przeszukać kontenera i zadanie wisi w czyśccu od 3 tyg...

Chciałbym grę przejść ze wszystkimi 3 ścieżkami prologu i z wszystkimi możliwymi zakończeniami... tak więc prośba żebyście rzucili okiem na questy poboczne bo prawdopodobnie to jakieś pierdoły które można naprawić od ręki.

Dzięki CDPR
 
Czyli LOD dalej 10m?
Może kiedyś będziesz miał możliwość zmiany jak zostanie dodany suwak.
Post automatically merged:

Super fajnie że pracujecie w pocie czoła.

Aczkolwiek mam prośbę - dla osób takich jak ja którzy mają gre od premiery.

Skończyłem grę jakieś 50H gry wstecz i po napisach końcowych wybrałem opcję powrotu przed zadanie "komu bije dzwon"
oczywiście żeby grę wymaksować.

Nie jest to możliwe ponieważ mam bugi w zadaniach pobocznych których nie da się ukończyć.

Np. jednej osoby nie da się uratować z zadania fixera, cyberpsychoza krwawy rytuał nadal nie chce sie odpalić, na miejscu gdzie powinien stać wóz do kupienia auto jest w połowie "zatopione" w betonie i nie da się go kupić, nie da się w zadaniu policyjnym przeszukać kontenera i zadanie wisi w czyśccu od 3 tyg...

Chciałbym grę przejść ze wszystkimi 3 ścieżkami prologu i z wszystkimi możliwymi zakończeniami... tak więc prośba żebyście rzucili okiem na questy poboczne bo prawdopodobnie to jakieś pierdoły które można naprawić od ręki.

Dzięki CDPR
patch 1.2 w lutym
 
Super fajnie że pracujecie w pocie czoła.

Aczkolwiek mam prośbę - dla osób takich jak ja którzy mają gre od premiery.

Skończyłem grę jakieś 50H gry wstecz i po napisach końcowych wybrałem opcję powrotu przed zadanie "komu bije dzwon"
oczywiście żeby grę wymaksować.

Nie jest to możliwe ponieważ mam bugi w zadaniach pobocznych których nie da się ukończyć.

Np. jednej osoby nie da się uratować z zadania fixera, cyberpsychoza krwawy rytuał nadal nie chce sie odpalić, na miejscu gdzie powinien stać wóz do kupienia auto jest w połowie "zatopione" w betonie i nie da się go kupić, nie da się w zadaniu policyjnym przeszukać kontenera i zadanie wisi w czyśccu od 3 tyg...

Chciałbym grę przejść ze wszystkimi 3 ścieżkami prologu i z wszystkimi możliwymi zakończeniami... tak więc prośba żebyście rzucili okiem na questy poboczne bo prawdopodobnie to jakieś pierdoły które można naprawić od ręki.

Dzięki CDPR
Możliwe że masz popsutego "sejwa" a łatki nie zawsze naprawiały, co wymuszało porzucenie zapisanej gry i rozpoczęcie nowej.
Niektóre z opisywanych wcześniej (w poprzednich łatach) błędów z misjami u mnie nie występowały (wersja PC/GOG).
 
Super fajnie że pracujecie w pocie czoła.

Aczkolwiek mam prośbę - dla osób takich jak ja którzy mają gre od premiery.

Skończyłem grę jakieś 50H gry wstecz i po napisach końcowych wybrałem opcję powrotu przed zadanie "komu bije dzwon"
oczywiście żeby grę wymaksować.

Nie jest to możliwe ponieważ mam bugi w zadaniach pobocznych których nie da się ukończyć.

Np. jednej osoby nie da się uratować z zadania fixera, cyberpsychoza krwawy rytuał nadal nie chce sie odpalić, na miejscu gdzie powinien stać wóz do kupienia auto jest w połowie "zatopione" w betonie i nie da się go kupić, nie da się w zadaniu policyjnym przeszukać kontenera i zadanie wisi w czyśccu od 3 tyg...

Chciałbym grę przejść ze wszystkimi 3 ścieżkami prologu i z wszystkimi możliwymi zakończeniami... tak więc prośba żebyście rzucili okiem na questy poboczne bo prawdopodobnie to jakieś pierdoły które można naprawić od ręki.

Dzięki CDPR


Nie mam pojęcia jak to robisz, ale przeszedłem grę 2 razy na 100% i wszystko działało jak trzeba. W cyberpsychozie sprawdziłeś wszystkie ślady? Gościu za śmietnikiem, krew, gościu co przeżył?
 
Redzi, nie przejmujcie się tym, że ktoś ładuje grę tysiąc razy aby zdobyć lepszy przedmiot ;) jak ktoś chce tracić czas i wybijać z rytmu to proszę bardzo. Zajmijcie się minimapą, zacinającym dźwiękiem, błędami w ekwipunku, sensowną przebudową go, systemem kolizji, graficznymi gliczami, policją, AI npców.
 
Proszę poprawcie w następnym patchu misję "ostatnia podróż trevora", mimo metod opisanych w sieci żeby obejśc tego buga nadal nie ma ciała leżące w wannie z lodem.
 
Bardzo miło z waszej strony :)
Jeśli jednak chcecie zabrać taką funkcjonalność to w zamian poprosimy możliwość ulepszania przedmiotów legendarnych (ikonicznych również) o dodatkowe sloty do modyfikacji :giggle:
Taka funkcjonalność będzie zdecydowanie lepsza niż "przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów".

Przede wszystkim sama losowa liczba slotów jest jakimś absurdem. Legendarne powinni mieć zawsze tyle samo (4,3 zależnie od itemu), epiki o jeden mniej i tak dalej. Wówczas nikt nie musi bawić się w przeładowywanie save'ów, aby obejść absurdalne pomysły i dostać legendara z maksymalną liczbą slotów. Ja nie rozumiem, po co są takie mechanizmy w ogóle dodane. I nie rozumiem też po co są potem podejmowane próby kontrowania kombinowania graczy w sytuacji, gdy i tak jest to gra jednoosobowa! Co, ludzie niszczą jakiś balans próbując w końcu dostać ulubioną kurtkę z czterema slotami?

A jak już piszę, to jestem bardzo zawiedziony, że wciąż nie jest naprawiony bug związany z tym, że w niektórych konfiguracjach liczba ataków broni melee spada do zera i trzeba kombinować, aby ją zresetować. Ja np. biegam po prostu z czterema katanami i dwoma nożami i je wymieniam. A i tak zdarzy mi się, że nagle moja broń przestaje zadawać ciosy.

Ech... naprawdę co się stało z CDPR z czasów Wiedźmina. Toż Cyberpunk na lata będzie przykładem jak nie robić gry, jak jej nie wydawać i jak jej nie naprawiać...
 
Hm nie wiem jak u innych ale mam wrażenie, że ten hotfix popsuł efekty engramowe na Johnnym kiedy pojawia się opcja konwersacji z nim. U mnie wygląda to tak, że efekt ma kwadrat wokół talii Johnnego i tyle bez nóg i głowy (to takie jego migotanie). Przez patchem wyglądało to poprawnie. Swoją drogą 13.3 GB na XSS by przywrócić mechanizm z przedmiotami i głos Takemurze ? Trochę przegięcie..
 
Nie mam pojęcia jak to robisz, ale przeszedłem grę 2 razy na 100% i wszystko działało jak trzeba.

Ten quest rzeczywiście ma jakieś bugi. Miałem z nim problem za pierwszym razem. Poszukiwana osoba pojawiła się w innym miejscu i przed znalezieniem wszystkich śladów :).
 
Czy można mieć nadzieję, że w kolejnym patchu zostanie naprawiony problem z zadaniem ,,Nie mów Saulowi"?
Po przyjechaniu z Panam w okolice pociągu wszyscy stoją w kółku i nie ma żadnych opcji dialogowych.
Wszystkie inne misje działały bez większych problemów (dało się je przejść) a tą zostawiłem i zacząłem zajmować się innymi zadaniami.
 
Super fajnie że pracujecie w pocie czoła.

Aczkolwiek mam prośbę - dla osób takich jak ja którzy mają gre od premiery.

Skończyłem grę jakieś 50H gry wstecz i po napisach końcowych wybrałem opcję powrotu przed zadanie "komu bije dzwon"
oczywiście żeby grę wymaksować.

Nie jest to możliwe ponieważ mam bugi w zadaniach pobocznych których nie da się ukończyć.

Np. jednej osoby nie da się uratować z zadania fixera, cyberpsychoza krwawy rytuał nadal nie chce sie odpalić, na miejscu gdzie powinien stać wóz do kupienia auto jest w połowie "zatopione" w betonie i nie da się go kupić, nie da się w zadaniu policyjnym przeszukać kontenera i zadanie wisi w czyśccu od 3 tyg...

Chciałbym grę przejść ze wszystkimi 3 ścieżkami prologu i z wszystkimi możliwymi zakończeniami... tak więc prośba żebyście rzucili okiem na questy poboczne bo prawdopodobnie to jakieś pierdoły które można naprawić od ręki.

Dzięki CDPR
Post automatically merged:

Też mam 1 baga związanego z misją poboczną i nie mogę przejść w 100%
 
Np. jednej osoby nie da się uratować z zadania fixera, cyberpsychoza krwawy rytuał nadal nie chce sie odpalić, na miejscu gdzie powinien stać wóz do kupienia auto jest w połowie "zatopione" w betonie i nie da się go kupić, nie da się w zadaniu policyjnym przeszukać kontenera i zadanie wisi w czyśccu od 3 tyg...

Miałem oba te problemy ale cyberpsychoza za którymś wczytaniem odpaliła ale tylko po wykonaniu kroków zgodnie z kolejnośćią znalezioną w opisie problemu gdzie na necie :)
Auto u mnie było do połowy w betonie ale dało się złapać opcję zakupu przy drzwiach kierowcy.
 
Top Bottom