Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
Siemanko, poszukuje save z momentu wyjścia z Kaer Morhen w celu zwerbowania znajomych do bitwy lub może trochę wcześniej, zaraz po odczarowaniu Umy.
LVL 26, szedłem pod rynsztunek kota, drzewko umiejętności walka i znaki.

Wybranie YEN, Triss odpłynęła
Robiłem wszystkie zlecenia wiedźmińskie po kolei(zostały mi po jednym z Novigradu i Velen,te powyżej 30lvl), tak samo jak misje poboczne, wyścigi i walki również. Gwint totalnie mnie nie interesuje.
Na tronie Skellige jest Cerys
Baron i Anna żyją
Keira i Letho zyją
Djikstra żyje
Radowid zabity
Jeżeli chodzi o skarby/znaki zapytania, to trochę robiłem mając je po drodze, zostało mi 76 nieodkrytych miejsc na mapie Novigrad/Velen; Skellige zaś 72, zależy mi aby eksplorować mapę.

Wersja gry GOTY
 
Siemanko, poszukuje save z momentu wyjścia z Kaer Morhen w celu zwerbowania znajomych do bitwy lub może trochę wcześniej, zaraz po odczarowaniu Umy.
LVL 26, szedłem pod rynsztunek kota, drzewko umiejętności walka i znaki.
Szukaj na Nexusie, tam jest mnóstwo savów dostępnych.
 
Witam, potrzebuję save do wiedzmina 3 najlepiej po misji "Sen w wielkim mieście" (bądź w jej okolicach), usunalem przypadkiem folder z one drive, usunęły mi się między innymi wszystkie save'y, co do gry od nowa nie mam motywacji, dzisiaj próbowałem 3 razy i wyłączałem grę. Super by było jakby był ktoś w stanie pomóc, pozdrawiam:)
 
Akurat przechodzę po raz kolejny Wiedźmina i jestem w tym miejscu. Podaj mi w wiadomosci mail to Ci wyśle zapis (zaraz po zakończeniu zadania z Corine)
 
Witam wszystkich! Proszę o pomoc. Jestem głupcem gdyż wyłączyłem automatyczny start platformy GOG, przez co utraciłem zapisy z gry po formacie. Szukam dobrego bożątka które pomogło by mi się znaleźć w miejscu w którym skończyłem. Ogólnie moja rozgrywka skończyła się chwilę po uratowaniu Jaskra i pożegnaniu się z Triss #TeamYene. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
 
Witam wszystkich! Proszę o pomoc. Jestem głupcem gdyż wyłączyłem automatyczny start platformy GOG, przez co utraciłem zapisy z gry po formacie. Szukam dobrego bożątka które pomogło by mi się znaleźć w miejscu w którym skończyłem. Ogólnie moja rozgrywka skończyła się chwilę po uratowaniu Jaskra i pożegnaniu się z Triss #TeamYene. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
Na Nexusie jest spora baza zapisów z gry, które można sobie ściągnąć.
 
Na Nexusie jest spora baza zapisów z gry, które można sobie ściągnąć.

Przeszukiwałem już nexusa, niestety nie znalazłem odpowiedniego zapisu w którym geralt nie miał by 40-99 LVL'a tylko 19. Większość zapisów gier które pobrałem niestety pochodziły NG+. Ale dzięki za informację :)
 
Witam usunęły mi się savy z wiedźmina 3 i szukam Save gdzie geralt jest z yenefer keira żyje baron żyje Lambert żyje level 26 lub troszkę wyższy lub niższy jest ekwipunek szkoły kota
 
Top Bottom