Hotfix 1.12

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Hotfix 1.12 jest już dostępny na PC.

Ta aktualizacja naprawia podatności kodu, które mogły być wykorzystane do zdalnej egzekucji kodu (w tym poprzez zapisy gry):
  • Poprawiono błąd związany z przepełnieniem buforu.
  • Usunięto/zastąpiono pliki DLL bez ASLR-u.
 
Last edited:
Szkoda, że nie upchnęliście troszkę więcej niż łatanie buffer overflow. Można było trochę bugów dodatkowo poprawić :/
 
Generalnie proszę CD Project.....aby nie kaszanili wersji PC z każdą aktualizacją > Styczniowy patch wprowadził więcej błędów niż poprzednia łatka.......Błagam dajcie nam tą grę jak obiecywaliście i nic więcej nie chcę....bo po powtórnym przechodzeniu gry spaczowanej jest dużo gorzej niż za pierwszym razem z day one patch....zlitujcie się....Pozdrawiam
 
Proszę, wymieńcie klocki i tarcze hamulcowe wszystkim samochodom. :) Ta auta nie mają hamulców. To niebezpieczne. Proszę, naprawcie to. :)

PS. Trzymam kciuki, olejcie tej hejt. Polacy zamiast wspierać Polską markę, to ją jadą - ta mentalność marudzenia i narzekania chyba nigdy nie zniknie. Od ilu to od innych studio produkcji wyszło, które było gorsze w niż CP2077, ale jakoś nikt nie jęczy. Fakt jest tylko taki, że konsole starej generacji mogliście sobie darować (kieruję to do zarządzających, a nie do zespołu)... Ja gram na Geforce Now i jest w dechę. :) Czekam na DLC. :)

Wszystkiego dobrego!
Post automatically merged:

Generalnie proszę CD Project.....aby nie kaszanili wersji PC z każdą aktualizacją > Styczniowy patch wprowadził więcej błędów niż poprzednia łatka.......Błagam dajcie nam tą grę jak obiecywaliście i nic więcej nie chcę....bo po powtórnym przechodzeniu gry spaczowanej jest dużo gorzej niż za pierwszym razem z day one patch....zlitujcie się....Pozdrawiam

To nie graj, jak ci nie siedzi. W końcu wszystko będzie działać jak trzeba. Daj im tochę czasu.
 
Proszę, wymieńcie klocki i tarcze hamulcowe wszystkim samochodom. :) Ta auta nie mają hamulców. To niebezpieczne. Proszę, naprawcie to. :)

PS. Trzymam kciuki, olejcie tej hejt. Polacy zamiast wspierać Polską markę, to ją jadą - ta mentalność marudzenia i narzekania chyba nigdy nie zniknie. Od ilu to od innych studio produkcji wyszło, które było gorsze w niż CP2077, ale jakoś nikt nie jęczy. Fakt jest tylko taki, że konsole starej generacji mogliście sobie darować (kieruję to do zarządzających, a nie do zespołu)... Ja gram na Geforce Now i jest w dechę. :) Czekam na DLC. :)

Wszystkiego dobrego!
Post automatically merged:



To nie graj, jak ci nie siedzi. W końcu wszystko będzie działać jak trzeba. Daj im tochę czasu.
Tu nie ma hejtu....ja osobiście uważam, iż CB2077 jest niesamowity podobnie jak Wiedźmin 3 na PC ale na naszej platformie (PC) zaczynają się uwsteczniać vel pogarszać stan i zgodzę się z Tobą ,że wersje na PS4 i XBOX One mogli se darować bo ta gra zasługuje na miarę Next Gena !!!!! no ale na litość boską niech nie pogarszają wersji PC...gram na RTX 3070 i i7 9700KF @,4,9GHZ oraz 32GB Ram DDR4....i im dalej z paczami tym gorzej.....
 
Szkoda, że nie upchnęliście troszkę więcej niż łatanie buffer overflow. Można było trochę bugów dodatkowo poprawić :/
To ich pierwszy jako taki hotfix. Zajęło im to ze dwa tygodnie od zgłoszenia, a pewnie kilka dni od załatania do przejścia całej ścieżki QA/Whatever. Wyobraź sobie teraz QA do fixa na ilość surowców potrzebnych do craftowania albo fix na niedziałającą zwinność ;)
 
Czy CD projekt planuje nas poinformować o bardziej przybliżonych terminach swoich planów? Ten HOT fix wprowadza zmiany dla ludzi używających mody, dlaczego w ogóle takie coś jak narzędzia moderskie jest udostępniane w pierwszej kolejności? Czekam, aż będę mógł czerpać komplet doświadczeń z tej gry, gdzie prawie na każdym kroku misji fabularnych (które są najsilniejszą stroną tej gry) nie będę miał tony niespasowanych animacji lub źle wyświetlających się animacji i pojawiających się obiektów w niewłaściwych momentach. Zanim ktoś mi zarzuci, że to przez słabego kompa to niestety ale nie. Sprzęt, który uciąga tą grę w 60 klatkach na maksymalnych ustawieniach. Prosimy o konkrety, daty i co konkretnie planowane poprawki mają naprawić. Nawet ogólnikowo na zasadzie: Poprawimy źle wyświetlające się animacje, poprawimy problemy ze światłem na różnych modelach kart graficznych itp itd.
 
Mam dokładnie taki problem jak w tym linku

Zadanie "Ostatni gasi światło" zawiesza grę
jakieś rozwiązanie patch 1.12
 
Nie wieżę w to, że ta gra odrodzi się jak feniks....
Jak mnie zbugowało po 35h gry, tak po dzień dzisiejszy żaden patch ni hotfix nie pomaga....

Wychodzi na to, że trzeba było cisnąć główną fabułę, a poboczne tematy olać.... bo się chyba będzie 35h w plecy :D
 
NAJLEPSZA GRA W JAKĄ GRAŁEM (w ostatnich latach)
plusy:
- super drzewko rozwoju
- super walka dystansowa
- dużo do zbierania

z minusów (bagów jest dużo, ale nie są zbyt uciążliwe):
- GRA JEST ZA PROSTA nawet na bardzo trudnym poziomie, muszę strzelać się z policją żeby było jakieś wyzwanie
- przydała by się możliwość zmiany klawisza F na E (wieloletnie przyzwyczajenie trudno przezwyciężyć)
- mapa szybkiej podróży powina z defaultu być bez filtra
- jak zainstaluje w broni dużo modów z długim opisem to nie mieści się na ekranie i wógóle nie widać statów
- głośność w czasie walki (za głośno jak dla mnie, przydała by się opcja ustawinienia tego)
- nie widać jakie posiadam modyfikacje wszczepów (te niezałożone)
 
Ten HOT fix wprowadza zmiany dla ludzi używających mody, dlaczego w ogóle takie coś jak narzędzia moderskie jest udostępniane w pierwszej kolejności?
Nie tylko mody, ale i zapisane gry osób trzecich lub złośliwe oprogramowanie stworzone z myślą o tym błędzie, tudzież... hakowanie GeForce Now. Nvidia chyba nie była szczęśliwa z tego powodu.

- super drzewko rozwoju
Sporo opcji nie działa albo nie działa tak jak opisane, do tego brak balansu (choć drzewka jako drzewka nie są złe)
 
Każdy ma prawo się wypowiedzieć, lepiej usłyszeć trudna prawdę niż mydlić oczy jak CDP RED, że jest wszystko ok, NIE jest!
Z durgiej strony odłożyłem gre przy patchu 1.06 bo już miałem dosyć i nie widze żeby się coś poprawiało...
 
Nie ukrywam, że nie na takiego patcha czekałem. Usunięcie bugów u mmnie jest prio. Samochody "utopione" w ziemi, brak możliwości podnoszenia niektórych itemków itp itd. dalej jest tego masa.
Ale trzymam kciuki za następne.
 
Nie wieżę w to, że ta gra odrodzi się jak feniks....
Jak mnie zbugowało po 35h gry, tak po dzień dzisiejszy żaden patch ni hotfix nie pomaga....

Wychodzi na to, że trzeba było cisnąć główną fabułę, a poboczne tematy olać.... bo się chyba będzie 35h w plecy :D

To po co gracie? Ja grę kupiłem w pre-orderze, mam mocny PC który poradzi sobie bez problemu, ale nie uruchomiłem jej nawet i czekam aż gra będzie kompletna. Myślę że można zacząć grać jeszcze za ok. 3 miesiące.
 
Proszę, wymieńcie klocki i tarcze hamulcowe wszystkim samochodom. :) Ta auta nie mają hamulców. To niebezpieczne. Proszę, naprawcie to. :)

PS. Trzymam kciuki, olejcie tej hejt. Polacy zamiast wspierać Polską markę, to ją jadą - ta mentalność marudzenia i narzekania chyba nigdy nie zniknie. Od ilu to od innych studio produkcji wyszło, które było gorsze w niż CP2077, ale jakoś nikt nie jęczy. Fakt jest tylko taki, że konsole starej generacji mogliście sobie darować (kieruję to do zarządzających, a nie do zespołu)... Ja gram na Geforce Now i jest w dechę. :) Czekam na DLC. :)

Wszystkiego dobrego!
Post automatically merged:



To nie graj, jak ci nie siedzi. W końcu wszystko będzie działać jak trzeba. Daj im tochę czasu.
Ile to jest to trochę?
Post automatically merged:

To po co gracie? Ja grę kupiłem w pre-orderze, mam mocny PC który poradzi sobie bez problemu, ale nie uruchomiłem jej nawet i czekam aż gra będzie kompletna. Myślę że można zacząć grać jeszcze za ok. 3 miesiące.
Co to wogole za pytanie po co gramy? Jak kupujesz kartę graficzną to czekasz pół roku, żeby móc korzystać z jej pełnej mocy? Przypomnę, że od premiery minęło już 2 miesiące, a ile rzeczy jest naprawionych? W tym tempie to z rok.
 
Last edited:
Tymczasem ja dalej nie mogę przejść questa Second Conflict przez brakującego Dum Duma. :) Na zgłoszenie błędu odpowiedzi się nie doczekałem. Ciekawe czy kiedykolwiek doczekam się łatki która to dla mnie naprawi, bo utopić drugich stu godzin w grze mi się nie chce.
 
Ja przechodzę grę po raz drugi. I tak naprawdę tylko raz miałem problem który szybko dało się naprawić. Pewnie przejdę ją po raz kolejny. Mam słaby sprzęt często naprawdę jest trudno. Ale ja mam zabawę naprawdę przednią. Przestańcie już narzekać albo się bawcie albo odłóżcie grę na półkę na jakiś czas. W końcu ją połatają :)
 
Kupiłem pre-ordera na PC, włączyłem na godzinę, doświadczyłem tony bugów, dałem sobie z tym spokój, poczekam na łatkę 1.99 :D
Ale... Przyznam, że nie żałuję wydanych pieniędzy. Po raz siódmy chyba, po latach zacząłem grać w Wiedźmina 3 i mój wkład w CP2077 traktuję jako dopłatę do Wiedźmina, bo im się to należy jak psu buda. Gra idealna!!! :)

PS: Nie zmienia to faktu, że to mój ostatni pre-order od CDPR :p
 
Top Bottom