Kontrakt: Gorący Materiał bug misja nie może się zakończyć

+
Cześć, Kontrakt Gorący materiał misji nie idzie wykonać, nie pokazuje znacznika i nie można nic z nią zrobić nawet jeżeli pojedzie się do lokalizacji.
Ted fox nie pokazuje się. ta misja jest potrzebna aby zdobyć kolejne trofeum.
Wersja PS4
1.6
 
Świetnie, czyli nie jestem jedynym i na innej platformie też występuje ten błąd. Mam nadzieje, że poprawią i ktoś czyta to co jest na tym forum.
Pozdrawiam
 
Cześć.
Nadal mam ten sam problem co przedmówcy na patchu 1.1 na PS5.
Misja nie skończyła się z automatu jak sugerowały notki do patcha.
 
Cześć. Też mam problem z zadaniem na PC, patch 1.12. Robiłem zadanie "Kontrakt: Gorący Materiał" po zakończeniu zadania nie mam opcji odbioru dodatkowej nagrody ze skrytki. Widnieje tam tylko "sprzedaj"
 

Attachments

  • Screenshot_20.png
    Screenshot_20.png
    2.2 MB · Views: 106
Last edited:
Cześć. Też mam problem z zadaniem na PC, patch 1.12. Robiłem zadanie "Kontrakt: Gorący Materiał" po zakończeniu zadania nie mam opcji odbioru dodatkowej nagrody ze skrytki. Widnieje tam tylko "sprzedaj"
Kurka wodna... mam dokładnie ten sam problem. Istnieje jakieś rozwiązanie, czy trzeba czekać na patch?
 
Kurka wodna... mam dokładnie ten sam problem. Istnieje jakieś rozwiązanie, czy trzeba czekać na patch?
ja zostawiam misje na poczatku wiec poczekamy az naprawili to zobaczymy ;) tak czy siak juz mam na 100% achivementy ^^
 
Top Bottom