Podróż premium błąd

+
Tak jak w temacie będąc na 70 lvl zwykłej podróży zakupiłem premium. Wszystkie zadania z podróży premium mam wykonane. powinienem dostać 60*12 połówek koron czyli w sumie 720 720/24 daje nam 30 poziomów podróży. Ja otrzymałem 29 poziomów czyli nie policzyło mi jednego zadania. Miał ktoś podobną sytuację czy też być może to ja się mylę ?
 
Ja miałem tak samo, kupowałem premium dzisiaj i zabrakło mi 20 połówek czyli tak jakby jednego zadania z podróży choć miałem zrobione wszystkie.
 
Ja już napisałem do działu wsparcia. Niestety ale zapłaciłem za coś czego nie otrzymałem. tylko jak ja mam im udowodnić że miałem 70 poziom przed zakupem ? Screena przed niestety nie zrobiłem...
edit.
Otóż ciekawa sytuacja skórkę Alzura za 100 poziom podróży otrzymałem dopiero jakiś czas po jej zakończeniu po ponownym logowaniu do gry. Jednak nie dostałem o tym żadnej informacji. Po prostu skórka stała się aktywna w menu dostosowywania dowódcy.
Kontrakty powiązane z osiągnięciem 100 poziomu podróży nadal są nie zaliczone z statusem 99\100
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@piotr4440: Z tego co czytałem to to, co opisałeś, było "normą" (brak 20 koron). Dodatkowo prawdopodobnie nie dostałeś też kluczy za zdobyte dodatkowe poziomy. Nie wiem jak w tym przypadku zachowuje się wsparcie (bo nikt z poszkodowanych nie napisał co mu odpisało) ale to jest ewidentny błąd, który powinien zostać naprawiony.

Porada na przyszłość: W przypadku Gwinta zawsze przed czymś "istotnym" (otwieranie dużej ilości beczek, zakup czegoś w sklepie) warto robić screeny. Kod tej gry jest tak zaśmiecony, że nigdy do końca nie wiadomo jak się zachowa.
 
Last edited:
@piotr4440: Z tego co czytałem to to, co opisałeś, było "normą" (brak 20 koron). Dodatkowo prawdopodobnie nie dostałeś też kluczy za zdobyte dodatkowe poziomy. Nie wiem jak w tym przypadku zachowuje się wsparcie (bo nikt z poszkodowanych nie napisał co mu odpisało) ale to jest ewidentny błąd, który powinien zostać naprawiony.

Porada na przyszłość: W przypadku Gwinta zawsze przed czymś "istotnym" (otwieranie dużej ilości beczek, zakup czegoś w sklepie) warto robić screeny. Kod tej gry jest tak zaśmiecony, że nigdy do końca nie wiadomo jak się zachowa.
Co do kluczy tu akurat o dziwo wszystko ładnie wpadło nawet za sezon. Brak tylko tej kosmetyki i zaliczonych kontraktów a co za tym idzie nie możliwość wykonania innych kontraktów powiązanych z tamtymi.
Tak wiem przed większymi zakupami u sklaepa zawsze screeny robiłem. Tym razem jednak szybko z rana no i z głowy ten szczególik mi wyleciał
 

Lexor

Forum veteran
Co do kluczy tu akurat o dziwo wszystko ładnie wpadło nawet za sezon.
Jesteś w stu procentach tego pewien? Bo to też było normą. Po zakupie premium poszkodowani dostawali klucze jedynie z podróży premium i (ewentualnie) kontraktów, nie dostawali za wzrost poziomu, który wyniknął ze zrobienia zadań premium.
 
Raczej tak miałem około 175 po zakupie premium bez bonusu za sezon mam 320. za poziomy 70-100 w standardzie dostaje się chyba coś około 60-70 kluczy w premium 40 kilka(?) Także jakaś część z nich na pewno weszła
 

Lexor

Forum veteran
Jeśli mam zgadywać, to być może weszły Ci tylko dlatego, że byłeś sporo poniżej setnego poziomu. Pamiętam, że przynajmniej część skarg na brak kluczy pochodziła od osób, które premium kupiły będąc blisko (lub ponad) 100.
 
Top Bottom