Problem ze sterowaniem;/

+
Dziś zainstalowałem z gog galaxy (1.5.0.1304) bo wersja pudełkowa nie działa (przy 5 CD wyskakuje błąd, niezależnie od prędkości napędu). Nie mam pełnego sterowania. Ani skakać ani walczyć o bieganiu nie wspominając (jest tylko najprostsze sterowanie) Kombinacje klawiszy nic nie dają. Dodatkowo nie mogę włączyć wygładzania krawędzi;/ Na ps nie miałem żadnych problemów a na pc problem z zainstalowaniem na początek;( Jak to naprawić?

i7-10750H 32 GB RAM RTX 2070 8 GB
 
@Gruby_Loki - po numerze wersji gry wnioskuję, że Tobie chodzi o pierwszego Wiedźmina (to 5 CD dało mi do myślenia). Posta napisałeś w dziale o Dzikim Gonie. Pozwól, że poproszę moderację o przeniesienie we właściwe miejsce.
 
@Gruby_Loki - po numerze wersji gry wnioskuję, że Tobie chodzi o pierwszego Wiedźmina (to 5 CD dało mi do myślenia). Posta napisałeś w dziale o Dzikim Gonie. Pozwól, że poproszę moderację o przeniesienie we właściwe miejsce.

bo chodzi mi o dziki gon właśnie;/ kupiłem pudełko dziki gon edycja roku z płyt nie dało się zainstalować wiec z kodu w pudelku na gog pobrałem;/
Post automatically merged:

ogarnałem;] za duzo ps za malo pc ale dzieki;D
 
Last edited:
Top Bottom