Rozpoczął się Sezon Niedźwiedzia!

+
Bo nie jest to dla nich do pomyślenia, że grając kartami abusujące zasady sezonówki, mogą przegrać.
 
A przydałoby się tak zbanowanie 1 lidera na sezonówce jak na mastersach. Byłaby to przechera.
 
To jest najlepsza aktualizacja od bardzo długiego czasu i nie mówię tak dlatego, że mocny jest któryś archetyp - gram wszystkimi frakcjami.

Chodzi o to że

1. problem z najgorszą mechaniką od kiedy gram w Gwinta (kolgrim i zarzucanie talii przeciwnika śmieciami) został rozwiązany,przywróceni liderzy mają skomplikowane, wspierające archetypy działanie, obyło się bez większych bugów, cykl wydawniczy został ujawniony i moim skromnym zdaniem wyjdzie to o niebo lepiej niz zastrzyk 70 kart z ktorych 20 tylko gra co pół roku

Także jestem bardzo pozytywnie zaskoczony

Nie mowie ze wszystko jest idealnie, dalej mamy literówki, opóźnienie w końcu było itd. ale no, nie pamietam kiedy ostatnio tak dobrze sie czulem grajac w Gwinta.

I jak zawsze - balans jest wtórny, widze tu mnostwo glosow ciskajacych sie ze cos jest za mocne albo za słabe - nie ma nic, co by psuło zabawę tak jak te smieci nilfgaardu całkiem nieddawno, na Eista mozna sie wytechować.

I w koncu syndykat wraca do łask..

Patch 9/10, i serio ludzie zbastujcie z jechaniem po studiu tylko dlatego ze rozwala was ktos z silniejszą talią. Taki urok ccg.
 
Na wszelki wypadek ponownie to sprawdziłem: wszelkie informacje w samej grze w dalszym ciągu wskazują na datę 6 kwietnia.
 
Aktualizacja istotnie wyszła nadspodziewanie dobrze, gra się przyjemnie, na Kolgrima w tym sezonie jeszcze nie trafiłem. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne wypuszczane karty będą mieć podobny impact i znaczenie (zważając na to, że będzie ich mniej niż w zeszłym roku).
Zobaczymy też jak sprawdzą się zapowiedzi patchy balansujących między wypuszczanymi setami.
 
Cały ten przycisk gg jest bez sensu. I tak"wypada" go zawsze wcisnąć więc lepiej go zlikwidować i niech gra sama z automatu przydziela to co miało zrobić gg.
Poza tym naprawdę jest bardzo mało sytuacji, w której należy się gg.
 
Cały ten przycisk gg jest bez sensu. I tak"wypada" go zawsze wcisnąć więc lepiej go zlikwidować i niech gra sama z automatu przydziela to co miało zrobić gg.
Poza tym naprawdę jest bardzo mało sytuacji, w której należy się gg.
Chcxesz to dajesz chcesz nie dajesz. Nie wiem gdzie widzisz problem według mnie lepiej jest mieć wybór niż nie. No chyba że to tobie z jakiegoś powodu przeciwnicy GG nie dają w takim wypadku rozumiem powód takiej propozycji ;p
 
Chcxesz to dajesz chcesz nie dajesz. Nie wiem gdzie widzisz problem według mnie lepiej jest mieć wybór niż nie. No chyba że to tobie z jakiegoś powodu przeciwnicy GG nie dają w takim wypadku rozumiem powód takiej propozycji ;p
Moja wypowiedź była skierowana do osoby, która tu płakała, że jej nilfgardczycy nie dają gg więc jej to powiedz.
 
Last edited:
Prima aprilis przyszedł szybciej i sezon już się skończył?
Bo zamiast banicji jest już jakaś podwójna zagrywka jako wydarzenie sezonowe.
Banicja mi się podobała - szybka gra i nutka nostalgii do orginalnego gwinta z W3.
 
Prima aprilis przyszedł szybciej i sezon już się skończył?
Bo zamiast banicji jest już jakaś podwójna zagrywka jako wydarzenie sezonowe.
Banicja mi się podobała - szybka gra i nutka nostalgii do orginalnego gwinta z W3.
 
A co ze zmianą daty końca sezonu rankingowego w grze?

Dalej wskazuje 6 kwietnia (co by pasowało do wtorkowych dat aktualizacji), mimo że CDPR twierdzi inaczej (1 kwietnia).
 
A co ze zmianą daty końca sezonu rankingowego w grze?

Dalej wskazuje 6 kwietnia (co by pasowało do wtorkowych dat aktualizacji), mimo że CDPR twierdzi inaczej (1 kwietnia).
No niby Vlad (ThorSerpent) pisze wyżej, że to powinno być naprawione a czy naprawią...
 
To podwójne zagranie jest chyba najbardziej bezsensownym trybem. Wszyscy grają Nilfgardem i asymilacją, bo CDP dalej nie poprawiło bugu z aktywacją asymilacji na duplikatach własnej talii :/
 
No niby Vlad (ThorSerpent) pisze wyżej, że to powinno być naprawione a czy naprawią...
To co napisał dotyczy licznika trybu sezonowego (który teraz ma się zmieniać co tydzień), a nie sezonowego trybu rankingowego.

To podwójne zagranie jest chyba najbardziej bezsensownym trybem. Wszyscy grają Nilfgardem i asymilacją, bo CDP dalej nie poprawiło bugu z aktywacją asymilacji na duplikatach własnej talii :/
Podwójny Yrden załatwia problem jednostek z asymilacją.
 
Anna Henrietta jest zbugowana. Sądziłem, że w jej opisie tj. "zmiana siły dowódcy" będzie to miało sens tylko i wyłącznie jak osoba grająca Annę ma aktywnego dowódce..tymczasem używamy dowódcy w R1, a potem w R3 gramy Henriette i mamy dowódce przeciwnika... żyć nie umierać...Czyli nawet grając na kartę straty w zależnosci od dowódcy opponenta jesteś w stanie wyciągnąc mecz - komedia.
 
Anna Henrietta jest zbugowana. Sądziłem, że w jej opisie tj. "zmiana siły dowódcy" będzie to miało sens tylko i wyłącznie jak osoba grająca Annę ma aktywnego dowódce..tymczasem używamy dowódcy w R1, a potem w R3 gramy Henriette i mamy dowódce przeciwnika... żyć nie umierać...Czyli nawet grając na kartę straty w zależnosci od dowódcy opponenta jesteś w stanie wyciągnąc mecz - komedia.
Ona miała tak działać - podobnie jak Damien przywraca ci rozkaz dowódcy (z tymże ta przywraca dowódcę przeciwnika). Karta jest mocna, ale na rozkaz, więc jest możliwość skontrowania.
 
Top Bottom