Night City [otwarte całą dobę]

+
Ktoś to już zamieszczał?


:ROFLMAO:
Znaczy, no, w sumie temat jest do spamu i do offtopu, ale jak się post zamyka w filmiku/obrazku, to chyba można do „Wyszperanych w sieci” wrzucać, a ten wątek zostawić jednak do pogadanek o niczym.
 
Widzieliście :beer: :


Waga tej figurko/monety to 155,5 g, a wymiary 45 x 48 x 80 mm.
Zostanie wyemitowanych jedynie 1 000 sztuk, a każda w "przystępnej" cenie 3 000 PLN (bez jednej złotówki aby nabywców nie straszyć).

Zamówienia można składać pod LINKIEM.

Jak kogoś stać może sobie pozwolić na większą (kilogramową wersję - 95 x 85 x 152,6 mm) za jedyne... 17 999 PLN.

Ale to jeszcze nie koniec, bo co roku (przez najbliższe 11 lat) planowane są kolejne wydania związane z serią:
1. Geralt z Rivii, Biały Wilk (2021)
2. Ostatnie Życzenie (2022)
3. Miecz Przeznaczenia (2023)
4. Yennefer, Czarodziejka z Vengerbergu (2024)
5. Krew Elfów (2025)
6. Czas pogardy (2026)
7. Jaskier, Trubadur (2027)
8. Chrzest Ognia (2028)
9. Wieża Jaskółki (2029)
10. Ciri, Dziecko Niespodzianka (2030)
11. Pani Jeziora (2031)
12. Sezon burz (2032)

P.S. Lubie Geralta, ale mój portfel nie podziela aż rak tej miłości i niemal miesięcznej pensji na taką zachciankę nie wydam (za coś trzeba żyć... niestety).
 
Widzieliście :beer: :


Waga tej figurko/monety to 155,5 g, a wymiary 45 x 48 x 80 mm.
Zostanie wyemitowanych jedynie 1 000 sztuk, a każda w "przystępnej" cenie 3 000 PLN (bez jednej złotówki aby nabywców nie straszyć).

Zamówienia można składać pod LINKIEM.

Jak kogoś stać może sobie pozwolić na większą (kilogramową wersję - 95 x 85 x 152,6 mm) za jedyne... 17 999 PLN.

Ale to jeszcze nie koniec, bo co roku (przez najbliższe 11 lat) planowane są kolejne wydania związane z serią:
1. Geralt z Rivii, Biały Wilk (2021)
2. Ostatnie Życzenie (2022)
3. Miecz Przeznaczenia (2023)
4. Yennefer, Czarodziejka z Vengerbergu (2024)
5. Krew Elfów (2025)
6. Czas pogardy (2026)
7. Jaskier, Trubadur (2027)
8. Chrzest Ognia (2028)
9. Wieża Jaskółki (2029)
10. Ciri, Dziecko Niespodzianka (2030)
11. Pani Jeziora (2031)
12. Sezon burz (2032)

P.S. Lubie Geralta, ale mój portfel nie podziela aż rak tej miłości i niemal miesięcznej pensji na taką zachciankę nie wydam (za coś trzeba żyć... niestety).
@PATROL handel narządami jest nielegalny, zdejmij to ogłoszenie nerki z olxa.
 
Nakryłeś mnie ... teraz będę musiał Cię zabić :p

 
Mam pytanie/ prośbę. Czy znajdzie się ktoś kto był może obecny na premierze dzikiego gonu w galerii Krakowskiej i robił na przykład zdjęcia?

Szukałem jakiejkolwiek relacji w internecie ale nic nie znalazłem, jest tylko Warszawa a brakuje mi niestety pamiątkowych fotek z tego wydarzenia :D
 
Ja byłem, a ze mną był między innymi @PATROL :). Z tego co pamiętam gdzieś w tłumie była również @Ithlinne Aegli . Co do fotek może być ciężko bo mogły gdzieś przepaść przez te 6 lat, ale poszukam :).
Ja też byłem ale byliśmy w takim amoku (i w posiadaniu bardzo kiepskich telefonów :D), że niestety mamy jedno zdjęcie i to tylko przy figurze. Jeśli ktoś dysponuje fotkami z eventu, proszę o kontakt na priv :D
 
Siedzę sobie na forum, przeglądam newsy, a tu nagle na komórkę przychodzi mi kod do konta Wargaming, choć nawet klienta nie mam obecnie zainstalowanego. Jakiś skubaniec widocznie chciał mi rąbnąć konto. Natychmiast pobrałem i zainstalowałem klienta Wargaming, zmieniłem hasło i włączyłem weryfikację dwuetapową. Gdybym nie miał podpiętego telefonu pod konto, to nawet bym nie wiedział, że ktoś już sobie pływa moimi okrętami i strzela z moich czołgów. Co prawda konto nie jest jakieś wypasione (czołgi zaledwie na VII tierze i okręty na VIII) i w gry WG grywam ostatnio bardzo rzadko, ale to MOJE konto i wara od niego komukolwiek.
Coraz trudniej ogarnąć się od tych łachmytów z lepkimi łapami chcącymi się szybko dorobić cudzym kosztem.
 
Wszędzie wszystko wycieka, jeszcze trochę, a tąpnie i wrócimy do tabliczek z rylcem i sztabek złota zakopywanych w ogrodzie.
I nawet niekoniecznie żartuję teraz - to naprawdę przerażające, jak mało bezpieczni jesteśmy.
Lepkie rączki i brak hamulców moralnych były, są i będą, a ja nie ukrywam, że jestem za starą, dobrą karą dla złodziei: obcinanie dłoni. Idealnie się sprawdza. Nawet jeśli bezręki złodziej będzie w stanie kontynuować swój proceder dzięki rozwiązaniom technologicznym, to nie będzie mu łatwo podrapać się w tyłek, a to też spoko kara.
 
Ja kiedyś na UBI dostałem powiadomienie próby wejścia. Ktoś z krajów arabskich prawdopodobnie próbował się włamać xdd (przy nicku widniała ikonka flagi)
 
Top Bottom