Aktualizacja 1.2 – lista zmian

+
.... nie wiem jak miałbym zarobić około 1,5-2M gdyż tyle jest potrzebne na wszystkie samochody i wszczepy i legendarne schematy

Jeśli dorobili możliwość zastosowania suwaka w wytwarzaniu i mam nadzieję - rozmontowywaniu, to
1 puszka po 10 ED >>> 3 x granat EMP lub GASH >>> 4 x Panacea
Z zainwestowanych 10 ED dostajesz 700 ED poprzez granaty, a po jak masz możliwość tworzenia Panacea (legendarne), to z 10 ED robi się 1900 ED ...
Pływasz w forsie ....

Na 2 miliony ED potrzeba około 1050 puszek, jeśli masz Panacea (lub 2800 puszek, jeśli tylko granaty)
Jeden handlarz żywnością z reguły ma ich ze 100-150.
10 wizyt w sklepach lub 10 x przewiń czas. [..... ale ale - Panacea odtwarza zużyty materiał z puszek, więc z nią chyba jedna wizyta w sklepie wystarczy ....]
Dasz radę :)
 
Last edited:
Tu jest problem - jezeli chcemy miec legendarne ikoniczne graty, to jestesmy niejako skazani na rozwijanie zdolnosci technicznych (Co mozna by zastapic bardzo latwo dodaniem technikow, ktorzy mieliby swoje warsztaty tu i owdzie i by ten sprzet upgrade'owali za kase). Zarabianie sporych pieniedzy nie jest chyba jedynie problemem dla netrunnera. Na marginesie - po co Ci wszystkie samochody? I tak ich nie uzywasz (chyba ze chcesz achievement).
Co do samochodów to lubię mieć czystą mapę i markery questów mnie denerwują :LOL:, dodanie rzemieślników to dobry pomysł ale wtedy tracimy jedno cale drzewko rozwoju praktycznie więc raczej nie zostanie to dodane (wiem że jeśli ktoś gra pod "technika" z granatami jest tam dużo ciekawych umiejętności ale mnie nigdy nie podeszły). jeśli pominiemy samochody i craftujemy tylko wybrane bronie a nie wszystko do legendarnego to kasy nam wystarczy. W innym przypadku masowe robienie zielonych broni i sprzedawanie z perkiem na 20 levlu technicznych który daje więcej kasy za wytworzone przedmioty.
 
Co do samochodów to lubię mieć czystą mapę i markery questów mnie denerwują :LOL:, dodanie rzemieślników to dobry pomysł ale wtedy tracimy jedno cale drzewko rozwoju praktycznie więc raczej nie zostanie to dodane (wiem że jeśli ktoś gra pod "technika" z granatami jest tam dużo ciekawych umiejętności ale mnie nigdy nie podeszły). jeśli pominiemy samochody i craftujemy tylko wybrane bronie a nie wszystko do legendarnego to kasy nam wystarczy. W innym przypadku masowe robienie zielonych broni i sprzedawanie z perkiem na 20 levlu technicznych który daje więcej kasy za wytworzone przedmioty.
Dlatego wlasnie byly dosc glosne postulaty o dodanie opcji odrzucenia oferty kupna pojazdu, przez co znika ona i z loga i z mapy. Co do drzewka technika - to wlasnie o to chodzi, ze brak tych rzemieslnikow powoduje ze na rozwoj tego drzewka jestesmy niejako "skazani". Ja np chcialbym zrobic sobie klasycznego solosa, glupiego i z dwiema lewymi rekami do techniki - czyli rozwinac budowe ciala, refleks i opanowanie - ale brak zarowno inteligencji jak i zdolnosci technicznych sprawi, ze nie bede w stanie dostac sie na cale obszary (Niektorych misji pobocznych nie da sie przejsc bez umiejetnosci otwierania drzwi albo techem, albo hackiem) oraz - ze nie bede mial podniesionych ikonikow. O braku kasy nie wspomne.
 
Jeśli dorobili możliwość zastosowania suwaka w wytwarzaniu i mam nadzieję - rozmontowywaniu, to
1 puszka po 10 ED >>> 3 x granat EMP lub GASH >>> 4 x Panacea
Z zainwestowanych 10 ED dostajesz 700 ED poprzez granaty, a po jak masz możliwość tworzenia Panacea (legendarne), to z 10 ED robi się 1900 ED ...
Pływasz w forsie ....

Na 2 miliony ED potrzeba około 1050 puszek, jeśli masz Panacea (lub 2800 puszek, jeśli tylko granaty)
Jeden handlarz żywnością z reguły ma ich ze 100-150.
10 wizyt w sklepach lub 10 x przewiń czas. [..... ale ale - Panacea odtwarza zużyty materiał z puszek, więc z nią chyba jedna wizyta w sklepie wystarczy ....]
Dasz radę :)
Że dam rade to wiem bo za pierwszym razem jak przechodziłem grę "poprawnie" bez glitchowania to tak robiłem. Co do rozmontowywania to chyba był już suwak? Bo był błąd na szybkie levelowanie craftingu przez rozmontowanie jednego przedmiotu z grupy zamiast wszystkich lub części.
Post automatically merged:

Dlatego wlasnie byly dosc glosne postulaty o dodanie opcji odrzucenia oferty kupna pojazdu, przez co znika ona i z loga i z mapy. Co do drzewka technika - to wlasnie o to chodzi, ze brak tych rzemieslnikow powoduje ze na rozwoj tego drzewka jestesmy niejako "skazani". Ja np chcialbym zrobic sobie klasycznego solosa, glupiego i z dwiema lewymi rekami do techniki - czyli rozwinac budowe ciala, refleks i opanowanie - ale brak zarowno inteligencji jak i zdolnosci technicznych sprawi, ze nie bede w stanie dostac sie na cale obszary (Niektorych misji pobocznych nie da sie przejsc bez umiejetnosci otwierania drzwi albo techem, albo hackiem) oraz - ze nie bede mial podniesionych ikonikow. O braku kasy nie wspomne.
Idealnie podsumowujesz wszystko co mnie troszkę martwi i denerwuje w grze, no ale pożyjemy zobaczymy. ;)
 
Też na series x. Ciekawe z czego wynika różnica 🤔

Hmmmm .... pewnie wersje językowe, mam angielską, jako audio i interfejs, a polskie napisy, bo szukanie po sieci po polskich nazwach questów już mi sie znudziło.


Co do rozmontowywania to chyba był już suwak?

Był suwak, ale nie na modach do ubrań, a Panacea to mod ubraniowy :)
 
Last edited:
Hmmmm .... pewnie wersje językowe, mam angielską, jako audio, a polskie napisy i interfejs, bo szukanie po sieci po polskich nazwach questów już mi sie znudziło.




Był suwak, ale nie na modach do ubrań, a Panacea to mod ubraniowy :)
Niby gram po polsku ale czy to by miało wpływ na rozmiar łatki :/?
 
Hmmmm .... pewnie wersje językowe, mam angielską, jako audio, a polskie napisy i interfejs, bo szukanie po sieci po polskich nazwach questów już mi sie znudziło.




Był suwak, ale nie na modach do ubrań, a Panacea to mod ubraniowy :)
Już rozumiem o co Ci chodziło, ale to najpierw musiały by mody się stackować :LOL: chyba że nie doczytałem mają od tego patcha
 
Teraz tylko poczekać godzinę aż się pobierze i poszukać nowych bugów XD.
Niem ma problemu!
Właśnie wezwałem mój motocykl... pojawiło się combo razem z autem:
 

Attachments

  • mój motocykl.jpg
    mój motocykl.jpg
    1.1 MB · Views: 374
Niem ma problemu!
Właśnie wezwałem mój motocykl... pojawiło się combo razem z autem:
Ale muszę uczciwie dodać że po tym jak już udało sie odjechać autem znad mojego motocykla (co tez jest samo w sobie ciekawym pomysłem) i udało mi sie wreszcie wsiąść na motor... to to nareszcie poczułem wietr we włosach i bynajmniej nie mówię o rozpietym rozporku :p
Naprawdę jazda motorem jest dużo stabilniejsza i lepiej kontrolowana, aż przyjemnie zwiedzać miasto na motorze.
Post automatically merged:

Ale to jedno po drugim wezwałeś czy tylko motocykl i takie jajo?
Wezwałem motor... ale nie nadjechał :( po chwili dopiero skojarzyłem napis że motor jest 32 metry ode mnie więc zacząłem go szukać i w takim stanie go odkryłem. Nadmieniam że nie mam takiego samochodu więc motor musiał wyskoczyć spod ziemi pod autem stojącym na światłach przed skrzyżowaniem.
Post automatically merged:

OK, jeździ się znacznie lepiej niż uprzednio, i to bez zmiany suwaków czułości. Dużo dużo lepiej działa kontrolowany poślizg na ręcznym hamulcu, zarówno w autach które można teraz "zawracać" na pełnym biegu, jak i też motocykli które całkiem fajnie reagują na zaciągnięcie ręcznego na skręcie.
Natomiast zaskakujące jest iż już nie jeździmy na zielonym. wiele świateł pozostaje czerwona i można się nadziać na inny pojazd, w dodatku ludzie stali bardziej bezceremonialni - widziałem wiele osób spacerujących środkiem jezdni lub nonszalancko przechodzących na czerwonym.
 

Attachments

  • photomode_29032021_194925.png
    photomode_29032021_194925.png
    4.4 MB · Views: 59
Last edited:
Szybka zmiana ubrań ciągle powoduje wykrzaczenie się tekstur, natomiast nałożenie kombinezonu nie usuwa już tekstury fryzury.
 
Natomiast zaskakujące jest iż już nie jeździmy na zielonym. wiele świateł pozostaje czerwona i można się nadziać na inny pojazd, w dodatku ludzie stali bardziej bezceremonialni - widziałem wiele osób spacerujących środkiem jezdni lub nonszalancko przechodzących na czerwonym.

Skandal! Popsuli jedyną wybitną rzecz w grze - najlepszą zieloną falę świata ;)
 
Top Bottom