Wiedźmin 1 w RedKit

+
Drogi Czytelniku, zaproponowałbym jeszcze lepszy pomysł, nauczymy się podstawowej edycji modelu i przeredagujemy bardziej szczegółową wersję muru miejskiego. Używając starych tekstur, jeśli to możliwe, tak jak w przypadku kościoła: D. Zajmuje trochę czasu, ale wygląda jeszcze lepiej: D
- Używany tłumacz google
(Dear reader, I would propose a even better idea, we learn basic model editing and recrate a more detailed version of the city wall. Using the old textures if possible, like I did with the church :D. Takes some time but looks even better :D)
Taki miałem też plan. Zamienić modele, lub chociaż podmienić tekstury na obecnym modelu żeby wyglądały bardziej na te z Wiedźmina 1.
Wolałem się jednak skupić na innych rzeczach najpierw.
Na pewno jednak pogadamy o tym w przyszłości. :)

------------------

That was the initial plan. To change the models or at least to swap the textures on current model so it would look more like in Witcher 1.
I wanted to focus more on other parts before that.
However, we will definetely talk about this in the future :)
 
Hej
Kawał dobrej roboty
PS. Most przerobiony ale jak teraz wpłynął okręt na rzekę?? Pod mostem raczej się nie zmieści.
 
27:46 a okręt stoi i prezentuje się zacnie tylko że most był ruchomy a teraz jest w całości. :)
 
@Goospo kurde właśnie zapoznałem się z tym co tutaj tworzysz i naprawdę mega szacun! Czuć klimacik Wieśka ( i setki godzin roboty xD) Jak tam leci progress aktualnie? :D

Tak btw dałoby się może jakoś zgadać do Ciebie przez goga czy coś i pozajmować trochę czasu, bo chciałbym podpytać o parę rzeczy związanych z REDkitem, próbuję ogarniać to od paru miechów i napotkałem lekką "ścianę" przy chęci projektowania questów i journali a internet już świeci pustkami o tym trochę już zapomnianym narzędziu :/ Pozdrooo
 
@Goospo kurde właśnie zapoznałem się z tym co tutaj tworzysz i naprawdę mega szacun! Czuć klimacik Wieśka ( i setki godzin roboty xD) Jak tam leci progress aktualnie? :D

Tak btw dałoby się może jakoś zgadać do Ciebie przez goga czy coś i pozajmować trochę czasu, bo chciałbym podpytać o parę rzeczy związanych z REDkitem, próbuję ogarniać to od paru miechów i napotkałem lekką "ścianę" przy chęci projektowania questów i journali a internet już świeci pustkami o tym trochę już zapomnianym narzędziu :/ Pozdrooo
Chętnie pomogę.
Otworzyłem nowy wątek na forum - REDKIT - PYTANIA I ODPOWIEDZI.
Wrzuć tam posta jaki masz problem i postaramy się go rozwiązać.
 
Mam pytanie,gdzie można znaleść folder z dialogami z wiedźmin'a 1 oraz jak dodać ścieżkę dźwiękową do redkit'a bo mam już rozpakowane pliki.
 
Mam pytanie,gdzie można znaleść folder z dialogami z wiedźmin'a 1 oraz jak dodać ścieżkę dźwiękową do redkit'a bo mam już rozpakowane pliki.
Musisz BIFRip'em wypakować lang_5.key z folderu "W1\Data"
Następnie wrzucasz pliki do "GOG Galaxy\Games\The Witcher 2\data\user_speech\pl\<tu już dalej jak wolisz nazwy folderów>".
Następnie w scene edytorze musisz dodać do każdej wypowiedzi dźwięk klikając na odpowiedni przycisk w lewym panelu.
 
Musisz BIFRip'em wypakować lang_5.key z folderu "W1\Data"
Następnie wrzucasz pliki do "GOG Galaxy\Games\The Witcher 2\data\user_speech\pl\<tu już dalej jak wolisz nazwy folderów>".
Następnie w scene edytorze musisz dodać do każdej wypowiedzi dźwięk klikając na odpowiedni przycisk w lewym panelu.
Dzięki.
 
Z przykrością stwierdzam że w ciągu ostatnich miesięcy nie mam za bardzo czasu pracować nad modem.
Z jednej strony praca, z drugiej staram się rozwijać w kierunku czegoś bardziej współczesnego jak Unreal Engine 5.
Nie chciałbym jednak tak zostawić bez echa projektu więc wrzucam główne pliki mapy jakby ktoś chciał się pobawić lub kontynuować pracę nad modem.
Niestety nie mogłem znaleźć niektórych plików jak voice_tags ale chyba przepadły podczas któregoś z formatów kompa.
Jeśli znajdę to dorzucę.
Tymczasem zapraszam do pobierania:
 
bandicam 2021-09-22 06-49-59-247.png
bandicam 2021-09-22 06-50-32-347.png
bandicam 2021-09-22 06-50-58-354.png

Miny Geralta, Eskela i Ciri chyba najlepiej odzwierciedlają moje odczucia po przeczytaniu tej wiadomości. Tak bardzo liczyłem na to, że ten projekt jednak dojdzie do skutku... Chyba trzeba porzucić wszelką nadzieję, bo wątpię że ktoś zrobi to za ciebie.
 
Last edited:
Ale dobrze że przynajmniej projekt jak również kawał naprawdę dobrze zrobionej roboty w tym przez Goospo nie upada kompletnie, a zostaje włączony do projektów grupy eLeR Creative bo przy połączeniu sił tej świetnej grupy modderskiej odpowiedzialnej za świetny mod jakim jest przygoda do Wiedźmina 1 o nazwie Maskarada bo w dodatku dzięki dodatkowej współpracy eLeR Creative z grupą modderów odpowiedzialną za stworzenie moda Pożegnanie Białego Wilka oraz dzięki współpracy ze świetnym modderem jakim jest hub997 który jest odpowiedzialny za przeniesienie wielu modeli z Wiedźmina 2 oraz Wiedźmina 3 do Wiedźmina 1, to z dodatkową pracą wykonaną już w tym projekcie przez Goospo, to ten mod jakim jest Witcher 1 Revision to może wyjść dzięki wam naprawdę najlepsze odświeżenie pierwszego rozdziału Wiedźmina 1 na silniku Wiedźmina 2, które zresztą otworzyło by wręcz furtkę do idealnego odświeżenia Maskarady jako praktycznie projekt pod nazwą Maskarada 2.0 która była by już Maskaradą znaną z Wiedźmina 1 ale była by oparta już na silniku Wiedźmina 2, dzięki czemu granie w tak niesamowicie rozwinięte projekty modderskie to było by wręcz coś najlepszego, coś co mogło by nawet w pełni dostrzec i docenić samo studio CDProjekt RED.
 
Top Bottom