Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zbliża się pierwszy turniej GWENT Open trzeciego sezonu GWENT Masters! Oglądajcie w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 16:00 na naszym oficjalnym kanale na Twitchu.

Najlepsi gracze z Sezonów Wilka i Miłości zmierzą się o miejsce w wielkim finale 3. sezonu — turnieju GWENT World Masters, oraz o część puli nagród. Bazowa pula nagród turnieju wynosi 10 000 dolarów i jest powiększona o środki zebrane ze sprzedaży Pakietu i Zestawu Zimowego.



Nowe twarze pojawią się zarówno wśród zawodników, jak i w naszym zespole komentatorskim!



Jak zwykle, oglądając transmisję będziecie mogli zdobyć fanty w ramach Twitch Drops. Szczegóły zmienionego systemu Twitch Drops znajdziecie na tej stronie. A oto co będziecie mogli zdobyć podczas turnieju GWENT Open #1:



Do zobaczenia w weekend!
 
Coś wam się prowadzący posypali. Z oryginalnego składu nikt nie został, jedynie Flake i Shinmiri z prowadzących wprowadzonych w zastępstwie za innych się ostali...
 
Ahaaa,
Niestety apelowałem zarówno na tym forum jak i zgłaszałem w supporcie, że zatrudnianie w roli castera osoby, która obraża innych graczy (czego również i ja osobiście doświadczyłem) jest ze strony CDPR legitymizacją tego typu działań i oficjalnym przyzwoleniem na poniżanie innych.
Fajni jesteście, tacy troszkę hipokryccy.
Także drodzy CDPR wypchajcie się tymi dropsami i całym turniejem !
 

Lexor

Forum veteran
Czy ja mam deja vu? Ten awatar to już był chyba poprzednio rozdawany?

W komunikacie brak podanej ilości pyłu / beczek / planu czasowego - widać jak bardzo się przykładacie.
 
Ahaaa,
Niestety apelowałem zarówno na tym forum jak i zgłaszałem w supporcie, że zatrudnianie w roli castera osoby, która obraża innych graczy (czego również i ja osobiście doświadczyłem) jest ze strony CDPR legitymizacją tego typu działań i oficjalnym przyzwoleniem na poniżanie innych.
Fajni jesteście, tacy troszkę hipokryccy.
Także drodzy CDPR wypchajcie się tymi dropsami i całym turniejem !

Ja też niejednokrotnie byłam świadkiem wyzywania innych graczy ale jest mnóstwo ludzi którzy to tolerują, choćby Ci którzy oglądają stream Flake'a (tak, od razu się domyśliłam o kogo chodzi). Ja nie byłam u niego za długo choćby z tego powodu a kiedy usłyszałam, że np. Lippy players are scum of the earth, już mnie nie było i nie wrócę. Choć domyślam się, że nasze apelacje i tak by nic nie zmieniły bo tu sa układy, układziki.
 
A propo zalow wyzej
"Streamerer powiedzial ze Lippy jest be i gracze ktorzy graja ta karte sa be. Dlatego strzelam focha ma go tam nie byc bo jestem platkiem sniegu. Zniszczyl mnie tymi slowami! O BOSZE CDPR wyszućcie go! Moje biedne snieżkowe serduszko"
 
A propo zalow wyzej
"Streamerer powiedzial ze Lippy jest be i gracze ktorzy graja ta karte sa be. Dlatego strzelam focha ma go tam nie byc bo jestem platkiem sniegu. Zniszczyl mnie tymi slowami! O BOSZE CDPR wyszućcie go! Moje biedne snieżkowe serduszko"

Nie, nie powiedział, że gracze są be, tylko że są scum of the earth i to to taką nienawiścią jakby ktos mu coś zrobił. To są wycieczki osobiste i w dojrzałym świecie nie ma na nie miejsca. Nikt tu nie strzela focha, może Ty na to, że ktoś wypowiada swoje zdanie ale Twoja wypowiedz jest w tym samym tonie co streamer więc nic dodać nic ująć. Miejmy nadzieję, że Ty dbasz o swoje śniegowe serduszko. Dodatkowo nikt go nie chce wyrzucać, ale zwrócić uwagę na zachowanie jak najbardziej można.
 
Osoba, która wobec innych graczy używa określenia "f*cking moron" nie powinna mieć miejsca nawet na twitchu, nie mówiąc już o prowadzeniu turnieju! Całkowity brak szacunku dla graczy i gry, która powinna nas łączyć.
Niestety widać, ze CDPR ma swoje standardy, jak się okazuje "rynsztokowe".
 
Osoba, która wobec innych graczy używa określenia "f*cking moron" nie powinna mieć miejsca nawet na twitchu, nie mówiąc już o prowadzeniu turnieju! Całkowity brak szacunku dla graczy i gry, która powinna nas łączyć.
Co do miejsca na twitchu - tu bym się trochę spierał. Twitch jest miejscem dla różnych "kręgów zainteresowań" / "swobód językowych" i to my sami możemy wybierać czy daną osobę chcemy ogladać czy też nie, a co za tym idzie: mamy bezpośredni wpływ na jej "sukces".

Natomiast zgodzę się co do prowadzenia oficjalnych turniejów: jeśli faktycznie takie zajścia zachodzą, to namaszczanie takiej osoby przez nadzorcę zawsze wpływa na postrzeganie nadzorcy. Dodatkowo w tym przypadku oglądający chcąc oglądać angielski stream są skazywani na tą osobę i nie mają wpływu na swobodny wybór transmisji.

Tutaj jednak kolejna uwaga: ja sam w zasadzie nigdy nie oglądałem dłużej wspomnianej osoby (byłem kilka razy przelotem: nic nie było tam dla mnie ciekawego więc wychodziłem) - jeśli faktycznie jest tak jak piszecie, to myślę, że polskie forum nie jest dobrym miejscem na pisanie tego typu zażaleń, bo nawet na przykładzie braków w obecnie przedstawionej informacji o Openie (o których napisałem w poprzednim poscie) widać jak bardzo CDPR zależy na tej garstce osób, która się tu wypowiada. Jednostkowe głosy nie robią absolutnie żadnego wrażenia na CDPR. Myślę, że ten problem powinien zostać raczej poruszony na forach anglojęzycznych (tym oficjalnym lub na reddicie).
 
Co do miejsca na twitchu - tu bym się trochę spierał. Twitch jest miejscem dla różnych "kręgów zainteresowań" / "swobód językowych" i to my sami możemy wybierać czy daną osobę chcemy ogladać czy też nie, a co za tym idzie: mamy bezpośredni wpływ na jej "sukces".

Natomiast zgodzę się co do prowadzenia oficjalnych turniejów: jeśli faktycznie takie zajścia zachodzą, to namaszczanie takiej osoby przez nadzorcę zawsze wpływa na postrzeganie nadzorcy. Dodatkowo w tym przypadku oglądający chcąc oglądać angielski stream są skazywani na tą osobę i nie mają wpływu na swobodny wybór transmisji.

Tutaj jednak kolejna uwaga: ja sam w zasadzie nigdy nie oglądałem dłużej wspomnianej osoby (byłem kilka razy przelotem: nic nie było tam dla mnie ciekawego więc wychodziłem) - jeśli faktycznie jest tak jak piszecie, to myślę, że polskie forum nie jest dobrym miejscem na pisanie tego typu zażaleń, bo nawet na przykładzie braków w obecnie przedstawionej informacji o Openie (o których napisałem w poprzednim poscie) widać jak bardzo CDPR zależy na tej garstce osób, która się tu wypowiada. Jednostkowe głosy nie robią absolutnie żadnego wrażenia na CDPR. Myślę, że ten problem powinien zostać raczej poruszony na forach anglojęzycznych (tym oficjalnym lub na reddicie).

Zgadzam się z Tobą prawie we wszystkim. Twitch jest dla wszystkich, możemy wspierać kogo chcemy, tak. Pracodawca propiera kontrowersyjną osobę, nic na to nie możemy poradzić. Z doświaczenia wiem, że większość po prostu omija takie osoby szerokim łukiem i nawet się nie wypowiada. I tutaj właśnie myślę, że postowanie gdziekolwiek, próba krucjaty może wymknąć się na forach spod kontroli a nie jest moim zamiarem agitować przeciw komuś a tylko zwrócić uwage na rażące, publiczne zachowanie. Co z tym zrobi pracodawca, nie muszę dalej tego kontrolować.
Widać, że Alicja przeczytała nasze wpisy, dodając nam link do polskich komentatorów, a co z tym zrobią dalej to zobaczymy.
 
Jeśli faktycznie jest tak jak piszecie, to myślę, że polskie forum nie jest dobrym miejscem na pisanie tego typu zażaleń, bo nawet na przykładzie braków w obecnie przedstawionej informacji o Openie (o których napisałem w poprzednim poscie) widać jak bardzo CDPR zależy na tej garstce osób, która się tu wypowiada. Jednostkowe głosy nie robią absolutnie żadnego wrażenia na CDPR. Myślę, że ten problem powinien zostać raczej poruszony na forach anglojęzycznych (tym oficjalnym lub na reddicie).

Nie w zasięgach tu problem a w podejściu CDPR:/ Ja jednak szacuje ową "garstkę" na całkiem spory zasób graczy Gwinta, wziąwszy pod uwagę, że wszystkie gry CDPR razem wzięte (cyberpunk, gwint, wiedźmin) mają mniejszą oglądalność na twitchu niż Age of Empires II xD
Pytanie na ile właśnie sama postawa CDPR doprowadziła do takich "sukcesów"?
 
I tutaj właśnie myślę, że postowanie gdziekolwiek, próba krucjaty może wymknąć się na forach spod kontroli a nie jest moim zamiarem agitować przeciw komuś a tylko zwrócić uwage na rażące, publiczne zachowanie.
Jest dość spora różnica pomiędzy uwagami co do jakiejś konkretnej osoby, a uwagami do jej pracodawcy.

Widać, że Alicja przeczytała nasze wpisy, dodając nam link do polskich komentatorów, a co z tym zrobią dalej to zobaczymy.
Dodanie posta nie oznacza od razu przeczytanie innych. Fakt braku uzupełnienia informacji w pierwszym poście o brakujące elementy (o których pisałem) zdaje się potwierdzać tą tezę.

Firma CDPR już dawno "wyrosła z Polski". Jak dla mnie napisanie tego co tutaj napisaliście niczym obecnie nie różni się od artykułu na marginesie w jakiejś lokalnej gazecie - i tak "rząd" pewnie tym nie zainteresuje. Jedyną "szansą" są "media ogólnopolskie", czyli, w naszym przypadku, fora anglojęzyczne.
 
Lexor szczerze: to nie chce mi się nawet xD
Zgadzam się całkowicie z Saskiasia, że robienie przeciwko tej kontrowersyjnej osobie krucjaty nie ma sensu, jedynie trudno mi było ukryć oburzenie z powodu zatrudnienia castera obrażającego innych, przez firmę, która buduje swój wizerunek wokół tolerancji i walki z ksenofobią!
Na ile są prawdziwi widać po właśnie takich przykładach! nie chce już nawet tutaj nawiązywać do całego "cyberpunkowego kłamstwa" ze strony devów, jest to po prostu kolejny kamyczek do ogródka hipokryzji jaką CDPR uprawia.

Nie ma dla mnie znaczenia czy CDPR "wyrósł z Polskie" czy nie, liczy się podejście do konsumenta i clarity przekazu. Gdybym był z Mozambiku to by zmieniało istotę sprawy?

Zresztą co to za turniej z góra 3-5 tysiącami widzów? Przecież to nawet "zwykłego dnia" w MTGA nie przebija. Poza tym ciągnie się niemiłosiernie przez 8 godzin a emocje przy tym i napięcie jak na grzybach xD I tu dochodzimy do istoty sprawy i pytania: czy gdyby jaśnie oświecony CDPR słuchał graczy to nadal miałby tak mizerne wyniki?
 
Kondzio XD Może od razu jakiś comeback ODD
Ciekawe jaka oglądalność się szykuje w momencie kolejnej posuchy, dodając brak unikalnej nagrody oraz fakt, że ewentualne leaki zapewne będą bardziej tyczyć podróży niż kolejnego mini-setu kart.
 
Nie ma dla mnie znaczenia czy CDPR "wyrósł z Polskie" czy nie, liczy się podejście do konsumenta i clarity przekazu. Gdybym był z Mozambiku to by zmieniało istotę sprawy?
Chyba przekaz mojego posta nie był zbyt zrozumiały. Chodzi mi o to, że CDPR przestał zwracać dużą uwagę na płotki, jakimi stali się dla niego konsumenci z Polski i o ile sprawa nie zostanie poruszona na forum ogólnym (czyt. anglojęzycznym) to możecie sobie ją w zasadzie odpuścić, bo takie "lokalne pisanie" nic nie da. Do tego dochodzi też fakt, że CDPR nie ma też zbytniego wyboru wśród anglojęzycznych casterów, więc przymyka oko na "prywatne ciemne sprawki" jeśli ktoś trzyma się ostatecznie w ryzach na wypromowanej przez nich imprezie.

Kolejna rzecz (o której pisaliście sami) to oglądalność - jeśli "wielki turniej" z Gwinta nie przebija "codzienności" innych gier to o czym my tu mówimy jak nie o "jeździe po kosztach"? Ja sam, jak napisałem, nigdy nie znajdywałem nic ciekawego na streamach wspominanej osoby, więc jej nigdy nie oglądałem - takich osób może być więcej, więc te fakty (o których piszecie) mogą zacierać się dla większości graczy Gwinta, w tym i dla tych, którym zależy na rozwoju gry (mogą znać daną osobę tylko z jej jednej strony).

Co do "wyrośnięcia z Polski" - chodziło mi tu też o fakt, że osoby odpowiedzialne za rzeczy które opisujesz (po polsku) mogą po prostu nie być w stanie na to trafić, bo nie znają naszego języka. Już nie raz było tu podkreślane, że podstawowym językiem komunikowania się wewnątrz CDPR jest język angielski (przykładowo: nawet opisy w Gwincie, grze majacej polskie pochodzenie, też najpierw są tworzone po angielsku, a dopiero potem są TŁUMACZONE na język polski - i to często błędnie lub nieumiejętnie!).
 
Last edited:
Co do Twitch Drops:

2 godziny: 50 Pyłu Meteorytowego
4 godziny: 50 Pyłu Meteorytowego + awatar Pavko
6 godzin: 1 Potężna Beczka
8 godzin: 1 Potężna Beczka
 
Niestety tym razem dropy nie przechodzą automatycznie "na kolejny poziom" - widz musi najpierw odebrać poprzednią nagrodę aby czas na kolejną zaczął się odliczać (np. napierw trzeba odebrać nagrodę za 2h aby system zaczął naliczać czas na tą za 4h).

Informacja o dropach jest też sporo opóżniona na czacie, dlatego najlepiej dropy sprawdzać i odbierać bezpośrednio w profilu swojego konta na Twitchu (tam też znajduje się procentowy wskaźnik "ile już minęło czasu na drodze do kolejnej nagrody"):

https://www.twitch.tv/drops/inventory
 
Top Bottom