Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

+
Ale lipa dopiero dzisiaj zobaczyłem, że trzeba to ręcznie odbierać i z całego stream co ogl tylko pierwszą nagrodę dzisiaj odebrałem ;/
 
Ale lipa dopiero dzisiaj zobaczyłem, że trzeba to ręcznie odbierać i z całego stream co ogl tylko pierwszą nagrodę dzisiaj odebrałem ;/
Ja też wczoraj się mocno tym zdziwiłem - na szczęście "w porę". Ludzie byli przyzwyczajeni do poprzedniego sposobu działania.
Jak napisałem w poprzednim poście: teraz najlepiej sprawdzać te dropy na swoim profilu.
 
Czy wpisywanie poprawnie wyników przerasta realizatorów? Triggerujące to, nie powiem.

Edit: nie tylko realizatorzy ale również zarządzający stroną
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    471.6 KB · Views: 87
Last edited:
Toście wybrali polskich komentatorów...Xioniz i Kondzio dwie ciapy co nie ogarniają niczego co się dzieje. Nie wiedzą co było zagrane a co nie, nie wiedzą że Gord to złotnik....tego słuchać nie idzie. Dla nowych graczy może nie ma to różnicy, ale jak ktoś ogarnia to jest dramat. Na pawloexa was nie stać? Robił kilka razy z jednym kumplem nieoficjalny polski stream i widać było że ogarniają a nie ten śmieszny Kondzio - przebieraniec i Xioniz - nie pamiętam nazewnictwa. Żenada.
 
Toście wybrali polskich komentatorów...Xioniz i Kondzio dwie ciapy co nie ogarniają niczego co się dzieje. Nie wiedzą co było zagrane a co nie, nie wiedzą że Gord to złotnik....tego słuchać nie idzie. Dla nowych graczy może nie ma to różnicy, ale jak ktoś ogarnia to jest dramat. Na pawloexa was nie stać? Robił kilka razy z jednym kumplem nieoficjalny polski stream i widać było że ogarniają a nie ten śmieszny Kondzio - przebieraniec i Xioniz - nie pamiętam nazewnictwa. Żenada.
To oglądaj Pawlo z Drobniakiem... Co za problem, albo angielski cast... Ja tam lubię Kondzia, oglądam go od początków Gwinta. Każdy się myli. Są tylko ludźmi. Polecam trochę wyluzować ;)
 
No nie wiem....może problem mam taki że Pawloex i Drobniak nie streamują Opena? Jakoś JustThe Phil daje radę i się nie myli, a przynajmniej nie zauważyłem. I mylić się można, ale nie ogarniać co zostało zagrane a co nie to chyba jest problem?
 
Przez to, że zmienili dropsy i nie poinformowali o tym nie zdobyłem fantów... Ja pie..................
 
A by poinformować o wyniku pojedynków z tego Opena, Redzi już nie pomyśleli. Komunikacja jak zawsze leży i kwiczy.
 
Top Bottom