AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

+
1620296740484.png


ktoś jeszcze ma ten sam problem? Napisałem już do działu technicznego ale może ktoś to już rozwiązał?

Mam środki na portfelu, podpiętą kartę i w sklepie overlay wyskakuje tak jak powinien, ale przy próbie zakupu podróży mam bez przerwy ten sam błąd.

Jakieś pomysły?
 
Na chwilę obecną błędy uniemożliwiają grę. Cały czas wyskakuje remis po wykonaniu jednego ruchu.
 
Zagrałem przed chwilą draft co ciekawe tam nie "remisuje" za to gliczy graficznych tam nie brakuje...
 
Całkiem fajnie działa hyperthin skellige z kotopsem, smokożółwiem, Iris, z finiszerem Triss i Yen w Juttę, którą umieszcza się na spodzie talii Zwojem lub Maxi.
Trochę meme deck, ale działa. Szkoda tylko, że najpóźniej na koniec meczu wciąż wyskakuje remis.
Potwory na zemstę + pogodę z mglakami oczywiście też super :)
 
Mi już dziś 3 razy gra rankingowa zakończyła się remisem w 1 rundzie z powodu błędu serwera i wszystkie te remisy zostały mi na koncie przyznane jako przegrane, naprawcie to bo boje się już grać :eek:
 
Czy to prawda że do nowych "startówek" redzi dodali karty typy Eithne, Eredin, Auberon, Skjordal ?
 

Lexor

Forum veteran
Czy to prawda że do nowych "startówek" redzi dodali karty typy Eithne, Eredin, Auberon, Skjordal ?
Widziałem taki post, ale trochę trudno mi w to uwierzyć. Dlaczego? Bo wszystkie pokazane tam talie startowe (poza jedną, NG) miały wymaksowane prowizje (NG nie miało, bo Stefan dostał boosta, -1 prowizji). Jeśli pokazane tam talie są prawidziwe to co, CDPR zamierza dostosowywać te talie po każdej aktualizacji gdy będą nerfili prowizyjnie znajdujące się w taliach startowych karty?

EDIT: Okazuje się, że to jednak prawda, widać to w poniższym momencie streama Tryneta:


Wygląda więc na to, że CDPR na serio dołożył sobie kolejne comiesięczne obowiązki?

PS. W sklepie są wciąż do kupienia za $ pakiety z kartami transfomującymi się - te karty teraz są za darmo w taliach startowych. Niezły środkowy palec skierowany w kierunku graczy, którzy zaczęli niedawno grać.
 
Last edited:
Nie wiem co oni chcieli osiągnąć ale każdej z tych talii brakuje dosłownie kilku kart do szeroko pojętej mety. I tak jak mówisz nadal chcą za te pakiety pokaźne ilości $. Wątpię by dostosowywali te talie względem zmieniających się prowizji.
No chyba że to my czegoś nie wiemy i kolejny dodatek nieźle namiesza choć wątpię.
 

Lexor

Forum veteran
Nie wiem co oni chcieli osiągnąć ale każdej z tych talii brakuje dosłownie kilku kart do szeroko pojętej mety.
To akurat jest spoko, ale z pozostałych względów te talie to PRowy strzał w stopę.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@piotr4440: Okazuje się ze skład obecnych talii startowych, to, trzymaj się, POMYŁKA! Miały być to talie "do odblokowania" przez nowych graczy (nie dawane im od razu), ale z "jakichś powodów" nowi gracze teraz je dostają od razu. Źródło (od 59 minuty):

 
@piotr4440: Okazuje się ze skład obecnych talii startowych, to, trzymaj się, POMYŁKA!
No to się teraz "redzi" popisali...
Miały być to talie "do odblokowania" przez nowych graczy (nie dawane im od razu), ale z "jakichś powodów" nowi gracze teraz je dostają od razu.
W takim wypadku faktycznie miało by to więcej sensu.
Pytanie co teraz z takim fantem zrobią.
Bo obecnie to ja tą sytuację widzę tak jakby 3 gości kolejno po sobie poszło do salonu samochodowego. Pierwszy otrzymał "malucha", drugi fajnego mercedesa, a trzeci musiał za tego mercedesa zapłacić i to nie mało.
Post automatically merged:

Talia ST to właściwie nie jest kopia talii Pajabola z minionego opena ? Dobrze nie pamiętam ale wydaje mi się że wystarczyło by wywalić dąb i kilka brązów zamienić.
 
Last edited:
Fajne, solidne starter decki, którymi można spokojnie przebić się przez duuuuuużo rang, a nie ledwo dopchać się do 16tej i boleśnie się przekonać, że wilkołak za 4 czy niedźwiedź za 6 to trochę za mało w zderzeniu z prawie meta czy full meta deckami :)
 
Fajne, solidne starter decki, którymi można spokojnie przebić się przez duuuuuużo rang, a nie ledwo dopchać się do 16tej i boleśnie się przekonać, że wilkołak za 4 czy niedźwiedź za 6 to trochę za mało w zderzeniu z prawie meta czy full meta deckami :)
To i tak lepsi niż 4 jeźdźcy apokalipsy: wataha, milicja, uczony i nożownik :D

Ale z tym niedźwiedziem i wilkołakiem to powinny być karty z priorytetem do zbalansowania.
 
Top Bottom