[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
@Alicja.
A kiedy Gerd zacznie działać zgodnie z opisem. Bo ma Adrenaline 3 ale już przy Adrenalinei 4 zadaje rane tylko syrenie a nie całemu rzędowi?
 
Jeśli dobrze pamiętam to wszystkie zmiany były zawsze we wtorki. Jest jakiś konkretny powód zmiany dnia?
 
Gwint w formie!
Nie mam możliwości zaliczyć ostatniego zadania w podróży: zagraj kartę Geralta.
Jednym słowek cyk i 20 punktów nagród odjeżdża na orbitę Cyberpunka.
 
Gwint w formie!
Nie mam możliwości zaliczyć ostatniego zadania w podróży: zagraj kartę Geralta.
Jednym słowek cyk i 20 punktów nagród odjeżdża na orbitę Cyberpunka.
Pisz do działu wsparcia tu nikt ci nie pomoże. Prawdopodobnie odpowiedzą z opóźnieniem może nawet sporym jednak jeśli dobrze "udokumentujesz" sytuację powinni oddać co twoje.
Post automatically merged:

Po spadku z rangi 0 na rangę 3 powinienem mieć pełną mozaikę rangi 3 ( jedna wygrana do rangi 2) czy powinien się w niej znajdować tylko jeden fragment awataru?
 
Last edited:
Pisz do działu wsparcia tu nikt ci nie pomoże. Prawdopodobnie odpowiedzą z opóźnieniem może nawet sporym jednak jeśli dobrze "udokumentujesz" sytuację powinni oddać co twoje.
Post automatically merged:

Po spadku z rangi 0 na rangę 3 powinienem mieć pełną mozaikę rangi 3 ( jedna wygrana do rangi 2) czy powinien się w niej znajdować tylko jeden fragment awataru?
Zazwyczaj był jeden
 
Podróż jest srogo zbugowana: właśnie ukończyłem wszystkie dostępne zadania i wykonałem kontrakt "ukończ 10 zadań z podróży Triss"; wbiłem jednocześnie 10 poziom podróży.
 
Podróż jest srogo zbugowana: właśnie ukończyłem wszystkie dostępne zadania i wykonałem kontrakt "ukończ 10 zadań z podróży Triss"; wbiłem jednocześnie 10 poziom podróży.
Nie wiem czy ten temat był poruszany ale mi w podróży zalicza czasem po dwa zadania z tej samej kategorii (tylko podróż zwykła albo tylko podróż dodatkowa, wiem, że obie mogą działać razem) ale nie widziałam wcześniej żeby zaliczało kilka zadań z jednej podróży.
 
Podróż jest srogo zbugowana: właśnie ukończyłem wszystkie dostępne zadania i wykonałem kontrakt "ukończ 10 zadań z podróży Triss"; wbiłem jednocześnie 10 poziom podróży.

Ja też tak miałem, zdziwiłem się gdy nagle po ostatnim zadaniu dostałem 4 poziomy w podróży :) w kontraktach potem miałem napisane 3/20 w podstawowej i 7/20 w premium....

Swoją drogą może tym razem nie będzie trzeba ukończyć wszystkich zadań aby dostać nagrodę za te kontrakty (może wystarczy po 20 zaliczonych zadań), albo to jest kolejny problem (samego kontraktu lub wyświetlania).
 
Czy ktoś z Was miał kiedyś taki błąd z Xavier Lemmensem> Otóż kilka razy na Androidzie wszedłem w cmentarz rywala ale zanim coś wybrałem ktoś mnie zagadał i ostatecznie nie dokonałem wyboru. Ot tego momentu Xavier jest zablokowany i już nie mogę ani razu wejsć w cmentarz. I to zdarzyło mi się kilka razy
 
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć kartę konszachty? Czy jak mam na stole karty różnych gangów to każdy efekt z karty konszachty będzie zastosowany czy tylko jeden do wyboru? I o jakie efekty chodzi dla niepostrzeżonych?
 
Wiadomo czy REDzi są świadomi istnienia problemu niemożności podejrzenia ilości zachowanych monet podczas wymiany kart w rundzie 2 i 3?
 
Czy figurka w plecaku temerskim Triss jest jakoś powiązana z lore? Wygląda niemal jak Hulk :p
 
Czy coś poknocili z losowością zadań dziennych?
Starając się o zadania z kluczami, od miesiąca mam tylko granie artefaktów, zniknęły neutralne i specjalne.
 
Możesz zawsze zmienić zadanie dzienne. Ci co mają 10 poziom prestiżu mogą nawet do 3 razy dziennie zmieniać zadanie jeżeli im nie odpowiada to co wylosowano.
 
Top Bottom