Dawno Temu na Stosie już tu jest!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Dodatek wprowadza do gry 26 nowych kart, nowe strategie oraz rozpoczyna historię zestawu Cena Władzy. Dawno Temu na Stosie to pierwszy dodatek z zestawu Cena Władzy i jest już dostępny za darmo na wszystkich obsługiwanych platformach.​

Dowiedz się więcej o nowych kartach oraz sposobach na ich zdobycie tutaj.
 
Tak się zastanawiam, dlaczego REDZI wszelakie bibeloty z dodatków pchają w te drogie paczki? Przedtem były drogie przez beczki, teraz są drogie przez karty premium. Czy nie moglibyście tak jak w przypadku dodatku Pana Lusterko wstawić po prostu planszy do sklepu luzem? Tak na chłopski rozum to uważam, że więcej osób by kupiło plansze za €10 niż pakę za €21. Drażni mnie to strasznie i dlatego pisze. Rozumiem, że ktoś, kto płaci za najlepszą paczkę kupę siana musi być w jakichś sposób wyróżniony tym czy owym bibelotem. Ale nie krzywdźcie tych, którzy mają masę zalegającego złota i skrawków i w przypadku, gdy chcą plansze to i tak muszą wydać $$$ na pakę z kartami premium, bo inaczej nie idzie tej planszy dostać. Pomyślcie czasami o tych, co nie zaczęli grać w Gwinta miesiąc temu, tylko grają dłużej.
 

gojlad

Forum veteran
Ale nie krzywdźcie tych, którzy mają masę zalegającego złota i skrawków i w przypadku, gdy chcą plansze to i tak muszą wydać $$$ na pakę z kartami premium, bo inaczej nie idzie tej planszy dostać.
Czyli kupiłeś?

Mimo, że Cię to boli, że jest drogo i plansza jest z kartami, kupiłeś tę planszę i przyszedłeś specjalnie płakać na forum? LOL
Właśnie dlatego jest to w pakiecie, bo fanboye i tak kupią, nawet kupę w złotym papierku, a później będą płakać na reddicie i forum.

Zastanów się czy jest ci do czegoś potrzebne kilka różniących się pixeli na ekranie, czym właśnie jest ta "plansza".

Następnym razem jeśli będzie chciał wyrazić swoje oburzenie - POKAŻ IM PORTFELEM, że się na to nie godzisz i nie kupuj.
 
Najwyraźniej jakoś to sobie przekalkulowali i wyszło im, że więcej zarobią na wielorybach o mentalności "muszę mieć wszystko", niż na casualowych graczach "kupiłbym od czasu do czasu pojedynczy element, który mi się spodoba więc dobrze, gdyby jak najwięcej było ich dostępnych solo".
Pomimo, że cena jest zaporowa należy oddać REDom, że tym razem kupujący nie zostanie pokarany RNG z beczek i ma pewność, że otrzyma wszystkie ruszające się obrazki.
Dodatkowo dla zbieraczy bibelotów i pierdółek graficznych czeka bardzo miła niespodzianka, której się nie spodziewałem - skórka do Franceski w dedykowanym jej drzewku nagród.

Przy okazji podpinam się pod wątek "surowcowych bogaczy" - przykro aż patrzeć na te góry złota, których (bez 10 prestiżu) kompletnie nie opłaca się przepalać na beczki, a w konsekwencji pył.
Skrawków mam tyle, że - znając tempo wydawania przez REDów kart - mógłbym wrócić za x lat i mieć wszystkie karty na dzień dobry (dodając do tego stale rosnącą kupkę "beczek wstydu", których nigdy się nie otworzy oraz kolejne tony zasobów z podróży wychodzi na to, że będę mieć coraz więcej kompletnie nieprzydatnych zasobów).
 
kupiłeś tę planszę i przyszedłeś specjalnie płakać na forum? LOL
Dla Twojej wiadomości: Nie, nie kupiłem. W 3 minuty zrobiłem wszystkie karty ze skrawków. I zrobiłem to tylko i wyłącznie z tego powodu, o którym pisałem mimo iż mnie na ten pakiet stać. Wszystkiego dobrego
 
Last edited:

gojlad

Forum veteran
Dla Twojej wiadomości: Nie, nie kupiłem. W 3 minuty zrobiłem wszystkie karty ze skrawków. I zrobiłem to tylko i wyłącznie z tego powodu, o którym pisałem mimo iż mnie na ten pakiet stać. Wszystkiego dobrego
Dziękuję serdecznie za odpowiedź i bardzo dziękuję, że tego nie kupiłeś.
Pozdrawiam
 
Cztery ostatnie gry to 3 Wije (wzbogacone o Tą, Która Wie, w końcu wyszły nowe karty!) - których notabene przed aktualizacją prawie w ogóle nie spotykałem - oraz Wojownicy Skellige. Dziękuję, postoje.
Czuć powiew świeżości w grze przynajmniej na mojej, tryhardowej jak widać randze.
 
Ja na mojej aktualnej 3 randze wija jeszcze nie spotkałem, skelige na wojownikach też nie trafiłem. Najczęściej grałem na KP w różnych wariantach (Scenariusz,Magowie, nowe "ładunki", Cintra) Ogólnie nudów nie ma praktycznie co mecz coś nowego nawet samoróbki. Więc być może ja mam szczęście, ty pecha, taka specyfika rang lub wszystko na raz ;)
 
Ja też grałem przeciw najdziwniejszym rzeczom, chociaż najwięcej NG na locki/scenariusz. Straszna plaga.
 
A teraz wszędzie syndykat. Idę do gry treningowej, a tam syndykat, otwieram lodówkę, a tam...
 
Ja ostatnio rzadko kiedy otwieram lodówkę. Z tego gorąca nie mam ochoty na jedzenie / głównie piję wodę, a im rzadziej otwieram tym mniej ciepłego powietrza wlatuje do środka / lodówka ma lepiej.
 
Leksiu, ty urwipołciu :)
Wracając do Gwinta jaką talią Wam się obecnie dobrze gra przeciwko nagrodzie głównej syndykatu?
 
Wracając do Gwinta jaką talią Wam się obecnie dobrze gra przeciwko nagrodzie głównej syndykatu?
Polecam Oblężenie KP ma kilka wariantów gdy nauczysz się nim grać zmiata wszystko. Relikty potworów też są niczego sobie. NG jest dla mnie takie sobie. Musisz ogólnie nauczyć się jak grać przeciwko nagrodzie i będzie to szło większą liczbą talii.
 
Nowe karty podkręciły tempo (w grze), przez co coraz częściej przeciwnicy decydują się na próbę 2:0.
Chomikowanie umiejętności dowódcy na r3 wychodzi z kategorii "oczywistych oczywistości".
 
Często jest tak, że masz tę jedną kartę mniej, ale całe kombo na ręce, a przeciwnik szmelc, którego chciałby się pozbyć po spasowaniu.
 
Top Bottom