[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

+
Dzisiaj rozpoczyna się event, ale panel związany z Wiedźminem ma być innego dnia. Obrazek z środowego streama zawierał logo Wieśka, ale je usunięto. Więc może środa, no chyba że to logo zniknęło z powodu zmiany planów a nie z powodu "spoilera"

EDIT: Ale mieczy i nilfgaardzkiego słońca z miniaturki nie wymazali :p

EDIT2:
 
Last edited:
Ciekawe czy na konferencji będzie mowa o tym serialu animowanym ? Miał się ukazać przed sezonem drugim ...
Filmie, nie serialu. I zdziwię się, jak będą opowiadać o drugim sezonie, a film przemilczą. Na dobrą sprawę, to do drugiego sezonu dzieli nas maksymalnie pół roku, ten film powinien wyjść więc już teraz, nie mam pojęcia co ich wstrzymuje od publikacji, czy ujawnienia jakichkolwiek informacji.
 
Podobno wczoraj na Netfliksie została zaktualizowana strona "Zmory Wilka" więc może to być sygnał że coś dzisiaj powiedzą / pokażą
 
Zaczeli wieśka . Taka se ta zajawka. I to wszystko . Czy jeszcze będą do wiedźmina wracać ? Potwierdzenie wspólnej konferencji netfixa i cdp 9 lipca !
 
Last edited:
Last edited:
1623430396615.png

O to i zapowiedź
 
Ten zwiastun był tak samo krótki i ciekawy jak walka o mistrzostwo świata między Gołotą i Brewsterem .:ROFLMAO:
 
Po zauważeniu tego kadru myślę, że może to być zjedzony przez wilki Eskel.
bandicam 2021-06-12 14-02-27-512.png

A, i czarne brwi Ciri to też niezły żart, chyba robią z niej drugą Daenerys.
 
Nigdy nie widziałem nikogo zjedzonego przez wilki lub inne zwierzęta, ale nie wygląda mi to na coś takiego. Bardziej efekt magii.
 
Last edited:
Co do brwi - to ta sama sytuacja co z Thorem - w pierwszym filmie Hemsworthowi rozjaśniali brwi, a potem przestali.
Różnica jest taka, że o ile w przypadku Thora wszystko pasowało, tak Ciri ma teraz za jasne włosy do brwi.
 
Top Bottom