Oglądajcie GWENT Open #2 w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Po długo wyczekiwanym zakończeniu 1. Sezonu GWENT Masters, powracamy do Sezonu 3! Turniej GWENT Open #2 odbędzie się już w ten weekend. Poznajmy graczy i zespół komentatorski:

Oglądajcie w sobotę i niedzielę, od godz. 16:00 na Twitchu CD PROJEKT RED z angielskim komentarzem lub na Twitchu Gametoon Polska z polskim komentarzem.

Jak zwykle w trakcie oglądania będziecie mogli zgarnąć nagrody w ramach Twitch Drops:
  • 2 godziny: 50 Pyłu Meteorytowego
  • 4 godziny: 50 Pyłu Meteorytowego + awatar Maćka z Lisich Dołów
  • 6 godzin: 1 Potężna Beczka
  • 8 godzin: 1 Potężna Beczka

Do zobaczenia!
 
Niby fajnie ale 100 pyłu to tyle co nic a te beczuszki skoro tylko dwie to przydały by się premium. Osiem godzin to mnóstwo czasu jakby nie było.

No ale ktoś tą informację na forum jednak wrzucił i to nawet przed sobotą. A ja już myślałem że tym razem nic nie będzie.
Ciekawostka o streamie charytatywnym informacja pojawiła się wcześniej. Nie powiem ciekawe macie podejście:coolstory:
 

Lexor

Forum veteran
@gojlad: Chyba nie do końca, a bardziej chodzi tu o niski priorytet Gwinta w CDPR - myślę, że informowanie o streamach powiązanych z CP2077 (w przypadku gdyby gra była sukcesem) też odbywało by się bez opóźnień. Gwint jest cały czas traktowany jako pole testowe w wersji beta, szkolące pracowników do innych projektów.
 
Dlaczego zabrakło flag obok użytkowników, by wiedzieć skąd pochodzą? Kojarzę tylko Wangida z Chin, Kamsa z Polski i Redrame'a z USA, reszta jest raczej nowa na turniejowej scenie, i miło byłoby wiedzieć jaki kraj reprezentują.
 
NIK_R to Ukrainiec.
Bigkukuruzina i Akella to Rosjanie jeśli dobrze kojarzę.
Pozostałych nie znam.
Są to stali bywalcy qualsów i kilku openów. Big z tego co wiem jakiś czas temu zmienił Nick może dlatego nie kojarzysz ale szczerze mówiąc wyleciało mi z głowy jak się wcześniej zwał.
 
To kłóci się z twoim poprzednim postem że pracownik jest zamykany w ciemnej piwnicy. Ma podwieszaną klatkę na świeżym powietrzu i romantyczne zachody słońca na widoku :)
 

Lexor

Forum veteran
@Iorweth15: No nie, bo tu go widać jak spędza wolny czas po pracy - nie ma wtedy dostępu do służbowego komputera / laptopa.
 
Jutro pewnie przed ostatnimi meczami będzie wystąpienie Burzy i Slamy i może coś wtedy powiedzą na temat zmian balansujących czy nowych kartach.
 
Nie będzie wystąpienia Burzy i Slamy tylko Molegion z Ryanem... także nie obiecywałbym sobie zbyt wiele ;)
 
Last edited:

Ely74

Forum regular
Dlaczego zabrakło flag obok użytkowników, by wiedzieć skąd pochodzą? Kojarzę tylko Wangida z Chin, Kamsa z Polski i Redrame'a z USA, reszta jest raczej nowa na turniejowej scenie, i miło byłoby wiedzieć jaki kraj reprezentują.
Post automatically merged:

W sumie to cięzko powiedzieć czy te zmiany wiele zmienią. Ok po 1 pkt prowizji dla 3 głównych talii. Junior ma siłe 4. Balista 3 ale dostała pancerz... Naprawdę nie do końca wiem po co taka kosmetyka oraz nagminna zmiana prowizji do 4.. Zaraz wszystkie brązy będą po 4 .. W sumie jedyna mocniejsza korekta to trudniej będzie grać odchudzające kombo . Bo Areszt minus 1. Do tego Mistrz plag za 6 tj dodatkowo 2 i wychodzi ,że trzba odchudzić o 3 a to już sporo
 
Last edited:
Czy możemy kiedyś otrzymać turniej bez obsuw czasowych? Pomijam masakrycznie wydłużone omawiania talii graczy, wystarczyłoby bez takich przerw jak ta, przed (być może) ostatnią grą finału..
 
Jeśli zawody nie będą przeprowadzane stancjonarnie to nie da się wyeliminować ryzyka problemów technicznych po stronie graczy, a to pewnie było przyczyną tej ostatniej przerwy, biorąc pod uwagę jak to się skończyło.
 
Jeśli zawody nie będą przeprowadzane stancjonarnie to nie da się wyeliminować ryzyka problemów technicznych po stronie graczy, a to pewnie było przyczyną tej ostatniej przerwy, biorąc pod uwagę jak to się skończyło.
A jak się skończyło?

Nom przerwanie internetu mi się też co jakiś czas zdarza.
 

Ely74

Forum regular
@luk757
Ta karta może dawać ciekawy efekt ale ogólnie jej koszt oraz fakt ,że możesz jej nie dobrać w pierwszej rundzie mocno ogranicza jest użyteczność..
Jeśli dobrze rozumiem to on co rundę przesuwa sie z powrotem na lewy skraj i zaczyna wędrówkę od nowa
 
Top Bottom