Dzisiaj rozpoczęła się Podróż Alzura!

+
Jak mogę rozpoznać który z awatarów Alzura to Nekromanta? Mam ich kilka a potrzebuje wybrać Nekromante do zrobienia kontraktu.
 
Dopiero przed chwilą zauważyłem: podróż Alzura się skończyła, więc można było mu zaserwować downgrade graficzny - czy tylko u mnie nie strzela piorunami z ręki?
Rozumiem, że po podróży Yennefer jej karty również pozbędą się wyładowań elektrycznych..
 
Dopiero przed chwilą zauważyłem: podróż Alzura się skończyła, więc można było mu zaserwować downgrade graficzny - czy tylko u mnie nie strzela piorunami z ręki?
Rozumiem, że po podróży Yennefer jej karty również pozbędą się wyładowań elektrycznych..
Jeśli chodzi o skórkę dowódcy to to co robi zależy od wybranej umiejętności dowódcy.
Jeśli o samą kartę to nie wiem bo karty Alzura nie mam tym bardziej w wersji premium.
 
Chodzi o kartę. Efekty dowódców są jak wykonane bardzo dobrze, zaś co do nich samych na minus rzuca mi się w oczy jedynie ich sztywność (stoją jak słupy soli), szczególnie w porównaniu do pierwowzoru jakim jest Geralt.
 
Witam,

Mam problem z tą podróżą bo nie mam stroju pancerz żeby sobie kontrakty zaliczać. Ktoś wie skąd go mogę dorwać?
 
Witam,

Mam problem z tą podróżą bo nie mam stroju pancerz żeby sobie kontrakty zaliczać. Ktoś wie skąd go mogę dorwać?
O ile nie zdobyłeś stroju pancerz w podróży Alzura to już nie masz możliwości zdobycia go a tym samym zaliczenia tego kontraktu.
 
O ile nie zdobyłeś stroju pancerz w podróży Alzura to już nie masz możliwości zdobycia go a tym samym zaliczenia tego kontraktu.

Ale problem jest taki że w ogóle go nie mam czy to dostępnego czy też niedostępnego. Jak wchodzę w postać Alzura to nawet "na szaro" czyli do ewentualnego zdobycia nie ma stroju pancerz.

Chyba że to błąd w tłumaczeniu? Jak by ktoś był łaskawy sprawdzić u siebie czy ma strój pancerza to byłbym wdzięczny
 
2021-08-15_2140_2.png
 
U mnie to wygląda tak:

Bez tytułu.jpg


Kolega powyżej ma dostępnych 6 różnych stroi a ja tylko 5. A podroż mam zakończoną na 90. Dlaczemu tak się u mnie dzieje, ktoś wie?
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    290.9 KB · Views: 23
Wychodziłoby na to, że elementy już niemożliwe do zdobycia poprzez podróż się nie wyświetlają. Tak patrząc na twój screen to ja mam 1 mniej element skina u Ciri i Yen :think:
 
Last edited:
@Vienio_CzA Tak jak pisałem elementy, ktorych nie posiadasz i są niemożliwe obecnie do zdobycia w sposób inny niż poprzez kontrakty nie są wyświetlane.

Ja nie mam w menu po 1 elemencie u Ciri i Yen bo ominął mnie ich event urodzinowy, który dodawał po 1 dodatkowej aurze.
 
Top Bottom