My, forumowicze - przywitaj się!

+

Keth

Ex-moderator
My, forumowicze - przywitaj się!

Nowe forum, nowy temat powitalny. Jako że nie wszyscy udzielali się wcześniej na Forum TW - przywitajcie się i napiszcie coś o sobie :)
 
Witam wszystkich. Mam na imię Andrzej, mam 26 lat i od 3 dni nie pije. Poza tym cyberpunkiem interesuje się od połowy lat 90 gdy w moje łapki wpadł podręcznik do CP2020. I od tamtej pory chciałbym mieć jakieś wszczepy xD
 
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, fanów Redów. Mam na imię Bartek - to chyba wystarczy :D. Pewnie większość z Was nie interesowała się cyberpunkowym uniwersum, ale jest podekscytowana nowym projektem ulubionego developera. Naturalnie, liczę na terabajty dobrych dyskusji i nowych materiałów :)


Pozdrawiam
 
Czyli przedstawia się nowa gwardia, niezwiązana z forum wiedźmińskim?
A może chcecie zachować anonimowość w tym zakresie, korzystając z okoliczności? :)
 
Ogólnie korzystałem z TW forum ale niestety nie pamiętam nawet pod jakim loginem tam występowałem i trzeba było założyć nowe konto.
 
Witam tutaj Szanowną Brać Cyber - Wiedźmińską. Jestem Cyber Marjan i wiem o cybernetyce tyle, co nic. :D
Nowe forum - nowe miejsce. Może się zaprzyjaźnimy. :D

View attachment 1216
 

Attachments

  • 2583218-terminator_2_smile.jpg
    2583218-terminator_2_smile.jpg
    48.9 KB · Views: 70
Jam jest Marek, prawie inżynier, całkiem geek tudzież nerd. Młody, przystojny, pracujący i dobrze zarabiający, a wszystko to u nas, na południowym wschodzie. Przez jakiś czas dłubałem przy przeglądarkowej grze (od strony fabularnej i "lore") opartej mocno na CP, aczkolwiek przechylonym w stronę post-apo. Kiedyś będzie online.
 
Przepraszam, ale nie pojęłam moim małym rozumkiem. Mają się witać i przedstawiać tylko osoby, które nie przeszły Próby Traw? o_O
Jeśli tak, to "Nazywam się Max Kolanko i nie umiem pływać." XD

A jeżeli wolno się przywitać, nawet jak się jest z Miejsca Które Wszyscy Opuścili, to jestem Basia (suprajs :p) i mam 12 lat.
 
Wolno się witać, jak kto chce i co chce, jedni są nowi, z innymi się znacie, ale też nie wszyscy, więc...
Coś jak filia CDPR w Yokohamie xD
 
Ekhm... już się nawet przywitać nie można, bo zaraz posta kasują :p


To jeszcze raz:


Siema, jestem serek i lubię spamować.
 
No to i mnie nie wypada się nie przywitać.
Witam starych i nowych znajomych. :)
Mario, fajny avatarek. :D
 

Yngh

Forum veteran
Cześć, jestem Yngh, mam 17 lat. Lubię roboty, dziewczyny, siłkę, spluwy i gry erpge (w tej kolejności). Miło mi Was poznać, koleżanki i koledzy!
 
Top Bottom