My, forumowicze - przywitaj się!

+

Yngh

Forum veteran
Jak się już witacie, to traktujcie to bardziej serio ;)
Chcesz powiedzieć, że... że... jestem mało poważny????????

 
W zasadzie to moderacja jest tu nowa, chociaż stara, więc może i ja...

Jestem Und, moderatorka wiedźmińska obdarzona kredytem zaufania w dziedzinie klimatów z cyberpunkowej beczki.
Z CD Projektem na dobre i na złe już z 8 lat będzie, ale może 7, nie będę się postarzać.
Jestem nadzwyczaj hojna, tak w pochwałach, jak i w bananach, a kolor włosów stanowi wzorcowe odzwierciedlenie mojego charakteru i pasuje do pracodawcy w zasadzie idealnie - red red rrrrred ;)
 
a jak kobieta się chwali, że jest czerwona (włosy, nie politycznie!), i że to pasuje do jej charakteru, to nic tylko uciekać ;p
 
To i ja się przywitam :)
Dla niektórych jestem R, tudzież Rrrr..., a dla innych znany jestem pod nickiem Sylvin.
Na forum wiedźmińskim trochę lat się zjadło, ale tutaj jestem juniorem ;]
 
W zależności od upodobań, każdy nazywa mnie inaczej - kapitanem, Włodkiem, człowiekiem z jetlagiem (nowość :D), a w dowodzie wpisane jeszcze inaczej - Jakub :)

Na forum od premiery W1 (czyli ~5 lat), w międzyczasie poznałem wiele szczebli aktywności - od zwykłego szarego usera, przez moderatora części Versusowej aż do współpracownika one2tribe i community menadżera Wiedźmin: Versus. Obecnie wróciłem do korzeni, czyli zwykłego pisania postów, często nie na temat (patrz: jetlag).

Prywatnie: pierwszy rocznik w pełni niekomunistyczny, student Politechniki Poznańskiej.
Zainteresowania: książki, więcej książek (głównie fantastyka i historia), czasem komiks (Usagi!), gry komputerowe (ostatnio głównie World of Tanks, ogólnie FPS/RPG/strategie). Lubię jeździć po różnych, dziwnych miejscach - fortyfikacje, opuszczone fabryki itp. ;)

Wielkim sentymentem darzę W1, za to W2 chwilami średnio mnie do siebie przekonuje. Na Cyberpunk raczej czekam - głównie z racji zainteresowania rodzimym rynkiem gier.
 
Piotr. 26 lat. Opole. Pacyfista po zasadniczej służbie wojskowej. Lubię cyberpunk, sf, fantastykę i szpinak w każdej postaci.

Jara mnie też manga/anime z nurtu tych bardziej realistycznych i ambitnych fabularnie.

Z muzyki preferuje rock, acz jestem otwarty na inne gatunki.

Z niekrytym wstydem przyznaje, że nie przejadł mi się jeszcze temat zombie, nie znoszę natomiast tego co aktualnie jest na topie w kwestii nosferatu wszelkiej maści.

Wśród niespełnionych marzeń, jest pełnokrwisty RPG w świecie Gwiezdnych Wojen autorstwa Redów.
 
Włodku, zapomniałeś dodać, że masz jedną psychofankę. No, ale jakoś Ci to wybaczę. Tobie teraz tylko te tanki w głowie.

Na forum Wiedźmina się nigdy oficjalnie nie przywitałam, chociaż nieśmiało udzielam się tam od 2008 roku.
Tam znana jestem jako _Kamila, w RL jako Kamila (tak, wiem, mój nick w żaden sposób tego nie sugeruje). Mam nadzieję, że będzie można tu w końcu zmieniać wyświetlaną nazwę użytkownika, bo nie widzi mi się zostanie kamasem na zawsze.

Prywatnie - wieczna studentka, zajmująca się (aktualnie :p) językiem angielskim. Oprócz tego jestem zdeklarowanym no-lifem, dzień bez grania na pc'ecie uważam za dzień stracony, a w wolnych chwilach jeżdżę na koncerty i poguję.

O cyberpunku wiem tyle, że istnieje. Mam zamiar to zmienić w niedalekiej przyszłości.
 
Od razu sałatkę owocową z bananów mu! ;D

I ja też lubię pogować. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się pogować z Kamilą. Znaczy z Kamasem, chciałam napisać. ^^'
 
Top Bottom