Forum - bugi, sugestie, opinie

+
Nie wiem czy zauważyliście, ale jest możliwość wyboru mobilnej wersji forum :cool:

Gdzię?

Tak swoją drogą, korzystając z nieszczęsnej bady w telefonie, nie da się zalogować na forum, nie widzę też żadnej możliwości na przejście na wersję mobilną.
 
Gdzię?

Tak swoją drogą, korzystając z nieszczęsnej bady w telefonie, nie da się zalogować na forum, nie widzę też żadnej możliwości na przejście na wersję mobilną.

O tutaj.

 
Mam problem z wersją mobilną. Nie widać działów - forum pokazuje się w taki sposób:
 
W jakim sensie nowe konta? Nie działa Twój nick i login, którego uzywasz tutaj?

Zakładam, że chodzi o wszystkie ustawienia, które się na forum eng nie przenoszą. Ani znajomi.
I mad mnie nie poznał, jestem załamany, co czerwony kolor robi z ludźmi :(
 
W jakim sensie nowe konta? Nie działa Twój nick i login, którego uzywasz tutaj?

Oddzielne ustawienia konta, lista postów, nick i ID konta

http://www.cyberpunk.net/forum/en/members/760-AdRiAnO66
http://www.cyberpunk.net/forum/pl/members/113-Adriano66

Wielkość liter w nicku przy logowaniu nie ma znaczenia, ale w bazie siedzi to co wpiszesz przy logowaniu za pierwszym razem, gdy konto na tym forum jest tworzone, to jest potem twój wyświetlany nick na forum.
Tak to wygląda jak zalogujesz się na swoje konto z forum wiedźmina, nie wiem czy tak samo sytuacja wygląda, gdy ktoś zakłada tutaj zupełnie nowe konto rejestrując się na tej stronie.
 
Jak wspominałem parę postów wstecz, problemy z wylogowywaniem i brakiem odznaczania są nam znane, pracujemy nad poprawą :)
 
Dobrze że w FF jest opcja zapamiętywania hasła bo jakby za każdym razem trzeba było wklepywać login i hasło to... xD
 
Są tylko minimalnie mniejsze niż na TW. Ale niewykluczone, że w przyszłości zwiększymy limit :)
 
Wiecie jaki jest jeszcze plus tego forum? Że jak zepsuje się Wiedźminowe, to można tutaj na to narzekać. ;P

P.S Zepsuło się forum Wiedźmina...
 
Ponieważ zdarza mi się to drugi raz (a teraz pewnie zdarzy się po raz trzeci:p), piszę, bo wątpię, by to tylko mnie nasze forum nie lubiło;) Kiedy wysyłam post, dostaję komunikat, że zostanie on opublikowany po zatwierdzeniu przez moderatora. Osochozi? Krótki reaserch na stronach poświęconych vBulletinowi podpowiada, że forum może mieć włączone jakieś zabezpieczenia przed botami, ale nie wiedziałem, że wyglądam na bota:p
 

Similar threads

Top Bottom