Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+
Witam. Zadziwiaja mnie krytyczne komentarze z serii golizna, policja, latajace samochody itp. Przepraszam, ale odnosze wrazenie, ze sa to opinie osob majacych znikome pojecie o temacie, w ktorym sie wypowiadaja. Ten teaser jest krotka historia ze swiata cyberpunka zawierajaca w sobie wiele odniesien i nawiazan do dziel literackich, filmowych i do systemu pnp. To samo sie dzialo, gdy w Wiedzmina gral ktos nie znajacy zupelnie sagi, omijalo go 3/4 zawartosci gry. Dla mnie przykladowo kobieta z teasera od razu skojarzyla sie z postacia Molly z Neuromancera.
 
Witam. Zadziwiaja mnie krytyczne komentarze z serii golizna, policja, latajace samochody itp. Przepraszam, ale odnosze wrazenie, ze sa to opinie osob majacych znikome pojecie o temacie, w ktorym sie wypowiadaja. Ten teaser jest krotka historia ze swiata cyberpunka zawierajaca w sobie wiele odniesien i nawiazan do dziel literackich, filmowych i do systemu pnp. To samo sie dzialo, gdy w Wiedzmina gral ktos nie znajacy zupelnie sagi, omijalo go 3/4 zawartosci gry. Dla mnie przykladowo kobieta z teasera od razu skojarzyla sie z postacia Molly z Neuromancera.
 
Pora napisać parę słów bardziej na chłodno;)

Trailer (czy też teaser trailer:p) autentycznie mnie zachwycił, jak mało rzeczy w ostatnim czasie. Muzyka jest fenomenalna i od wczoraj towarzyszy mi nieustannie. Jeśli ktoś się nie zgadza, hańba mu;) W przepięknych oczach bohaterki jestem od przedwczoraj zakochany i wątpię, bym się kiedyś odkochał. Najchętniej już teraz rzuciłbym się zwiedzać Night City, a to przecież jeszcze ponad 2 lata...

Co na nagości bohaterki. Szczucie cycem jest oczywiście poważnym problemem w całym marketingu. Tym razem jednak wartość estetyczna jest bardzo wysoka, a całość ładnie współgra. Domyślam się, że osoba zerwana ze snu szałem i chęcią mordu nie myśli w pierwszej kolejności o przebraniu się w coś bardziej adekwatnego do tego zadania;)

Co do meritum. Pojawiły się głosy, że to przedstawiona "psycholka" może być główną bohaterką gry. Zgadzam się, że raczej nie, ale dlaczego nie celujący do niej oficer? Czy tylko przypadkiem w tej właśnie scenie słyszymy wielokrotne "Personal responsibility"? Może od swojego dowództwa usłyszał kanoniczne "It's your call" i sam zdecydował się włączyć dziewczynę do Psycho Squadu. Z powodu swojej decyzji ponosi jednak odpowiedzialność za to, co ona zrobi i zmaga się z tym, czy wybrał dobrze. Dla mnie byłoby to genialne tło dla postaci:)

A to, że CP zapowiedziano na 2015 rok ma też swoje plusy. O ile plany CD Projektu się nie zmieniły, dwie duże gry mają trafić na półki w latach 2014 i 2015. Zatem wszystko wskazuje na to, że w 2014 zobaczymy Wiedźm... ekhm... projekt dark fantasy
 
Łał, Arwil, ale z Ciebie wspaniały materiał na krytyka. Zero argumentów.

Za to rzucasz określeniem, które z jakiegoś debilnego powodu przez część społeczeństwa (tą głupszą, dodajmy) jest uznawane za obraźliwe. I to pod czyim adresem? Nie wiadomo właściwie. Ludzi, którym się podoba utwór (osobiście nie jestem gejem, a muza mi pasuje)? Muzyków? CDP?
 
Tym razem jednak wartość estetyczna jest bardzo wysoka, a całość ładnie współgra.

To ma przede wszystkim sens w kontekscie settingu. Podejrzewam, ze ktos sie nad tym przez chwile zastanowil, a jak nie, to mial takiego farta z doborem elementow wizualnych, ze w totka to juz pewnie nie wygra.
 
Ha! Pierwszy flame na nowym forum udany! :D


Cyber Arwil is on duty!

 
@ SUPER ARWIL

Czy ty musisz opierniczać CDPR za każde twoje widzimisię ?
To robi się już nużące.

Opierniczać? Przecież geje robią niemal przeważnie bardzo dobrą, lub genialną muzykę. Arwil zapewne został źle zrozumiany i komplement "nie zaszedł". :]
 
Top Bottom