Syberia - seria

+
Chyba jeszcze nie ma na forum tematu o tej serii gier, przynajmniej nie widziałem... Więc trzeba założy bo jest ku temu okazja, zapowiedziana jakiś czas temu nowa część z podtytułem The World Before otrzymała datę premiery. Gra zadebiutuje 10 grudnia tego roku na blaszakach, na konsolach zapewne dopiero w późniejszym terminie. W odróżnieniu od poprzednich części tym razem będziemy mieli dwie dwie grywalne postacie.

Czekam, niedawno ograłem na steamie prolog i zapowiada się ciekawa przygoda ;)
 
Chyba jeszcze nie ma na forum tematu o tej serii gier, przynajmniej nie widziałem... Więc trzeba założy bo jest ku temu okazja, zapowiedziana jakiś czas temu nowa część z podtytułem The World Before otrzymała datę premiery. Gra zadebiutuje 10 grudnia tego roku na blaszakach, na konsolach zapewne dopiero w późniejszym terminie. W odróżnieniu od poprzednich części tym razem będziemy mieli dwie dwie grywalne postacie.

Czekam, niedawno ograłem na steamie prolog i zapowiada się ciekawa przygoda ;)
Seria bardzo mi się podobała. Ciekawa historia, fajny klimat i bohaterowie. W nowej części rozgrywka będzie podobna do poprzednich?
 
Chciałem sobie uruchomić pierwszą część Syberii (z GOG), ale na Win 10 jakoś tego nie mogę dokonać :( ...
 
Wyskakuje Ci błąd, że jest problem z zainicjowaniem silnika 3D, czy coś w tym stylu? Spróbuj dgVoodoo2, w moim przypadku pomogło. Nawet nie musiałem nic konfigurować w samym dgVoodoo, samo przerzucenie .dll do katalogu z grą wystarczyło.
 
Wyskakuje Ci błąd, że jest problem z zainicjowaniem silnika 3D, czy coś w tym stylu? Spróbuj dgVoodoo2, w moim przypadku pomogło. Nawet nie musiałem nic konfigurować w samym dgVoodoo, samo przerzucenie .dll do katalogu z grą wystarczyło.

Próbowałem jakoś z tym walczyć (w sensie z tym błędem oraz dgVoodoo) ale jakoś bez powodzenia.

Może jeszcze spróbuję.
 
Chciałem sobie uruchomić pierwszą część Syberii (z GOG), ale na Win 10 jakoś tego nie mogę dokonać :( ...
Dziwne. Nie dalej niż miesiąc temu ogrywałem dwie pierwsze części z GOG na Windows 10 i nie miałem żadnych problemów. Po prostu zainstalowałem i grałem.
 
Dziwne. Nie dalej niż miesiąc temu ogrywałem dwie pierwsze części z GOG na Windows 10 i nie miałem żadnych problemów. Po prostu zainstalowałem i grałem.


Może to kwestia mojego procesora, on ze starszymi grami (z tym W2, a co ciekawe W1 nie) sprawiał problemy.

Koło weekendu się pobawię, bo aż mnie chęć naszła na Syberię (kiedyś liznąłem pierwszą część, ale nigdy nie ukończyłem).
 
Może to kwestia mojego procesora, on ze starszymi grami (z tym W2, a co ciekawe W1 nie) sprawiał problemy.
Ja mam podobny problem z Falloutem 3, co chwila zwiecha, bo gra ma problem z obsługą procesorów więcej niż dwurdzeniowych i systemem 64 bit. Po raz pierwszy w życiu mam sytuację, że mam za mocny komputer do jakiejś gry :ROFLMAO: . Ale Syberie działają mi bez problemu. Ograłem dwie pierwsze części, które są po prostu świetne, a w kolejce czeka trzecia. Najnowszą też na pewno zakupię :).
 
Po raz pierwszy w życiu mam sytuację, że mam za mocny komputer do jakiejś gry :ROFLMAO:
Po raz kolejny okazuje się, że wybecelowane niegdyś wcale nie małe pieniądze na i7-4770k były bardzo dobrą inwestycją - do dziś nie mam ciśnienia na zmianę kompa - wszystko, w co chcę grać, śmiga w zadowalającej jakości. Brawo ja!* (y)

________________________
*) - niech żyje skromność ;)
 
Top Bottom