Za kulisami - Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+
No to ja napiszę - starczy.

Wygrałam ;)

 
Wystarczy dodać do opisu filmiku 18+ i mogą cmoknąć redów w mięsień, na którym siedzimy. Z drugiej strony taka wrzawa o jej wygląd działa świetnie na promocję filmiku. Każdy kto czyta ten artykuł czy jemu podobny obejrzy filmik może zainteresuje się tematem. Takie pewnie było zamierzenie twórców. Słuszne ;)
 
Wystarczy dodać do opisu filmiku 18+ i mogą cmoknąć redów w mięsień, na którym siedzimy. Z drugiej strony taka wrzawa o jej wygląd działa świetnie na promocję filmiku. Każdy kto czyta ten artykuł czy jemu podobny obejrzy filmik może zainteresuje się tematem. Takie pewnie było zamierzenie twórców. Słuszne ;)

Dokładnie, w tym teaserze nie ma nic seksistowskiego, a próbuje nam się wmówić, że jest. Za to jest piękna modelka i jej uroda dobrze się sprzedaje. To, że panie chciałyby teaser z pięknym panem rozumiem. Ale to nie jest seksistowskie. Ludzie lubią pięknych ludzi i nie ma w tym nic złego.
 
Dla Ciebie nie jest, dla kogoś innego jest. Znaczy powstrzymałabym się od mówienia innym, co mają czuć i na jaki temat.
Dla mnie nie jest seksistowski, ale rozumiem, że są osoby, które uważają inaczej. I mają swoje powody, oraz argumenty. Może jak dyskutować, to z tymi argumentami, hm?
 
Co do ME - akurat podany przykład jest cienki, bo BioWare miało problemy z zachowaniem odpowiednich proporcji kobiecego ciała. Z animacjami poruszania się też było cienko (w przypadku obu płci, ale zwłaszcza kobiet). Tak czy siak, jeżeli "grzeszki" devów miałyby się ograniczać do czegoś takiego, to moglibyśmy stawiać ich za wzór do naśladowania ;).

Jeżeli chodzi o CP2077, to możemy jedynie czekać na trailer. Zobaczymy, jak ludzie na niego zareagują (nie tylko w kontekście rzekomego seksizmu, ale także braku oryginalności i subtelności, zarzutu dot. statyczność itp. itd.).

EDIT: Co taka spina z tym "cupcake" (warto nadmienić, że to słowo było otoczone serduszkami, a komentarz był naprawdę głupi...)?
 
Dziękuję za linka, Vojtasass. ^^
Do usług. A babeczki bardzo lubię, tylko w nieco innym wydaniu. ;)

Teaser ma obecnie prawie 5,4 mlna wyświetleń (na profilu gry), a pewnie ta wartość jeszcze się zwiększy po piątym lutego, kiedy to Redzi znowu przypomną światu o Cyberpunku i W3. Oby tylko utrzymali tempo w dostarczaniu ciekawych materiałów.
 
Oby tylko utrzymali tempo w dostarczaniu ciekawych materiałów.

CP2077 ma zostać wydany w okolicach 2015 r (?), "Zmierzch RPG*" pewnie w okolicach 2014r... ciężko będzie utrzymać ten poziom zainteresowania mediów i graczy, tym bardziej, że konkurencja nie śpi. Trochę obawiam się sytuacji w której umiejętnie nakręcany hype zmieni się w ogólną szyderę pt. "CDPR nie może skończyć gry".

*If you know what i mean ;P
 
Trochę obawiam się sytuacji w której umiejętnie nakręcany hype zmieni się w ogólną szyderę pt. "CDPR nie może skończyć gry".

*If you know what i mean ;P

To zalezy od tego, jak czesto beda dawkowane informacje. Nie wydaje mi sie, by co dwa tygodnie wrzucali nowe wiesci. To faktycznie doprawadziloby do znuzenia tematem. Raczej zobaczymy, mam nadzieje, ze niedlugo, pelna wersje trailera, a pozniej cdpr pozwoli sprawie przycichnac na kilka miesiecy, przerzucajac oddzialy pijarowcow na front wiedzmakowy.

I dziekuje osobom odpowiedzialnym za funkcjonowanie forum za zniesienie obowiazku zatwierdzania kazdego mojego posta przez sily wyzsze. Prawdopodobnie juz mieli dosc moich pm.
 
Trochę obawiam się sytuacji w której umiejętnie nakręcany hype zmieni się w ogólną szyderę pt. "CDPR nie może skończyć gry"
Ano istnieje takie niebezpieczeństwo, dlatego trzeba umiejętnie selekcjonować i regularnie rzucać mięso. Grunt by zachować rytm, by śledzący mieli pewność, że deweloperzy odpowiedzialnie traktują swoją pracę. To zupełnie inna sytuacja gdy całymi miesiącami nie mówi się ani słowa, nie wrzuca żadnych szkiców koncepcyjnych, screenów czy renderów.

* I know what you mean. :p
 
*If you know what i mean ;P
Widzę, że udało mi się zapisać w świadomości, cieszę się:D

Sądzę, że RED-zi będą musieli przystopować z informacjami. Do 2015 roku jeszcze kupa czasu, w międzyczasie hype będzie się musiał przenieść na perypetie Isabelli, a intensywna kampania dwóch tytułów nie jest chyba możliwa. Stawiałbym więc na pociągnięcie jeszcze przez kilka tygodni, tak żeby Cyberpunk mocno wbił się w świadomość, a potem przerzucenie ciężaru.

I również doceniam, że forum znowu mnie lubi;) Dziękuję szczególnie moderator(k)om cierpliwie akceptującym moje posty. :*
 
No bez przesady, wystarczy jakiś news raz na 1-3 miesiąca + większe imprezy, gra jest olbrzymia więc jest z czego te wiadomości publikować.
 
No bez przesady, wystarczy jakiś news raz na 1-3 miesiąca + większe imprezy, gra jest olbrzymia więc jest z czego te wiadomości publikować.
Można nawet częściej, właśnie dlatego, że materiałów jest ogrom. Przeplatając to z materiałami nt. W3 (tych będzie większość) Redańczykom japa nie powinna się zamykać. ;) Marketing będzie miał pełne ręce roboty.
 
Osobiście chciałabym więcej Pondsmitha. Świetnie się go słucha. Takie wypuszczanie krótkich filmików co jakiś czas i będę w miarę ukontentowana.
 
A ja bym poprosił o jakieś informacje nt. gameplaya. Jak REDzi rozumieją "opem world"? Mam się spodziewać pod tym względem czegoś w rodzaju Skyrima, Fallouta 2 czy może jeszcze czegoś innego? Jak wypada porównanie z W2 w tej kwestii? Czy nasza postać będzie miała dubbingowane kwestie, czy może sytuacja będzie wyglądała jak w KOTORze czy V:MB, gdzie tylko NPCe mówili? A może będzie jak w Tormencie, gdzie niektóre linie dialogowe były wypowiadane, a reszta - nie? Na ile w walce będą ważne statystyki, a na ile umiejętności gracza?

Ogólnie - info, info, info.
 
Przyjmę cokolwiek przynajmniej raz w miesiącu. Najlepiej wideo wywiady z twórcami przeprowadzane przez dziennikarzy (dev diery, mogły by zacząć się później, tak na rok, pół roku przed premierą). Wywiady z grafikami tworzącymi koncepty (ujawnienie kilku nowych concept artów), wywiad z twórcami soundtracka (w tle wywiadu ujawnienie jednego kawałka), tworzenie postaci (prezentacja jednej z klas), mechanika itd. itp. Coś co bardziej nakieruje nas na ostateczny kształt pliz :). No i oczywiście bliżej premiery, tak jak TW2, materiały wprowadzające w fabułe/historię Night City, ale o tym nie muszę już pisać :).
 
Top Bottom