Forum - bugi, sugestie, opinie

+
Zauważyłem, że mój nick wyświetla się jako pisany z dużej litery. Wcześniej wyświetlał z małej. Oczywiście preferuje wersję pisaną z dużej, ale zmierzam do tego, że jak ktoś się już bawi, to może pójdzie po całości i zmieni mi nicka na tego z łiczerowskiego forum?
 
Wszyscy pewnie zauważyli, że forum Wiedźmina padło, ale krótki wywiad powiedział mi, że nie każdemu wyświetla się taki sam błąd. Ja widzę poniższy obrazek:
View attachment 1258

przy czym pole type_id w linku zmienia się. Przykładowe wartości to 592453, 576893 czy 588127.

EDIT: Ten post sam mi się dodał! Bez zatwierdzania! <radość>;)
 

Attachments

  • daj orena.jpg
    daj orena.jpg
    29.7 KB · Views: 32
Poprosiłbym taką nawigację jak jest na górze tez na dole (Forum -> Dyskusje na temat gry Cyberpunk 2077 -> Forum - bugi, sugestie, opinie).
Tak samo na wersji mobilnej obu forumków.
 
Poprosiłbym taką nawigację jak jest na górze tez na dole (Forum -> Dyskusje na temat gry Cyberpunk 2077 -> Forum - bugi, sugestie, opinie).
Tak samo na wersji mobilnej obu forumków.

Było! Sam nawet zgłaszałem. Podobno jest w planach:)
 
Próbowaliście czyścić też jakieś inne dziwne rzeczy oprócz ciastek (w FF ustawienia witryn i ciastka mam osobno chyba z jakiegoś powodu :x)? Pytam, bo mnie wszystko działa.
 
Wczoraj wylogowałem się i zalogowałem na powrót, by sprawdzić, czy rzeczywiście działa. Donoszę, że u mnie na szczęście wszystko jest dobrze. :)
 

Similar threads

Top Bottom