Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

+
Status
Not open for further replies.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję. Nazwa: mexican-spiced-hot-chocolate-2.jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 92.6 KB ID: 158

Und, a przyda się ta odrobina słodkości w tym okrutnym świecie. :)
 
Zdecydowanie.
A do czekolady jakaś bułeczka.
Albo pizza.

Pizza pasuje do wszystkiego i też poprawia humor ;)
 
Wszystkiego po trochy by się łyknęło, a najlepiej kocyk, gorrrąca czeko, Beelzebub, Berserk 3 film albo Sons of Anarchy - sezon którego jeszcze nie ma.
A muszę siedzieć w pracy. Katar, 5 godzin snu, pogoda do dupy, masa pracy, zero chęci, alergia skóry. I NIECH MI KTOŚ, K*&%@, POWIE ŻE SIĘ PIĘKNIE TYDZIEŃ ZACZYNA!

Aha, mam ochotę na Crysis 3 multi, w łikend grałem trochę, tryb hunter jest wściakle fajny XD
 
wisielec said:
Berserk 3 film
Ja jestem rozczarowany nową odsłoną Berserka. Liczyłem na coś więcej niż oavki, które pomijają 70% historii - w tym wiele istotnych wątków dotyczących postaci. To już stare anime, chociaż przeskoczyło/przeinaczyło niektóre motywy, było o wiele bliższe mandze. Poza tym zwyczajnie nie podoba mi się kreska...
 
Wszystkiego po trochy by się łyknęło, a najlepiej kocyk, gorrrąca czeko, Beelzebub, Berserk 3 film albo Sons of Anarchy - sezon którego jeszcze nie ma.
A muszę siedzieć w pracy. Katar, 5 godzin snu, pogoda do dupy, masa pracy, zero chęci, alergia skóry. I NIECH MI KTOŚ, K*&%@, POWIE ŻE SIĘ PIĘKNIE TYDZIEŃ ZACZYNA!

Aha, mam ochotę na Crysis 3 multi, w łikend grałem trochę, tryb hunter jest wściakle fajny XD

Hunter był fajny, ale większość "polowanych" chowa się teraz po kątach i cała dynamika siada.
 
A, Und? Widziałaś takie małe pizze pakowane po 12 sztuk? ;)

Nie. I odmawiam oglądania... najbliższy taras widokowy jest we Wrocławiu, a najbliższa pizza wieczorem. Jak mogłeś? ;p

@wisielec - zamiast "masa pracy", przeczytałam "masaż pleców". Poproszę.
 
Hunter był fajny, ale większość "polowanych" chowa się teraz po kątach i cała dynamika siada.
No ale przecież o to chodzi! ... albo "w grupie raźniej" albo "po krzakach". Jak gram snajperem to szukam szybko gdzie tu przykucnąć za potrzebą i, jak się da, najszerszy kąt do obserwacji mieć. No i wyniki całkiem niezłe, w 80% przeżywam, z 1 lub 2 zabójstwami na koncie.

Nie. I odmawiam oglądania... najbliższy taras widokowy jest we Wrocławiu, a najbliższa pizza wieczorem. Jak mogłeś? ;p

@wisielec - zamiast "masa pracy", przeczytałam "masaż pleców". Poproszę.

znam tylko jeden tryb, z karate. Większość pacjentów od razu się rozluźnia, żeby nie powiedzieć traci władze. Może być? To zapraszam.

EDIT:
pewnie scalisz, co? ;p

Nooo :D
Und
 
Nie. I odmawiam oglądania... najbliższy taras widokowy jest we Wrocławiu, a najbliższa pizza wieczorem. Jak mogłeś? ;p

@wisielec - zamiast "masa pracy", przeczytałam "masaż pleców". Poproszę.

znam tylko jeden tryb, z karate. Większość pacjentów od razu się rozluźnia, żeby nie powiedzieć traci władze. Może być? To zapraszam.

EDIT:
pewnie scalisz, co? ;p
 
Nie. I odmawiam oglądania... najbliższy taras widokowy jest we Wrocławiu, a najbliższa pizza wieczorem. Jak mogłeś? ;p

@wisielec - zamiast "masa pracy", przeczytałam "masaż pleców". Poproszę.

O, nie wiedziałam, że mamy jakiś taras. Chyba, że chodzi o katedrę, czy tam inną wieżę matematyczną.

Masażem pleców służę, mam nawet na to papier, o!
 
Ja też rzadko coś takiego kupuję, chyba, że już nie mam czasu, albo mi się nie chce kombinować.
 
O chamskiej pizzy wypowiadałam się już wcześniej ;p
W pewnych okolicznościach przyrody nie zaglądam pizzom w farsz.
 
Rozumiem, choć ja nigdy jeszcze nie widziałem faszerowanej pizzy. ;-)
Gdy nie mam czasu, pizzę zamawiam, ale raczej rzadko (o ile oczywiście mam na nią ochotę).
 

Attachments

  • KAWA-U~1.JPG
    KAWA-U~1.JPG
    62 KB · Views: 33
Status
Not open for further replies.
Top Bottom