Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

+
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • 9cd05ff6acc5fa584f918be636ff7b81.jpg
    9cd05ff6acc5fa584f918be636ff7b81.jpg
    56.7 KB · Views: 26
No ta z linka bardziej, ale przecież nie będę robić, jak głód przyciska teraz-zaraz ;D

E:
I Vojtas rację ma, pizza bez sera się nie liczy jako pizza.
 
Przed chwilą chciałem dać psu kabanosa (takiego psiego) i nie mogłem sobie przypomnieć, gdzie je schowałem... W końcu jednak przypomniało mi się, że wsadziłem je do lodówki, a następnie że dzisiaj rano jadłem jakieś kabanosy.:eek:
 

Yngh

Forum veteran
Na zdrowie :D. Teraz tylko popij czymś dobrym.

P.S. Biorąc pod uwagę ceny różnych psich przysmaków, nie zdziwiłbym się, gdyby było w nich więcej prawdziwego mięsa niż w wielu "ludzkich" wytworach ;).
 

Yngh

Forum veteran
Jeżeli chcesz utrzymać swoje 22 cale, to może podziel się pizzą z kimś innym :>.
 
No to nie pozostaje mi nic innego, jak zamówić dla siebie całą.

Ej, zróbmy zlot fanów CP przy zerowej ilości materiałów o CP i w ogóle patykiem po wodzie jeszcze 99% spraw, ale zróbmy!
...w pizzerii...
 

Yngh

Forum veteran
Świetny pomysł. Jakbym miał kasę, to bym się skusił. Niestety, w portfelu pusto, a karta kredytowa mi się zepsuła i obecnie muszę czekać na duplikat, więc obecny mogę być co najwyżej, erm, duchem. Być może później użyję techniki BD, by zobaczyć, jaka fajna była to wyżer--, to znaczy, jaki fajny był to zlot.
 
Ale może być w Krakowie, why not.
Już Ci ktoś ten trójkącik pizzy odpali z dobrego serca (nie ja, ale nadzieję trzeba mieć).

Znam w Krk świetną pizzerię, w sam raz! Nikt się tam nie zmieści, ale można porwać pudło i robić lans nad Wisłą.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom